Skoči na vsebino

Supermoto šola


_luke_

Priporočene objave

lega...bikez rab drugačne gume; za njega ni dost dobr, da je črna pa okrogla :grim

 

na dolenjsko pridemo, samo še termin je treba najt.

 

Najbolj se mi zasvetijo oči, če piše na njej KR 106 in Kr 108 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši kako dimenzijo rabiš, mam js še kako dost uporabno doma, Desmo jih mam tudi par.

 

In ja, drugam kot na dolensko nimaš kam :D

Kaj od gum imaš na razpolago? Sem ti PM poslal, pa nisi odgovoril :grrr . Konec tedna bo lep, rad bi šel na pisto pa ni gum :wacko:. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

In zakaj nimamo ene take proge pr nas? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker mi mamo dezevnike,pa zabe,ptice itd..

 

Dejansko sploh mislm, da zeleni niso problem....Problem so strici, ki dajejo podporo in izkoriščajo zelene za izgovore, če jim ob določenem projektu ne pade dovolj v žep :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kastija cel video ni nič videt, razen čisto na začetku je slišat ko polnega tišči po končni ravnici. Tega zvoka ne moreš falit!

 

Kako sm pa js mojo postavu na roge 4:35 pa mi ne gre u glavo. Sm upal da bo z posnetka kej videt...

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se tut js strinjam da ma njegova husa najboljsi zvok.

Ja situacija je taka, da sem snemal samo svojo 4,5 in 7 serijo krogov. 1,2,3 nisem snemal, 6 in 8 sem pa počival. In v prvih treh se je dogajalo ravno toliko kot v ostalih in res škoda, da se nisem prej spomnil nataknit goproja. Spomnim se pa da sva imela s kastijem en super dvoboj v 3. seriji ampak je to ostalo le v mojem spominu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame ima še vedno najlepši zvok Aprilia SXV z Silmoto izpuhom - erotika!!!

https://www.youtube.com/watch?v=kw_PrqTlMbA

 

Žal ta vikend ne morem vozit - službeno zaseden.

Me pa malo skrbi, kdaj bi bila pista v Krškem za vikend sploh prosta za trennig!?

Če bi bilo vreme in temperatura še OK, je varianta 31.10. ko je praznik (petek)?

 

Jaz sem se v Krškem vozil že tudi sredi novembra pri 13 stopinjah - nobene panike. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je ta proga?

 

Kasti, kaj se sliniš! :) Sm nalimal google maps link v oklepaju. Proga je v Italiji cca 5.30h od ljubljane OZ 580km!

 

 

meni se zdi da se spomnem da ti je sprednja guma grdo poskakovala in nakoncu spustila..a tolko luknjast zadnji ovinek?

 

Ma ni tako luknjast....mam pa občutek da mi je zadnjo odneslo....ampak če pa gledam pristanek, res deluje kakor da je prednja zdrsnila....booooo, na noge pa GAS! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, majstri; a je mogoče kdo doktoriral iz vzmetenja. motor (610sm) mi lukenj ne požira dobro. sam ne vem točno kako bi se lotil zadeve, pa bi potreboval pomoč. vrtojba recimo v smrekcah; motor pleše in odskakuje nenormalno. enako pri zmernem nagibu, ko zapeljem v luknjo (marija reka) guma kar zgubi stik s podlago - težave opažam sploh spredaj, zadaj je še nekako ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, majstri; a je mogoče kdo doktoriral iz vzmetenja. motor (610sm) mi lukenj ne požira dobro. sam ne vem točno kako bi se lotil zadeve, pa bi potreboval pomoč. vrtojba recimo v smrekcah; motor pleše in odskakuje nenormalno. enako pri zmernem nagibu, ko zapeljem v luknjo (marija reka) guma kar zgubi stik s podlago - težave opažam sploh spredaj, zadaj je še nekako ok.

 

Meni se je na cestnem motorju to dogajalo,ko sem fedr preveč zategnil (sicer zadnji konc). Je kar plesal po cesti. Mogoče imaš preveč na trdo nastavljeno.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasti, a bogo kar po telefonu rešuje zadevo ali da zmenit za "sestanek". namreč jaz si ne misli delat stroškov s kompletno obnovo in predelavo vsega skupaj, ampak bi rad samo maksimalno stisnil iz tega kar že imam. kakšna dodatna informacija o cenah uslug ne bi škodila. glede njegove strokovnosti sploh ne dvomim, sploh glede na uspehe njegovih varovancev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasti, a bogo kar po telefonu rešuje zadevo ali da zmenit za "sestanek". namreč jaz si ne misli delat stroškov s kompletno obnovo in predelavo vsega skupaj, ampak bi rad samo maksimalno stisnil iz tega kar že imam. kakšna dodatna informacija o cenah uslug ne bi škodila. glede njegove strokovnosti sploh ne dvomim, sploh glede na uspehe njegovih varovancev...

Glede na to, da si z mehankarijo služi svoj vsakdanji kruh, dvomim da bo svoje znanje brezplačno razlagal po telefonu.

Sploh pa  brez da bi na svoje oči videl tvojo amortizacijo, težko postavi diagnozo, vsaj jaz tako mislim.

 

To je nekako tako, kot da bi zdravniku po telefonu rekel, da te boli koleno, on bi ti pa postavil diagnozo. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej za 30.10 bi okvirno rekli za en miting? Mislim da je dovolj časa, da si kdo zrihta frej če ga zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!