Skoči na vsebino

DUCATI brez zastopnika v Sloveniji???


adidasx

Priporočene objave

No da še tukaj napišem mojo izkušnjo z nabavo novega Ducatija za tiste, ki ste mogoče še v dvomih kaj bi.

Sem bil kar v težavah, ko se izvedel, da Zornik ni več zastopnik za Ducatije (imel pri njih S4 naročenega od oktobra), tako da sem že iskal variante da bi zadevo uvozil sam.

Potem sem na motosvetu izvedel za Simona, ga poklical in se dogovoril, da mi preskrbi S4 letnik 2003, takoj ko bo to mogoče. Najprej je prišla ponudba za letnik 2002, ki bi ga dobil s popustom, ampak jaz sem vztrajal pri svojem tako da sem čez dva tedna dobil informacijo da je en letnik 2003 na voljo v barvi, ki sem jo hotel jaz. Zadeva je potem stekla zelo hitro. Od trenutka, ko sem izvedel za motor in do takrat ko sem ga prvič videl je poteklo le nekaj dni.

Uvoz iz Avstrije in homologacija je narejena v mojem imenu, kot bi vse skupaj urejal jaz. Mi pa je bilo prihranjeno dosti poti in živcev. Prejšnji teden sem ga tudi registriral brez težav tako da je zdaj vse v najlepšem redu. Edina pomanjkljivost vsega skupaj je (tako kot pri vseh individualnih uvozih), da nisem oproščen tehničnih pregledov za prva tri leta, kot je bilo to v primeru generalnega uvoznika. Garancija mi velja običajni 2 leti in jo lahko uveljavljam kar pri Simonu. Drugače pa so bili vsi dogovori glede cene in rokov 100% izpolnjeni.

Glede na to kako slabo je vse skupaj izgledalo še pred enim mesecem se je vse izteklo kot bi si lahko le želel. Zahvala velja Simonu in seveda tudi hotschkotu, da mi ga je še pravočasno predstavil. 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prejšnjo soboto sem dobil vabilo Motorrad Klinik iz Lipnice, ki so imeli predstavitev novih Ducatijev in na vabilu je na veliko pisalo: "Smo nov uvoznik za Slovenijo!"

A kdo kaj ve o tem? Ice ti kaj veš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da na ducati.com še ni videti dealerja za Slovenijo so mogoče le nov "izvoznik" iz Avstrije. :wink: Kje imajo pa servis, v Lipnici? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prejšnjo soboto sem dobil vabilo Motorrad Klinik iz Lipnice, ki so imeli predstavitev novih Ducatijev in na vabilu je na veliko pisalo: "Smo nov uvoznik za Slovenijo!"

A kdo kaj ve o tem? Ice ti kaj veš?

Eden od Avstrijskih dealerjev nekje pri Graz-u je sedaj zadolžen tudi za Slovenijo, deluje preko svojega neuradnega a pooblaščenega posrednika Simona Dacarja, ki motorje tudi pooblaščeno in strokovno servisira, ... mogoče je, da je to prav Motorrad Klinik ... ne vem zagotovo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BLM je generalni za AUT in kolikor sem slisal bi naj bil tudi za SLO,vsaj zacasno.ce ima motorradklinik kaj vmes ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....extra extra,hear all about it......

danes bil v motorradklinik v leibnitz-u (lipnica,za slovence)..... novica oz. info kot sledi:

motorradklinik deluje kot zacasni generalni zastopnik ducatijev za slo-trg.dolgorocno je nacrt,da se najkasneje v dveh letih odpre duc-salon v slo,ki bo potem generalni zastopnik ducatijev v slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....extra extra,hear all about it......

danes bil v motorradklinik v leibnitz-u (lipnica,za slovence)..... novica oz. info kot sledi:

motorradklinik deluje kot zacasni generalni zastopnik ducatijev za slo-trg.dolgorocno je nacrt,da se najkasneje v dveh letih odpre duc-salon v slo,ki bo potem generalni zastopnik ducatijev v slo.

Hmm lepa novica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam samo, da bodo ta salon v Sloveniji opremili in vzdrzevali malo lepse kot tega ki ga imajo tam gori.

Hladen, slabo osvetljen, motorji so nagneteni tesno skupaj :arrow: to se mi ne zdi prostor primeren za Ducatije :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki bo potem generalni zastopnik ducatijev v slo.

to bo pa fural Sajmon, ki že zdaj DUC-e rihta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo Simon čimprej zrihtu mojga duča, ker sonce skoz bolj seka, mene pa tud skoz bolj matra se na duča usest in ...... :? :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem, pa ne povem (ne smem) - kdo je dejansko novi zastopnik za Ducati v Sloveniji. Nekdo, ki tukaj še ni omenjen. Se je fiksno in resno zmenil z makaroni...

