Skoči na vsebino

Novi Marof 2013, tel.: +385 91 907 6744


SANJIN-MIXON

Priporočene objave

Pa ka je s tabo narobe?? Mi smo šli kolenčka obrusit .. ne pa na uro gledat?!!  :grrr

 

Smo si zgleda različni, meni je na pisti brezveze, če ne vem kako hitro gre okol kroga. :) Pa sploh nima veze ali je to realno gledano dober ali slab čas, itak ne tekmuješ z ostalimi, temveč sam s sabo :)

 

res je blo luštn ja...časi so bli sicer smešni cca 1:25 :) ampak je blo še vseen fino

 

Čist ok za prvič :) Glavno da je blo fajn!

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo si zgleda različni, meni je na pisti brezveze, če ne vem kako hitro gre okol kroga. :) Pa sploh nima veze ali je to realno gledano dober ali slab čas, itak ne tekmuješ z ostalimi, temveč sam s sabo :)

 

 

Čist ok za prvič :) Glavno da je blo fajn!

 

Po tem kar si napisal si ti meriš čas zato, da tekmuješ z ostalimi? Čudno, da ne greš takšnih pisat dirkačem kalibra crusty, ghost, biker itd.. 

V večini primerov se strinjam z mnenjem, ki ga izražaš v svojih postih, ampak včasih si pa čisti ljubljančan. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ste tečni... Vsakemu svoje; če greš na čas pa vozi na čas, če se greš penzionista pa tud dobr.

Saj poznate tisto a ne: Vsi različni, vsi enakopravni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ste tečni... Vsakemu svoje; če greš na čas pa vozi na čas, če se greš penzionista pa tud dobr.

Saj poznate tisto a ne: Vsi različni, vsi enakopravni.

Stari dela sem mal pogledu posnetke pa gre tud pod 1.20. če pomislim kolk si bil hitrejši b djava okol 1.15!!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari dela sem mal pogledu posnetke pa gre tud pod 1.20. če pomislim kolk si bil hitrejši b djava okol 1.15!!  :OK:

ma ja...to si ti spet posnetke pohitril za 10%  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se nebote kregali.jaz sem vam stopal na roko rockson okoli 1:24 robertjur okoki 1.26 sine 1.24 mislim da sam za njega nisem.ziher in tisti z r1 zal ne vem imena 1.14.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se nebote kregali.jaz sem vam stopal na roko rockson okoli 1:24 robertjur okoki 1.26 sine 1.24 mislim da sam za njega nisem.ziher in tisti z r1 zal ne vem imena 1.14.

Lp

hehe...hvala...se mi je zdelo da nismo ravno leteli :) če naslednjič pridemo na 1:22 smo zmagali...potem pa vsak obisk še sekundo dol  :kva2:  (al pa tud ne)

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mogoce je bil kak krog boljsi jaz sem.jih par samo stopal. Itak pa vaja dela mojstra :)

Koliko hitro pa ti letiš kroge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno serijo kaj mi je brat stopal sem.mel najnizji krog 1.16.00.nimam pa lap timera da bi vedel bol tocno pa za vse kroge.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je prosta pista in na prikolici je še en prostor, če koga zanima? Jutri pop oz zvečer se naloži motorje v LJ in nato v soboto zjutraj odhod iz LJ. Če koga zanima naj se javi.

Oziroma se vidimo tam. :OK:

 

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem kar si napisal si ti meriš čas zato, da tekmuješ z ostalimi? Čudno, da ne greš takšnih pisat dirkačem kalibra crusty, ghost, biker itd.. 

V večini primerov se strinjam z mnenjem, ki ga izražaš v svojih postih, ampak včasih si pa čisti ljubljančan. :)

 

 

Brez zamere, ampak a si pismen? Izrecno sem napisal, da nima veze kakšen je čas v aboslutnem smislu, ker se ne gre za tekmovanje z ostalimi, temveč za tekmovanje samim s sabo.

 

Jst hočem zase vedet čas zato, da vem kje sem in da znam primerjat kako se moj lastni napredek in spremembe, ki jih naredim na tehniki vožnje ali pa na motorju, odražajo v pozitivnem ali negativnem smislu. In meni osebno bi bilo brez tega na pisti bistveno bolj dolgočasno. Meni je to, da vem kje sem in da tekmujem "sam s sabo" in poskušam doseči napredek ključnega pomena za to, da se imam na pisti fajn :)

 

Tako da ne vem od kje užaljenost še manj pa pozivi naj grem karkoli pisat drugim dirkačem.. Btw, tudi crusya in ne samo njega, marsikoga drugega sem že velikokrat vprašal kakšne čase so odpeljali, ker je čas kroga pač normalen element vožnje po stezi in me ni še nikoli noben čudno gledal če sem ga vprašal to, pa tudi jaz nisem še nobenega čudno gledal, če je on mene vprašal to :)

 

Vem pa da v 95% vsi s katerimi sem se kdaj vozil po pistah vemo zase načeloma kakšne čase smo odpeljali, ker je to načeloma zanimiv podatek pri vožnji po pisti :)

 

Tko da WTF, kdo je tle "ljubljančan" :)  Sej ti noben nič noče.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabil kar sem hotel vprašat :)

 

Računa kdo mogoče na marof 1.7? To je ponedeljek.. Bi bil v igri vikend, ampak Hrvaška še ne bo v EU.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!