Skoči na vsebino

Novi Marof 2013, tel.: +385 91 907 6744


SANJIN-MIXON

Priporočene objave

Če ima še kdo prostor na prikolci bi šel zraven v nedeljo :)
Dam seveda za bencin in kakšno pivo :)

Popravljeno . Popravil zupy199
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zupy: jaz pa kolega bi pripeljala mopede s prikolico, če le ne bo prišlo kaj vmes, kot ponavadi, ko kaj planiraš..

 

bomo jutri videli kaj poreče vremenska napoved, zaenkrat ni nekak rožnato vse skup... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kakšnih papirjih sprašujejo na meji, če motor ni registriran?

Pri zadnjem prestopu meje niso spraševali po papirjih, ampak kak dokaz lastništva bi verjetno že bil koristen (prometno dovoljenje, četudi odjavljeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se sedaj, da pridet čez mejo z neregistriranim motorjem (seveda je ta parkiran na prikolici)? Ali mora biti nujno odjavljena prometna ali je dovolj kak drug dokument, recimo overjena kupoprodajna pogoba? Sprašujem zato, ker bi si rad kupil motor katerega bi imel samo za na pisto in kolikor vem ne dobiš prometne, če motorja ne registriraš, vem pa da se naredi prijava vozila na novi naslov, v primeru če bi rad, kdaj motor registriral.

 

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovore.

 

Lp Speed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se sedaj, da pridet čez mejo z neregistriranim motorjem (seveda je ta parkiran na prikolici)? Ali mora biti nujno odjavljena prometna ali je dovolj kak drug dokument, recimo overjena kupoprodajna pogoba? Sprašujem zato, ker bi si rad kupil motor katerega bi imel samo za na pisto in kolikor vem ne dobiš prometne, če motorja ne registriraš, vem pa da se naredi prijava vozila na novi naslov, v primeru če bi rad, kdaj motor registriral.

 

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovore.

 

Lp Speed

Rabiš samo podatek o lastništvu vozila; se pravi mora biti kupoprodajna overjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je blo včeraj, je bil slovenski dan na Novem Marofu :)

Čas sm mel cca. 1:29, glede na to da sm biu 1. na pisti je to kar solidno ( se mi zdi :unsure: )  :D

A je ponavadi tut tulk padcov ? Js sm še tak najboljš odnesu z podrsanim deklcom pa zvito belanco in seveda z poškodovanim egotom :slap:

 

A ve kir kdo je bil možakar kateri je sliku sredi proge oz. kje bi se dalo videti slike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja blo je ta bolše, vreme ta pravo, sami slovenci (skoraj), pač padci pa so včasih jih ni. Glavno da ni bilo nič hudega samo plastika je trpela. Pa tudi mene zanima za tistega gospoda, ki je slikal, bi prav prišla kakšna profi slikica:D

 

LP Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.29!! :smoke:  :smoke:  :smoke: kako si se pa peljau po gosposko?!!1.16 je bil moj čas ko sem bil prvič na progi, pa se mi je zdelo da sem počasen....no tolko samo da ti povem kolko se ti fali! VAJA DELA MOJSTRA! :mellow:  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.29!! :smoke:  :smoke:  :smoke: kako si se pa peljau po gosposko?!!1.16 je bil moj čas ko sem bil prvič na progi, pa se mi je zdelo da sem počasen....no tolko samo da ti povem kolko se ti fali! VAJA DELA MOJSTRA! :mellow:  :grim

Super, povej kdaj boš dol, pridemo gledat, ker more zdej, ko maš že neki prakse it minimalno 1:08.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.29!! :smoke:  :smoke:  :smoke: kako si se pa peljau po gosposko?!!1.16 je bil moj čas ko sem bil prvič na progi, pa se mi je zdelo da sem počasen....no tolko samo da ti povem kolko se ti fali! VAJA DELA MOJSTRA! :mellow:  :grim

bil sem nekajkrat že na marofu pa jih nisem videl dosti ki so pelali pod 1.16 pa doben ni bil prvič tam tak da ne vem no mislim da nisi ravno verodostojn glede časa.  pa naj bo vsakemu svoje veselje:D pa res ne vem če je blo takrat ko si ti vozil tam 15 komadov pa vsi so leteli 1.13 da si se zdel počasen res ne vem:D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.29!! :smoke:  :smoke:  :smoke: kako si se pa peljau po gosposko?!!1.16 je bil moj čas ko sem bil prvič na progi, pa se mi je zdelo da sem počasen....no tolko samo da ti povem kolko se ti fali! VAJA DELA MOJSTRA! :mellow:  :grim

Ker car, sej bi ti zaplosku, sam kaj ko me ne boš slišu :slap:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.29!! :smoke:  :smoke:  :smoke: kako si se pa peljau po gosposko?!!1.16 je bil moj čas ko sem bil prvič na progi, pa se mi je zdelo da sem počasen....no tolko samo da ti povem kolko se ti fali! VAJA DELA MOJSTRA! :mellow:  :grim

To si šel samo 'zunanji' krog? :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moj cajt prvič je bil 1.17.xx

Pol je mal trajal za 1.13.xx

Pol je blo ob pravih pogojih 1.11.11

No, zdej pa ne vem če bom še kdaj to vidu, ampak 1.12 ali 1.13 je kr okej..

Sicer pa tut mene zanima kolk se zdej pelje pistop...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja biker 77 stari smo že ha ha, kaj ne boš videl, le glej da se ponovno vidimo na Marofu in to z Aprilio Tuono kot včasih, z enko nisem nikoli šel boljšega časa ha ha, tudi mene vleče gor, pa ne vem zakaj ne grem, ja lepo je slišat to, trenirat trenirat in trenirat, paše to fullll, vem po sebi, lp Sanjin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, povej kdaj boš dol, pridemo gledat, ker more zdej, ko maš že neki prakse it minimalno 1:08.

He he he sem se nasmejal, bravo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!