Skoči na vsebino

Novi Marof 2013, tel.: +385 91 907 6744


SANJIN-MIXON

Priporočene objave

Lep pozdrav

 

Za vikend imam namen it malo krožit na Marof. Zanima me ali se je potrebno predhodno najavit/rezervirat ali lahko kar pridem,plačam,peljem ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno poklical. Jutri je prosto od 11h, v soboto bo menda velik dren, polno gokardov in motorjev.

Tako je rekla tetka na drugi strani..

Verjetno skočim jutri malo pokruzat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V oprijemu se sigurno kar precej pozna vsaj po mojih izkušnjah pol posledično na samozavesti kolko tišiš iz ovinkov in pol tudi sigurno na času. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove koliko bi bil primeren tlak v pnebmatikah in sicer:

Prednja: Dunlop 212 GP Pro medium

Zadnja: Pirelli Diablo Supercorsa SC2

 

V vednost grelcev nimam.

 

Hvala za odgovore.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče tlaka v pnevmatikah, ga boš brez grelcev težko določil! Najbolje da začneš mrzlo pnevmatiko spredaj 1.9bar in zadaj 1.5bar, na kar bo če ti rata jo spravat na pravo temperaturo tlak poskočil sprednja 2,2bar in zadnja nekje 1.8 do 1.9bara! Tu pol gre seveda za minimalne razlike ali je preveč, premalo ali pa optimalno, testiraš z vožnjo in vidiš obrabo pnevmatike...Malenkost imaš problem če boš jutri šeu dol, da boš težko segreu pnevmatiko ker je asfalt že precej hladen....lahko ti povem ker sem bil danes doli, superca, žgalo sonce od 10 do 4 tako da je blo fenomenalno....šele po 4 se je komaj pooblačilo,,motor pustil doli v kontejneru tako da se jutri vračam....Danes sem osebno z BRIDGESTONE BATTLAY YCY uspel podret osebni rekord 1.13.32, jutri bom probau tole prenest na CHRONO aplikacijo, android, baje da dela dokaj točno!!

 

In še ena zadeva, vsi ki so sedaj vozili v zadnjih tednih z DUNLOP bodisi soft ali medium varianta, vsi so jamrali ko sto bogov da sprednja guma nima in nima oprijema, z grelci ali brez, danes je bil en mladenič ki tekmuje v prvenstvu, hrvat sicer, nikakor in nikakor ni imel oprijema....sam osebno ne vozim dunlop in ne vem zakaj ampak se mi zdi da dunlop tukaj ne deluje...problem pa samo v sprednji, za zadnjo nikoli ne rečejo...ne vem....eni so celo grdo padli zaradi tega....nič se vidimo jutri kdo pač pride....

Popravljeno . Popravil pitstopservvv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore.

Jaz jutri pridem pa še dva kolega.

Glede vožnje pa oprijema, pa upam da ne bom imel problemov, ker se bom itak spoznaval z motorjem. Dve leti abstinence je za mano, tako da ne bom nobenih rekordov postavljal.

 

Se vidimo jutri .

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!