Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Adventure (R, S, T)


Dark
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_2550-Edit-Edit.jpg.0c3502d6074d400e24173557e844ab55.thumb.jpg.f6e96486d3668beda6fe61e3b1b47345.jpg

Priporočene objave

Ob 30. 3. 2016 at 20:54, sayo pravi:

Kaj pa je tista škatla s ključavnico na drugi strani auspuha pod stranskim kufrom?

TOOLBOX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en queščn:

kdaj vam pokaže " fuel range", men ga po 23 prevoženih ni hotelo napisat. Sem skoraj 100% da to ni prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

en queščn:

kdaj vam pokaže " fuel range", men ga po 23 prevoženih ni hotelo napisat. Sem skoraj 100% da to ni prav.

Meni pokaže takoj... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Snecerja si kaj srečal :P

Sergej, pa saj veš, da nisem v vajini ligi...:winkiss: 

Sem v ligi, "uživaj na motorju in se varno vrni domov k svoji družini"...:cool:

 

 

2016-04-22 14.41.11.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej ligi, ki jo vozim sem sam Darko:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

V tej ligi, ki jo vozim sem sam Darko:)

qurac je, ki nas tvoja liga "ogrožena" :P

ps. po prevoženih 30km je začel "fuel range" točno kazat, zgleda da rabi nekaj prevoženih km, da začne prav računat :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

qurac je, k je tut naša liga "ogrožena" :P

 

 

popravljam tiskarske škrate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 3/30/2016 at 9:02, Dark pravi:

Test KTM 1290 SA na pisti...

 

Gledam tale klip in se sprašujem, ali so corner-lights izklučene? Kolikor vem, jih ni mogoče izključiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14 May 2016 at 9:48, nemo pravi:

Gledam tale klip in se sprašujem, ali so corner-lights izklučene? Kolikor vem, jih ni mogoče izključiti.

Kod kaže, ima 1290 izključene corner-luči. Vprašaj serviserja, kako bi jih izključil. Sam luči nimam namena izključiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 4. 2016 at 20:49, Dark pravi:

Nekaj sličic mojega SA 1290 posnete na "predpolarni Golici". Vedno bolj ugotavljam, da mi je moped dobesedno pisan na kožo...2016-04-22 14.39.42.jpg...

2016-04-22 14.39.07.jpg

2016-04-22 14.40.13.jpg

2016-04-22 14.39.26.jpg

2016-04-22 14.40.26.jpg

2016-04-22 14.39.34.jpg

2016-04-22 14.40.00.jpg

ta motor sem pa nekje že videl, samo zgleda, da ga ima sedaj drug voznik, ki vozi do roba

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 48 minutami, Snecer pravi:

ta motor sem pa nekje že videl, samo zgleda, da ga ima sedaj drug voznik, ki vozi do roba

 

Kaj sta na Moto Svetu dva Snecerja? Prvi Snecer, ki na forumu frajeriši in drugi Snecer (Petja), ki se v ZS opravičuje za frajerišenje prvega Snecerja...:cool: 

"Opravičilo!

Čuj, oprosti za pisanje na forumu, če te je podžgalo, je pa vsaj malo poživilo.

Samo res se mi ni zdelo, da bi jaz vozil "prehitro". 

:)

evo roka

LP, Petja"

Razdvojenaosebnost press

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o, si pa le odpisal po mesecu dni, z javno objavo zs oz še do zdaj nisi odpisal

vidim, da ti ego še danes trpi :)

pa še zdaj ne razumes "opravičila"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snecer pravi:

ta motor sem pa nekje že videl, samo zgleda, da ga ima sedaj drug voznik, ki vozi do roba

Isti voznik, le skozi CVV Vransko se je zapeljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me prijet za besedo, ampak se mi zdi da tele cornering lights gorijo samo ko je vklopljena kratka luč, če pa gorijo sam ledice, je možno,da jih ne vklaplja ker je dan. V menuju v "settings" maš pa opcijo kontrole cornering lights.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno ima GS za meglenke. Podnevi ne delajo, moraš jih posebej vklopiti. To narediš s tipko za luči in dodatno tipko za meglenke. Malo se je treba poigrati ali prebrati navodila :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, nemo pravi:

Isti voznik, le skozi CVV Vransko se je zapeljal...

Ampak kak daljši opis, da ne rečem "test", bi si pa s tvoje strani že zaslužili... glede na to, da kot praviš, ti motor vedno bolj ugaja... Položaj za krmilom, ergonomija, vetrna zaščita, sedež, sopotničina rit in občutki, poraba goriva, prtljaga... pa morda kaj te moti itd... Je fajn to prebrat iz prve roke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ferek pravi:

Ampak kak daljši opis, da ne rečem "test", bi si pa s tvoje strani že zaslužili... glede na to, da kot praviš, ti motor vedno bolj ugaja... Položaj za krmilom, ergonomija, vetrna zaščita, sedež, sopotničina rit in občutki, poraba goriva, prtljaga... pa morda kaj te moti itd... Je fajn to prebrat iz prve roke...

Imaš prav, po 30.000 km že imam "nekakšen občutek". Bom napisal, samo, da se vrnem s Škontradure, moje ljubice, ki me čaka v Boriku :love1:. Danes je res idealno, 22 v senci, rahel maestral... Tale penzionistična res ni lahka...

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Ne me prijet za besedo, ampak se mi zdi da tele cornering lights gorijo samo ko je vklopljena kratka luč, če pa gorijo sam ledice, je možno,da jih ne vklaplja ker je dan. V menuju v "settings" maš pa opcijo kontrole cornering lights.

Hvala, bom preveril. Tudi podnevi vozim s kratkimi in dodatnimi ledicami, vse zato, da bi me VSI videli (kako uživam...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nemo pravi:

 

Hvala, bom preveril. Tudi podnevi vozim s kratkimi in dodatnimi ledicami, vse zato, da bi me VSI videli (kako uživam...)

jaz ne vem, čeprav sem oranžen, bolj viden kot prej, me folk kar izsiljuje, a je luna al kaj. Dvomim da so ledice :D

DRL je moč tudi izklopiti v menuju, pa prižgat klasično kratko luč, po logiki bi potem tudi cornering moral delati al pa ne, če je vezan na senzor svetlobe.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 7. 4. 2016 at 16:26, DAMI34 pravi:

en queščn:

kdaj vam pokaže " fuel range", men ga po 23 prevoženih ni hotelo napisat. Sem skoraj 100% da to ni prav.

včas kr neki časa traja de mu pride:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, lukec pravi:

včas kr neki časa traja de mu pride:mad:

ja sem že ugotovil, cca 30km, po vsakem resetiranju, da vse zračuna, no pa sej ni panike, zdaj vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ja sem že ugotovil, cca 30km, po vsakem resetiranju, da vse zračuna, no pa sej ni panike, zdaj vem.

V 500m ali včasih še preden speljem vse zračuna, mi pokaže Range in količino .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!