Skoči na vsebino

Pogrešamo Snecerja..kje se skriva?


Fantocci

Priporočene objave

js nism nč storu :cry:

 

bravo biker77 ... čist prau, da si vse zašpeckahlu , razen mene :whistle:

 

sneki bo prišel nazaj ... čak noris tut vsake tok časa kj napiše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni Šnečija, nič vidu jšt...

 

 

10474199_797238433631291_596789669981824

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni Šnečija, nič vidu jšt...

 

 

10474199_797238433631291_596789669981824

očiten fotošop .. preveč las in predolgi kremplji za tvojo profilko..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki jih prenaša, si je sam kriv.

Klinc, k ne morem modom lajkat. Za ta post bi 10x! :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cufi ne pomaga, da se ji uvaljuješ :P

 

no ja .. vsaj men ni pomagalo :lol1:

 

 

a sneki je snekica :?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cufi ne pomaga, da se ji uvaljuješ :P

 

no ja .. vsaj men ni pomagalo :lol1:

 

 

a sneki je snekica :?

Ja.

Pravilno sklanjanje:

Sneki, Snečko, Snekica :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je dec, se mu ne bi sklonu ... bohpomagaj :krneki:

 

če je pa snekica, pol pa ...:hmm:  tut ne  :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 itak ve, da ga mam rada ;)

uf ta pa ma privilegije,jz te mam tud rad;-)

P.s. Maus uvaljujem se,kar bo pa bo hihihi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 itak ve, da ga mam rada ;)

ti maš vse rada, sam ne priznaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNeeeeeeeeeeeeeeeeeečiiiiiiiiiiiiiiii prid nazaj, bmflarji so čist podivjaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izginotja ga je stalo to, da se je sam odločil tako. Saj ni blokiran :D..bil je kazensko na oddihu za tri dni ker je packal po temah kljub temu da so ga uporabniki prosili naj neha..pa ni. In od teh treh dni je sedaj že cel teden odkar lahko mirno piše in praska po forumu pa se je odločil, da ne bo, ker mu je všeč vloga mučenika. Mogoče ne bi bilo napak, če ne bi zagrizel v vse na prvo žogo. Ti bo prav prišlo v življenju :P

 

He just "came out" ;)

Snecer, zanimiv, simpatičen, včasih mal težak, brez dlake na jeziku, veliko dobrih argumentov, včasih prepovn sebe. Men je bil všeč, ker sem ga jemal takega kot je. Cufa je očitno, da imaš dvojna merila. Kot sem ti že napisal, bi se na katerimkoli forumu za takole izjavo ob Fritza, dobil BAN-ovce(Fritz že ve kje se jih dobi-mava skupni hobi) pa si me gladko zbrisala. So tudi drugi, ki smetijo po vseh temah. Ta forum itaq ni strokoven, če že nekaj vprašaš je polno neumesnih izjav, ki nimajo veze z vprašano vsebino-ali boš potem vsakega BAN-ala za 3 dni!?. Jaz te pogrešam Snecer, bom vedno na strani manjšine! je bla pa tale izjava izjemno nesramna do njega:

Prenizka mi je. Na prejsnjem motorju sem imel aftermarket povisano sipco in mi to zelo ustreza, ker se rad vozim z odprtim vizirjem na celadi.

@ Snecer

A lahko, prosim, odjebeš s svojimi kompleksi in idiotskimi komentarji. Fak, lahko bi bil tvoj foter, če me ne bi pes prehitel pri ograji!

 
Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da Motosvetu vidno pada rating, odkar ni Snecerja

Popravljeno . Popravil gift
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, zanimiv, simpatičen, včasih mal težak, brez dlake na jeziku, veliko dobrih argumentov, včasih prepovn sebe. Men je bil všeč, ker sem ga jemal takega kot je. Cufa je očitno, da imaš dvojna merila. Kot sem ti že napisal, bi se na katerimkoli forumu za takole izjavo ob Fritza, dobil BAN-ovce(Fritz že ve kje se jih dobi-mava skupni hobi) pa si me gladko zbrisala. So tudi drugi, ki smetijo po vseh temah. Ta forum itaq ni strokoven, če že nekaj vprašaš je polno neumesnih izjav, ki nimajo veze z vprašano vsebino-ali boš potem vsakega BAN-ala za 3 dni!?. Jaz te pogrešam Snecer, bom vedno na strani manjšine! je bla pa tale izjava izjemno nesramna do njega:

Mal si preber temo v kateri je bil zelo aktiven pa oš videl da je bil večkrat žaljiv in brez argumentov,si zgleda zelo ozkogleden,a to je zaradi tipa motorja al iÔ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal si preber temo v kateri je bil zelo aktiven pa oš videl da je bil večkrat žaljiv in brez argumentov,si zgleda zelo ozkogleden,a to je zaradi tipa motorja al iÔ?

Kar ga ni, forum ni več zanimiv. Strokoven že tako dolgo ni več, pa naj bo vsaj zanimiv. 

Žaljiv, veliko sem bral njegove izjave, pa tega nisem zasledil.

Ja, mogoče žaljiv do BMW motorjev in ne do oseb, oz lastnikov teh vozil.

Marsikateri EGO je močno prizadel.

Argumenti, na tem forumu - ma nima smisla.

 

Lepo se imej, pa karkoli že počneš Snecer. Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal si preber temo v kateri je bil zelo aktiven pa oš videl da je bil večkrat žaljiv in brez argumentov,si zgleda zelo ozkogleden,a to je zaradi tipa motorja al iÔ?

No sej ti je že Scarabeo500 odgovoril. IQ pa lahko rešujeva skupaj, ker če ti povem moj rezultat mi tko al tko ne boš verjel. Versys ni razlog mojega razmišljanja. Versys je produkt mojega razmišljanja. Dej se čimprej pozdravi, pa se dobiva nekje na pijači, ker ostali nimajo nič od najinega prepucavanja, pa tam dorečeva vse- Dam jz.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej ti je že Scarabeo500 odgovoril.

brat se naucita,pa bosta videla,tema pa emo katera je a ne?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!