Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Adventure (R, S, T)


Dark
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_2550-Edit-Edit.jpg.0c3502d6074d400e24173557e844ab55.thumb.jpg.f6e96486d3668beda6fe61e3b1b47345.jpg

Priporočene objave

Kok je pa motor sirok s kufri? Js bi defenitivno skrajsu nosilce, da bi bili cim blizje motorju.. 

ma verjetno bi kupil take, ki imajo rn kufer manjsi zaradi izpuha.. 

 

Remus pa zgleda res lep :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, gasperX pravi:

s kufri je 110

Ti si ko @DAMI34....ti si predelal motor,da ni vec legalen.Kot je dami predelal xj6 ko menjal izpuh...

V prekrsku si,ti bo @Borutt povedu....

Kriv si ker ves....boljse,da nisi meril,ker pol ne bi bil v prekrsku saj tega ne ves!

Borutt sem mu prav razlozil tvojo razlago,ki si jo podal ob damijevem izpuho...aha pa mislim za @Xebec isto....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DinDiin pravi:

Kva bojo to spegli letel pa stal bos v koloni k bo guzva. ?

Tko k ti LOL

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, ukica pravi:

Kok je pa motor sirok s kufri? Js bi defenitivno skrajsu nosilce, da bi bili cim blizje motorju.. 

ma verjetno bi kupil take, ki imajo rn kufer manjsi zaradi izpuha.. 

 

Remus pa zgleda res lep :) 

Saj je desni kufr ozji, zaradi rora... Sam vseeno pride kar siroko... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa je se kdo kdaj kje zasledil da so mu tezil zarad kufrov?? Ker jest se nisem, mogoce bom pa prvi ki mi bojo tezil.

Pa glede na to da je v nemciji narejen in da so nemci elergicni na vse kar ni dovoljeno in te zelo hitro s ceste spravjo....resno se nisem zasledil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ni se za sekirat. Men je slo vceraj bolj po glavi, da kako bi se prebijal po avtocesti od Postojne do Grosuplja, ce bi mel kufre gor.... ? Nora guzva, pa folk itak zapira pot, nebi dalec prisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm @DinDiin sej me poznas, jest se stem ne obremenjujem tako kot se ostali... 

Je pa zanimivo kako  nekateri razmislajo in se obremenjujejo s problemi drugih..... 

Dej probej enkrat kako je s kufri slalom furat po avtocesti... Ker jest bom prvic 23.Maja to sprobaval... sicer bo start nekje ob 3-4ih zjutrej tako da probelmov pomoje nebom imel.... vsaj par urc ne :D

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, gasperX pravi:

Mislm @DinDiin sej me poznas, jest se stem ne obremenjujem tako kot se ostali... 

Je pa zanimivo kako  nekateri razmislajo in se obremenjujejo s problemi drugih..... 

Dej probej enkrat kako je s kufri slalom furat po avtocesti... Ker jest bom prvic 23.Maja to sprobaval... sicer bo start nekje ob 3-4ih zjutrej tako da probelmov pomoje nebom imel.... vsaj par urc ne :D

zato pa vedno pazim da so kufri tovarniško kupljeni, tisti gredo praviloma čimbolj pod moped oziroma da so kovčki ozki in tipski. Samo zaradi gneče.

Drugače pa če te kdo hoče jebat te bo jebal, koneckoncev se kovčki kupujejo od priznanih znamk s TUV certifikati itd...da res so smotani za motanje med prometom, ampak že sam promet je smotan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

zato pa vedno pazim da so kufri tovarniško kupljeni, tisti gredo praviloma čimbolj pod moped oziroma da so kovčki ozki in tipski. Samo zaradi gneče.

Drugače pa če te kdo hoče jebat te bo jebal, koneckoncev se kovčki kupujejo od priznanih znamk s TUV certifikati itd...da res so smotani za motanje med prometom, ampak že sam promet je smotan.

Sej sem hotu originalne od KTM-a kupt pa so mi grdi za zbruhat... Prejsni model mi je hud ampak jih nism najdu...  tako da te so mi v oci padl vsec so  mi in kupu ..... 

Sej v tem je fora vsi se neki obremenjujejo z nekimi brezveznimi stvarmi... lej ce imajo TUV in podobne oznake so zame primerne za na cesto in se ne obremenjujem vec..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gasperX pravi:

Mislm @DinDiin sej me poznas, jest se stem ne obremenjujem tako kot se ostali... 

Je pa zanimivo kako  nekateri razmislajo in se obremenjujejo s problemi drugih..... 

Dej probej enkrat kako je s kufri slalom furat po avtocesti... Ker jest bom prvic 23.Maja to sprobaval... sicer bo start nekje ob 3-4ih zjutrej tako da probelmov pomoje nebom imel.... vsaj par urc ne :D

iz mojih izkušenj, s kufri na AC nimam prav velikih težav, res je da so nekaj ožji od tvojih kaset, vendar se da fino voziti med avtomobili, večkrat testirano po AC v Italiji, Slo pa tudi v Angliji, tam sem prevozil ohoho kilometrov, tu pa tam je tudi kdo zaprl

če ni širše od krmila, se nimaš kaj bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, gasperX pravi:

... lej ce imajo TUV in podobne oznake so zame primerne za na cesto in se ne obremenjujem vec..