Zaenkrat je unofficial, bo pa kmalu uradno...

LP, Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem, pa ne povem (ne smem) - kdo je dejansko novi zastopnik za Ducati v Sloveniji. Nekdo, ki tukaj še ni omenjen. Se je fiksno in resno zmenil z makaroni...

Zaenkrat je unofficial, bo pa kmalu uradno...

LP, Simon

Jz tud vem, pa ne povem. Hint: ni Simon!!!! :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem, pa ne povem (ne smem) - kdo je dejansko novi zastopnik za Ducati v Sloveniji. Nekdo, ki tukaj še ni omenjen. Se je fiksno in resno zmenil z makaroni...

Zaenkrat je unofficial, bo pa kmalu uradno...

LP, Simon

hmmm ... čudno, glede na to, da je Ducati DOLOČIL(!!!) Avstrijce za našo regijo ... no ja, vsekakor me firbec matra ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem, pa ne povem (ne smem) - kdo je dejansko novi zastopnik za Ducati v Sloveniji. Nekdo, ki tukaj še ni omenjen. Se je fiksno in resno zmenil z makaroni...

Zaenkrat je unofficial, bo pa kmalu uradno...

LP, Simon

hmmm ... čudno, glede na to, da je Ducati DOLOČIL(!!!) Avstrijce za našo regijo ... no ja, vsekakor me firbec matra ...

hotschko,saj je bilo receno,da bi se naj v roku dveh let nasel slovenski zastopnik.anything is possible.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bunkelj pa luknast spomin pa pozabil ime novega zastopnika :(

... seveda, ker ga ne bo !!!

... skratka klobase klobase klobase ...

BLM Austrija ima veljavno pogodbo s tovarno Ducati za zastopanje na področju Slovenije. Pogodba ni začasna ampak trajna. Predstavnik BLM v Sloveniji je Simon Dacar 041-744555, ki bo v sodelovanju z Avstrijci v naslednjih letih uredil tudi Ducati Salon v LJ.

Pred kratkim je bil tudi v Bolgni na izpopolnjevanju za servisiranje novih modelov 2002 in 2003, posebej še tistih z Testastreta glavami (999...) ... taka šolanja so samo za serviserje generalnih uvoznikov in ne more vsakdo priti zraven. 8)

Ni pa izključeno, da se nekdo pogovarja z kakšnim lokalnim dealer-jem v Italiji, da bo uvažal motorje na svojo roko in se razglašuje za uradnega zastopnika. Verjetno ne ve, da nima šans :wink: :arrow: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Na serivis pa gremo raje v Zagreb kot v Lipnico ali Graz.

cenovno razmerje 1:4

:o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, kdo bi dal za servis na 10.000km 700€?? :blink: :blink: :blink: :o :o

Če pa majo južna braća đabake.... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na serivis pa gremo raje v Zagreb kot v Lipnico ali Graz.

cenovno razmerje 1:4

:o

zakaj pa ne pod Šmarno Goro .... je naše in še pooblaščeno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, kdo bi dal za servis na 10.000km 700€?? :blink: :blink: :blink: :o :o

Če pa majo južna braća đabake.... :D :D

700 ?? ... dont think so ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, kdo bi dal za servis na 10.000km  700€?? :blink:  :blink:  :blink:  :o  :o

Če pa majo južna braća đabake.... :D  :D

700 ?? ... dont think so ...

!!! Better think twice !!!

Kolega je vprašal pri BLMju kolko stane za ST4S na 10.000 - nekaj več kot 700€. :o :o

Kliči še sam pa vprašaj, ali jim pa piši.

www.blm.at

V ZG pa menda 170€ ... :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!! Better think twice !!!

Kolega je vprašal pri BLMju kolko stane za ST4S na 10.000 - nekaj več kot 700€. :o :o

Kliči še sam pa vprašaj, ali jim pa piši.

www.blm.at

V ZG pa menda 170€ ... :blink: :blink:

Ja pa sej niso normalni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je vprašal pri BLMju kolko stane za ST4S na 10.000 - nekaj več kot 700€. :o  :o

Kliči še sam pa vprašaj, ali jim pa piši.

www.blm.at

V ZG pa menda 170€ ... :blink:  :blink:

hja kaj pa vozi motor na servis v Avstrijo ... tam imajo uro od 50-80EUR pri nas je 3.500SIT ... mogoče pa poceni nakup v tujini kljub vsemu ni tako ugoden ... kajneda ...

... naj kolega vpraša Simona. mogoče je še ceneje kot v ZG ... vsekakor pa kvalitetno ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!