Jump to content

KTM 990 SM

Ditrich

Recommended Posts

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

Srečno in varno, naj ti služi :D

p.s. sm povedu, da so pomaranče v modi, kmal nas bo več ko bmflarjev :ras:

agrumi so moj najljubši sadež...še posebej pomaranče...

On 28. 3. 2016 at 11:59 PM, siks said:

evo...pa sn js tut ktmovc...danes doma 990 smt...:-)...upam da bo služil kot pričakujem, brez težav...

povejte mi katero olje vlivate v motor...vem da ktm priporoča motorex...sam to je samo priporočilo...motorex pa je zelooo drag...na računu pooblaščenga servisa se videl, da so vlili shell advance ultra 4!...mogoče castrol power 1 racing, ki je dosti cenejši? pač glavno, da je full sintetičen?

Čau nevem kako je s tvojim ampak mojemu mu bolj odgovarja, če mu vlijem pol sintetiko letos sem prvič vlil Liqui Moly, predhodno pa 5100 10w50 semisynth, je pa tko, da je za LC8 normalno, da ga spije kakšen deci oz. pet, dobremu prijatelju,(950sm) je totalno normalno, da spije 8 deci ob basanju krače... (Dolomiti) Podatki so na ??deci/1000km. Kar je več kot liter diši po pregledu in nastavitvi ventilov ampak sej pravim tako je za 950 pri 990 pa lahko, da je kaj drugače. :bounce:

• 2 months later...
  • 9 months later...
pred 10 urami, Greencaj pravi:

Kaj pravite, bi z primernimi gumami bil sposoben terenske vožnje? Ne neki gor dol po skalah seveda, ampak se vzpet na kak hribček al podobno :)

Ne rabiš niti nekih hudih gum... 

IMG_1746.JPG

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Tu se jaz peljem z LT ......;-)

Verjamem, najbrž ti ni potrebno dvakrat reči,... ampak načeloma je bil tole kar zajeban teren - taki hribčki dolince ter našpičene sklalce kot na sliki levo spodaj to je na vrhu prvega hribčka Durmitor še malce višje do kjer se da priti z motorjem... Nekaj takega kot je spraševal Greencaj ce se da s 990 obdelat - hribček...

Še pogled na drugo stran ....

Durmi.PNG

Edited by KilleRBee

Po Durmitorju sem norel z 1190 ,sam nisem imel prave obutve CTA 2 .....ko sem prišel do extremnega nagiba se je pravljica končala , položil motor , obrnil in v dolino ,tud kr nevarno saj ob zaviranju navzdol praktično drciš .....s pravimi gumami pa prilezem  skoraj kamor češ ..............no v račun vzameš ,da ima motor 230kg ........

• 2 years later...