Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

 

 

Ko je vsaka beseda odveč    (fotka je objavljena z dovoljenjem modela, ki kot vidite razume šalo B) )

attachicon.gifDSC_0454.JPG

 

 

 

Polepšala sta mi dan.  :D

 

PS...A kraja z imenom Kobila nimamo???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne vem če je lih prava tema... letela čez ride že na tešče gor in dol ;) + vzela na test karbonsko kahlo (Nexx xr1.r)

mrzl ko pes v roke... še dobr, da sem kavo naročila, da sem si roke ogrela, ker ni blo nobenga dol ;)

Popravljeno . Popravil fiam
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne vem če je lih prava tema... 

 

Tema je prava, bi bila pa najbrž večja, če bi to ponoči napisala :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo Kobile pri Krškem, a bo v redu, če je množina? :)

Ni problem, bo pa grupna fotka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padlo samo 130km, pa še ta vožnja nazaj je bila kot po jajcih, ker bog ne daj, da bi se moji dragi kaj zgodilo.

Vožnja je bila zato tako počasna, saj je ta drugo vozilo v najini floti dobilo nove gume (moje je dobilo že zadnjič, ampak so mi jih poslali po pošti).

Vreme je bilo enkratno, da sva se že okrog 9.00 odpravila proti Radljam.

 

Dve sliki, zgolj med "obdelavo".

 

21566119.jpg

 

21566118.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa govorim, da bom enega lepega dne spokala kufer in šla ...

 

21562510.jpg

 

na eno lepo furo.

 

21562488.jpg

Prav luštno je bilo, bo treba večkrat spokat :D .

Lahk bi omenla, da se ne da čist do konca pridt   :kva1:  :grim  : 

 

post-26063-0-03468400-1395405630_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo.. A slano še je kaj? Sam da si jaz taco pozdravim...te pa grem jaz tudi glejat kaka je voda v našem slovenskem "jezeru"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk bi omenla, da se ne da čist do konca pridt   :kva1:  :grim  : 

 

Sorry, jaz sem obrnila prav pri teh fotkah, tak da nisem šla naprej. :blush:

Popravljeno . Popravil SuNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo bili ponovno prosti in padlo je 136km.

Z ženo sva šla "zlaufat" še gume, tako, da teh nekaj kilometrov, katerih je treba biti bolj pazljiv je zvoženih ....

 

Najin krog je bil takšen, da sva ga zašibala proti Ormožu, ter do kolega v Ljutomer .... od tam pa po standardni poti v smeri Radencev.

Hvala vozniku avtomobila, ki mi je namignil, da je radar v Šratovcih .... edini od vseh avtov je samo on dal znak ... ziher si motorist!

Ponavadi pozdravljam tudi voznike čoperjev - ipak so to motoristi, ampak vidim, da v Ljutomeru pač ne odzravljajo čoperisti motoristom z okusom ... hebat ga, pa nič!

 

No, naprej se zapeljeva do Lenarta do Pernice, kjer se kot ponavadi zapeljeva čez Ložane, Nebovo in Celestrino v Malečnik. Od tukaj pa čez Pobrežje na Ptujsko cesto proti najstarejšemu mestu v Sloveniji.

Na Ptujski cesti pozdravil nasproti vozečega policista, ki mu je bilo izpod časti, da bi odzravil. Naj si vzame zgled po hrvaških policistih - motoristih.

 

Super je blo!

 

dan1jpg_resize_zps08954739.jpg

 

Danes smo bili ponovno prosti in padlo je 136km.

Z ženo sva šla "zlaufat" še gume, tako, da teh nekaj kilometrov, katerih je treba biti bolj pazljiv je zvoženih ....

 

Najin krog je bil takšen, da sva ga zašibala proti Ormožu, ter do kolega v Ljutomer .... od tam pa po standardni poti v smeri Radencev.

Hvala vozniku avtomobila, ki mi je namignil, da je radar v Šratovcih .... edini od vseh avtov je samo on dal znak ... ziher si motorist!

Ponavadi pozdravljam tudi voznike čoperjev - ipak so to motoristi, ampak vidim, da v Ljutomeru pač ne odzravljajo čoperisti motoristom z okusom ... hebat ga, pa nič!

 

No, naprej se zapeljeva do Lenarta do Pernice, kjer se kot ponavadi zapeljeva čez Ložane, Nebovo in Celestrino v Malečnik. Od tukaj pa čez Pobrežje na Ptujsko cesto proti najstarejšemu mestu v Sloveniji.

Na Ptujski cesti pozdravil nasproti vozečega policista, ki mu je bilo izpod časti, da bi odzravil. Naj si vzame zgled po hrvaških policistih - motoristih.

 

Super je blo!

 

dan1jpg_resize_zps08954739.jpg

..zato pa jaz skoraj niti enega čoperista več ne pozdravlam..no edino če on pozdravi pol pozdravim nazaj..samo to je malokdaj..pa upam da se kdaj kje srečamo ne..sem dosti na tej relaciji kjer se vidva peljeta.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!