Skoči na vsebino

Novi Marof 2013, tel.: +385 91 907 6744


SANJIN-MIXON

Priporočene objave

tudi mene zanima ce gdo ima kakse slike, ne od zdaj, nego od prije..ce me je gdo slikal, rs z 2001. leta, rumene in sive barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glede na to da je tale vikend ki prihaja zakupljen in da z naslednjim tednom dejansko padejo temperature na 10 stopinj, me zanima če gre kdo ta petek dol, vreme bo odlično, varianta še je v pon in torek drug tedn potem pa se zadeva zaključi kar se tiče vremena, vsaj tako kaže!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka je da gledate vreme v sloveniji. zato je marsikdo ze zamudil kaksen vikend, ker je naprimer pri nas na stajerskem dezevalo in si je vsak mislil ne doli je enako! vtipkat lepo v google novi marof vrijeme... petek šansa za kišu 0%...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je napoved spet drugačna, na zahodu naj bi bil dež, na vzhodu lepo.

Jutri greš? Če mi danes in jutri zjutraj vse znese narediti v službi, mogoče tudi jaz skočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri pičim defenitivno, ker sem že domač doli sem zvedo da še neki mariborčani pridejo ki niso imeli kontaktne številke in so se z avtom kar dol zapeljali kdaj lahko pridejo! Sem pripravljen! Jezen sem ko hudič ker je vikend zakupljen, ker je to zadnji super vremenski vikend, temperature odličen!se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek in torek zadnje šanse pri 20 stopinjah, od srede dalje začetek in hkrati konc....temperature adijo.. je kd prost da pride?!!

Popravljeno . Popravil pitstopservvv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ena od zaobljub za leto 2014 je "dirkanje" po Marofu. Torej, če vidite na pisti motor, neprimeren za pisto, malo smešno tablico in še bolj smešnega voznika, malo spoštovanja do starejših in počasnejših, prosim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal leto nazaj je bilo spisanih 37 strani letos pa 11 se pozna kriza .

 

Sam veš de se pozna tehnološki napredek ... slika pove več kot 1000 besed!! Kaj pol šele onbnoard kamere ... sam gtiho gledaš he bhe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!