Skoči na vsebino

Supermoto šola


_luke_

Priporočene objave

Baje je problem v hrupu, ki ga povzročajo dirkalniki.

Nekatere izvedenke kratov so znotraj dovoljene meje, ostali so čez mejo - tudi motardi.

 

PS:

Takoj zraven pa obvoznica, katere hrup nikogar ne moti! :glare:

 

Se mi je zdelo, da bo nekaj pametnega :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na obali imamo zelo tecne mrtvece pac dobro slisijo,pa tudi zelo obcutljive ptice ker verjetno nebi mogli letet ker bi se vrtincil zrak na pisti :BUA: Ce so tej prokleti pticarji spravili luko v to da je mogla celo osvetljavo menjat zaradi pticev bo pomoje nazalost tudi pisto.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen pameten razlog, da se bo vozilo samo z gokarti?

 

Ukota mi je reku da je problem še bolj neumen od hrupa. Baje da na stari progi (pred obnovo), da so se vozili BP. Pol pa je edn od tistih k so tam taglavni ugotovu da SM pri padcih ipd po asfaltu pušča rise in ga tako uničuje. Marko pravi da so žal gokarti problem, ki pri kakem poskoku udarijo ob tla s podom. Tako da dela tudi GetLow na temu da se bi tam vozilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo

rabim nasvet glede supermoto gum. Katere znamke sploh izdelujejo SM gume za pisto, kje jih kupujete, kaksne cene so "normalne". Trenutno imam namontirano Dunlop KR106 125/80 R420 spredaj in Dunlop KR108 170/55 R17 zadaj. Ali lahko uporabim katero drugo dimenzijo kot te ki jih imam montirane? Za zadnjo feltno nevem koliko je tocno siroka. Sem zacetnik v tem sportu in najboljsega materiala nemorem izkoristit, zato bi raje kupil kaj bolj primernega mojemu znanju in denarnici prijaznega :D Motor je KTM 520 sx. 

PS: iscem po netu ampak ne najdem prav veliko uporabnega :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Zivjo

rabim nasvet glede supermoto gum. Katere znamke sploh izdelujejo SM gume za pisto, kje jih kupujete, kaksne cene so "normalne". Trenutno imam namontirano Dunlop KR106 125/80 R420 spredaj in Dunlop KR108 170/55 R17 zadaj. Ali lahko uporabim katero drugo dimenzijo kot te ki jih imam montirane? Za zadnjo feltno nevem koliko je tocno siroka. Sem zacetnik v tem sportu in najboljsega materiala nemorem izkoristit, zato bi raje kupil kaj bolj primernega mojemu znanju in denarnici prijaznega :D Motor je KTM 520 sx. 

PS: iscem po netu ampak ne najdem prav veliko uporabnega :(

 

Te dunlopke so zelo dobre. Mislim da ti bo kasti znal več povedat o njih.

 

Normalne cene ne boš dobil, ker te gume so pač drage glede na obrabo. Če dobiš par pod 350€ bo to odlična cena. Tukej ne moreš zbirat gum glede na znanje. Če vzameš gume na meji legalnosti ti za progo ne bodo vredu ker se bodo pregrevale + ni 16,5 cole prednje legalne. Bodo pa res malo cenejše.

 

Lahko vzameš npr. 160/165/170 širino zadnje ampak v ceni ne bo razlike, širša guma kot je, večjo površino ima na asfalt torej boljše je...če so ti nove gume predrage, kontaktiraj koga ki ma rabljene in še dobre. Dobiš za dobr dnar.

 

Js sm za letošnjo sezono namontiral Metzeller racetec SM K2 trdoto. Upam da bodo dobre :)

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm trefil zadnji par v veroni na sejmu...malo mi je žal ker nisem šel prej po gume ker bi lahko zbiral trdoto. Mogoče pa bo K2 trdota spredaj in zadaj ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprenji konc zložen :D

 

post-12955-0-39011200-1426188657_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se mal igral z barvanjem :)?

 

Grafike in plastike mam nove, gume, zadnja nihajka prašno barvana, sedež nov.... :D sm dal slikco za osvežit temo da se le nekej dogaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No je pa res, da sem uspel zmanjšati težo motocikla za nekaj kilogramov, ko je na pisti. :music4:

 

A si namestil LI-ion akumulator :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, dejansko sem odstranil nekaj kilogramov.

 

Kaj zdej? Si ti shujšal al motor? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če komu slučajno pride prav, prvi letošnji trening na progi v Vrtojbi bo v soboto, 4. aprila.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če komu slučajno pride prav, prvi letošnji trening na progi v Vrtojbi bo v soboto, 4. aprila.

Hvala za obvestilo. Bomo vidl kak bo vreme .).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej? Si ti shujšal al motor? :D

Ja, je bilo ceneje da sem kar sam shujšal... :grim

 

4. aprila pa res ne morem v Vrtojbo, kdo bo pa jajčka nesel k žegnu!? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je bilo ceneje da sem kar sam shujšal... :grim

 

4. aprila pa res ne morem v Vrtojbo, kdo bo pa jajčka nesel k žegnu!? :kva1:

 

Ja je res :) Res pa je tudi da kej dost nemoreš več z motorja staknit :D 

 

A je kdo razmišljal o amaterski supermoto klasi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me offroad skrbi... :eek:

 

Tudi mene...ampak sej veš...malo druženja, malo zabave, pa še supermoto bi podprli. Ker to kar je letos (mislim da 3 dirke) je ubistu GetLow delal na temu da sploh bo to + za amatersko ne rabiš licence. Tudi za bigfoot ne. Pa konckoncu vedno je nekdo prvi in nekdo zadnji. Se ne sekiram sploh.

 

Sem kontaktiral ukoto, da mi strne kaki so stroški, kaki pogoji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!