Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 750


mik

Priporočene objave

Poškodoval sem mojega GSX-R 750, l.2002 in sicer vse po malem. Prosim če mi lahko napišete kateri deli GSX-ov so enaki mojemu, torej da bom vedel kateri letniki (meseci), modeli, kubiki so enaki. Npr ali lahko dam gor masko ali plastike od 600, če je isti letnik ali če je letnik 2004 ipd...

Pa bi prosil še za kakšne kontakte za dele in popravilo (tudi nalepke).

HVALA

Masko imam jaz eno če boš še rabil.

Štrihanje in nalepke pa imaš pri Nicoletti...

Preden napišem svoj problem, naj še povem, da sem forum že večkrat prebrskal in na moje vprašanje nisem dobil zadovoljivega odgovora.

OK. Stvar je sledeča, ko motor zalaufam in na akumulator priklopim V-meter mi ta pokaže v prostem teku delovanja motorja 14.2V, ko pa ročico gasa obrnem na 5.000 rpm mi napetost pade na 13.3V. Regler mi je serviser zamenal, ker sem pred tem imel isti problem le, da so bile napetosti nižje. Pred novim reglerjem je bilo nekako tko, 13.5V pri prostem teku, 12.8V pri 5.000 rpm, vsi so govoril da je problem v reglerju. Preden sem to meritev opravil sem akumulator sveže napolnil in je kazal ko sem ga priklopil 13.4V. Zdej pa mene zanima kaj bi bil lahko vzrok takekga padca Voltaže. ker pravijo da napetost nebi smela padat.

Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem

LP Speed

Pri meni je bilo fuč navitje in regler (simptomi isti) .

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poškodoval sem mojega GSX-R 750, l.2002 in sicer vse po malem. Prosim če mi lahko napišete kateri deli GSX-ov so enaki mojemu, torej da bom vedel kateri letniki (meseci), modeli, kubiki so enaki. Npr ali lahko dam gor masko ali plastike od 600, če je isti letnik ali če je letnik 2004 ipd...

Pa bi prosil še za kakšne kontakte za dele in popravilo (tudi nalepke).

HVALA

Še vedno bi prosil za pomoč pri zgornjih vprašanjih.

shark357: dej poglej PM oz. mi pošlji tel.št.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj me zanima ima motor tovarniško (k8) že kakšen antifriz za zimsko spanje ali pa je to nekaj kar moram na naslednjem servisu vliti?

-Kako je potem ko se ponovno sezona in poletne vročine začnejo - je potrebno zopet menjati s katero drugo tekočino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

studiram da bi si za naslednji motor izbral gsxr 750 k5 600 mi je premalo 1000 pa prevec. 750 idealka :worship: :worship: :worship: :worship: Gooooo gixr

Popravljeno . Popravil tOOn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima ima motor tovarniško (k8) že kakšen antifriz za zimsko spanje ali pa je to nekaj kar moram na naslednjem servisu vliti?

-Kako je potem ko se ponovno sezona in poletne vročine začnejo - je potrebno zopet menjati s katero drugo tekočino?

tovarniško ima motor tekočino ki ti služi celo leto. če pa ti je kdo spraznil kiler in nalil vodo noter pa moreš nalit noter antifris. drugače pa ga že imaš notri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovarniško ima motor tekočino ki ti služi celo leto. če pa ti je kdo spraznil kiler in nalil vodo noter pa moreš nalit noter antifris. drugače pa ga že imaš notri

Ne; je vse tovarniško - torej bo OK; tnx za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne; je vse tovarniško - torej bo OK; tnx za odgovor

Ko ga boš na servis pelu naj ti zmerjo kakšna tekočina je notri. Nič ne stane pa takoj je končano! Ker po toči zvoniti je prepozno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ga boš na servis pelu naj ti zmerjo kakšna tekočina je notri. Nič ne stane pa takoj je končano! Ker po toči zvoniti je prepozno!!!

Bom; hvala za nasvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vprašaš mene, Dunlop Qualifier RR, pa še ceneje se jih da dobit od konkuernce, ker na Dunlop ponavadi dajajo trgovci večje popuste kot na ostale znamke.

Za nakup sta pa med bolj ugodnimi Širnik in Vulkanizerstvo F1, poglej na avtopikanetu, mata oba oglase.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sta 750 in 600, oba letnika 2006 enako velika, recimo medosna razdalja ali je 600 malenkost manjši?

isto..edina razlika je v 150 ccm prostornine in zadnjem amortizerju..

600 nima kompresije za naštelat za počasno in hitro dušenje..medtem ko 750 že ima

tudi 25 konjev ni zanemarljivih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 2 vprašanji imam:

- je res da se Qualifier RR težje segreje in se ob hladnejših mesecih in/ali ob ne zelo športni vožnji slabeše obnesejo kot navadne Qualifier?

- kako bi se obnesel števec od gsx-r 1000 na gsx-r 750 (k1,k2: 1000-ki se obrati končajo kjer se 750-ki začne rdeče polje)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

D še tlele vprašam....a mogoče hod komu odveč ena utežka za balanco :unsure: , men je odpadla nekje :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D še tlele vprašam....a mogoče hod komu odveč ena utežka za balanco :unsure: , men je odpadla nekje :slap: .

meni tudi.. :whistle:

tko da te z veseljem rešim une k jo maš zdej itak odveč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi.. :whistle:

tko da te z veseljem rešim une k jo maš zdej itak odveč :D

Al pa jz tebe une k jo še maš, k sm ena grdo zgleda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!