Skoči na vsebino

Novi Marof 2013, tel.: +385 91 907 6744


SANJIN-MIXON

Priporočene objave

Ma ja, sm vidu da ni niti približno solidnemu času :D ampak tako kot si reku, vaja dela mojstra :)

Ne se sekirat, raje uživaj in vozi kot ti paše, verjem s časoma te bo potegnilo in bodo boljši časi, vendar vse ob svoji meji, he he he mene je Biker 77 navdušil, in nekaj njegovih nasvetov upošteval in je šlo na bolje, prvi njegov nasvet, kupi si Tuono Aprilijo ha ha ha a ne Biker 77, ha ha ha  :)))))))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moj cajt prvič je bil 1.17.xx

Pol je mal trajal za 1.13.xx

Pol je blo ob pravih pogojih 1.11.11

No, zdej pa ne vem če bom še kdaj to vidu, ampak 1.12 ali 1.13 je kr okej..

Sicer pa tut mene zanima kolk se zdej pelje pistop...

1.12, 1.13 jaz ce bi mel taki cajt bi reko to je majka ker pod to cifro nisem se videl dobenga pelat v tem casu kaj hodim dol razen enega s supermotom

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pride kdo do mojga cajta mi javte... pridem popravit :P  :D

 

 

Pol pa takoj trenirat,ker je Prosenik že 2011 peljal z gsxr 1000, malo čez 59 sekund,točnen čas pa ve forumaš suzuki ker je bil z njim  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa takoj trenirat,ker je Prosenik že 2011 peljal z gsxr 1000, malo čez 59 sekund,točnen čas pa ve forumaš suzuki ker je bil z njim  :kva1:

Prosenik je peljal 10.52 s čez 59 sekund in je bil res malenkost hitrejši, ampak ne s 600 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosenik je peljal 10.52 s čez 59 sekund in je bil res malenkost hitrejši, ampak ne s 600 :P

Maš kaki posnetek mogoče da naštudiramo linije:D ali so skrivnost:D? drugače pa svaka čast ne vem kak ti je ratalo:D 

Na katerih gumah pa si vozil te čase?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kaki posnetek mogoče da naštudiramo linije:D ali so skrivnost:D? drugače pa svaka čast ne vem kak ti je ratalo:D 

Na katerih gumah pa si vozil te čase?

 

LP

Posnetka nimam, gume so bile Dunlop 211 gp, motor CBR 600 RR predelan za pisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da tam 1000ccm ni prednost, kvečjemu slabost proti 600ccm.

 

1000 vseeno bolj rukne iz ovinka v 1. ali 2.. Bi pričakoval, da ni nekih razlik ker je tako počasna in zaprta proga, ampak ko se pelješ skupaj z litrašem enostavno vidiš, da pri pospeševanjih malenkost uhaja. In stotinke se naberejo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000 vseeno bolj rukne iz ovinka v 1. ali 2.. Bi pričakoval, da ni nekih razlik ker je tako počasna in zaprta proga, ampak ko se pelješ skupaj z litrašem enostavno vidiš, da pri pospeševanjih malenkost uhaja. In stotinke se naberejo :)

ampak jih v ovinku nazaj dobiš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka vam čast. Bil sem že veliko krat na stezi pa še nisem srečal kakega ki bi odpeljal pod 1.11. Sam vozim okoli 1.12, pa še nisem imel sreče da bi videl nekoga tako dobro peljati. Zdaj po vaših časih vidim da se še moram veliko naučiti da bom te enkrat hiter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

rude je že nalepil slikco svojih časov s 600 ccm  :worship: kako je odpeljal JP (Suzuki GSX-R 1000) pa evo jst še 1x objavljam slikco lap-timerja (časi z Marofa imajo datum 24.6.2010)

 

post-163-0-74768000-1378505296_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!