Tudi dami je imel tak izpuh...celo drzavi je dal denar zs homologacijo,da se je lahko z zegnom drzave vozil...ampak,ker je on vedel,da ni vec katalizatorja kot ti ves,da si presirok...je borutt trdil,da dami v prekrsku saj je on odstranil katalizator in zato vedel...get the point

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Tudi dami je imel tak izpuh...celo drzavi je dal denar zs homologacijo,da se je lahko z zegnom drzave vozil...ampak,ker je on vedel,da ni vec katalizatorja kot ti ves,da si presirok...je borutt trdil,da dami v ptekrsku saj je on odstranil katalizator....get the point

Jest nism nc rezal ali kaj podobno.... Vse je tako kot mora biti pritrjeno iz strani proizvajalca kovckov. Pri njem je druga pesem.... Sicer pa ce jest vzamem db-killer sem glih tako nelegalen kot on ko je vzel katalizator vn ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gasperX pravi:

Jest nism nc rezal ali kaj podobno.... Vse je tako kot mora biti pritrjeno iz strani proizvajalca kovckov. Pri njem je druga pesem.... Sicer pa ce jest vzamem db-killer sem glih tako nelegalen kot on ko je vzel katalizator vn ;)

Dami tud ni kaj rezal...tud ni kaj ven on vzel...

Pac namestil je drug izpuh kot ti kovcke? Njemu to naredil celo strokovno usposebljen clovek? Tebi kovcke?hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Dami tud ni kaj rezal...tud ni kaj ven on vzel...

Pac namestil je drug izpuh kot ti kovcke? Njemu to naredil celo strokovno usposebljen clovek? Tebi kovcke?hehe

dami ni delu nič niti pri xj6 niti pri ktm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Dami tud ni kaj rezal...tud ni kaj ven on vzel...

Pac namestil je drug izpuh kot ti kovcke? Njemu to naredil celo strokovno usposebljen clovek? Tebi kovcke?hehe

Stari ti tolces prazno slamo, in nimas pojma o cem govoris in se beres poste polovicno.... 

Sem napisal da so kovcki in nosilci namontiranoi tako kot je to predpisano po navodilih proizvajalca. 

Ce pa je dami dal kar koli predelat auspuh  po tem ko je bil ze homologiran in vpisan v kartoncek, pa on ze sam ve kaj dela in ali je to se vedno legalno ali ni, ne rabis se ti obremenjevat pa pridigat kaj vse narobe folk dela, ker roko na srce vsak sam ve kaj dela in kaj reskira. 

Meni je samo zanimivo to da naj nebi smeli presegati enega metra a so vseeno tipizirani in homologirani inevem kaj se vse iz strani proizvajalca SW-MOTECH in to v nemciji kjer so hudicevo pedanti za te stvari pa se policaji imajo take konttrole tam da si takoj za cesto s telefonom v roki halo vlecna sluzba.... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, gasperX pravi:

Stari ti tolces prazno slamo, in nimas pojma o cem govoris in se beres Meni je samo zanimivo to da naj nebi smeli presegati enega metra a so vseeno tipizirani in homologirani inevem kaj se vse iz strani proizvajalca SW-MOTECH in to v nemciji kjer so hudicevo pedanti za te stvari pa se policaji imajo take konttrole tam da si takoj za cesto s telefonom v roki halo vlecna sluzba.... 

Enak primer pri damiju v primeri izpuha pri xj6...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Enak primer pri damiju v primeri izpuha pri xj6...

dej ne mešat tok tem...bo bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, pac so kovcki ene 10cm sirsi od krmila na vsaki strani, pa kva. Ce ne gre po levi mimo, gre pa po desni. :boobies:

Popravljeno . Popravil DinDiin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No koncno sem dobu se tele reiserje Speed ROX 1,75"  namontiru... tocno pozicijo bo treba se sprobat med voznjo kako in kaj...

Trenutno nastavil po filingu s tank norbo je mal tko tko... visina po prvih obcutkih pa idealna 

IMG_20190412_123026.thumb.jpg.67f1f9624a704e2584b8dae408428b01.jpgIMG_20190412_123019.thumb.jpg.1b6bf2d2b7a32cf1483695272bd9d59e.jpgIMG_20190412_122823.thumb.jpg.024245cbc302e8cb2a433f3e91eea4f7.jpgIMG_20190412_122812.thumb.jpg.ac710c7c6510213f02b2f01020c01ba6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker glih nimam smsunga s65  ampak oneplus 5 pa se mal kregata s ktm-om sm namontiru extra garmina... mal je dela ampak se kr da..... 

IMG_20190417_122306.thumb.jpg.c460eca4c1fc45b3ebcad1dc155c65c2.jpgIMG_20190417_113517.thumb.jpg.411b2e3014254b187ffcf488f6499009.jpgIMG_20190417_122604.thumb.jpg.70c696da33243d6754dd3666848804f8.jpgIMG_20190417_122556.thumb.jpg.1599200fc9a5e22cf175837e5b130975.jpgIMG_20190417_122321.thumb.jpg.87a69b8a187dbc85ada0ceed8e55e2db.jpgIMG_20190417_122316.thumb.jpg.cdc60e69b01f15d66a58ae5cb1599d02.jpgIMG_20190417_122312.thumb.jpg.fa5933879e7684481d4c56d9ac195294.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a dej :P igrača, vsaj meni, 2x med Paklo in Marijo magdaleno, čisti orgazem, z manj pazljivosti kot na mojem. Lepše se pelje (manj živčen kot moj) spodaj, in manj hudoben kot moj zgoraj...skoraj lahko daš mal možgane na pašo. :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!