Skoči na vsebino

Pogrešamo Snecerja..kje se skriva?


Fantocci

Priporočene objave

daš ne daš, oveniš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer pripravlja se nov Versys 650,potrebujemo tvoje mnenje,čedalje bolj postaja podoben bmflu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer pripravlja se nov Versys 650,potrebujemo tvoje mnenje,čedalje bolj postaja podoben bmflu :P

Ni res, Sneci bi ti povedu, da bmfl kopira Versysa, sam mu gre bolj slabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer se je baje prijavil na talente. Njegov talent je biti čim dlje skrit, zato ga v oddaji ne bomo videli, njegova želja je pa priti v finale. :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEČER IS BACK

 

Evo, študijski dopust je mimo, spet sem tukaj.

 

Brez nervoze.

 

p9031145.jpg

 

p.s.

nisem našel nobene toplovodarske fotke

.... stari, ne se več zajebavat ... :(

... drugič prosim, da vsak tvoj "mrk" ki bi trajal več kot dve uri, predhodno objavi v uradnem listu .... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEČER IS BACK

 

Evo, študijski dopust je mimo, spet sem tukaj.

 

Brez nervoze.

 

 

 

p.s.

nisem našel nobene toplovodarske fotke

Bemtiš, ta zadnji moment! Sem bil že čist' na tem, da se izpišem iz foruma!   :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,jaz sem se te pa že čist odvadil...

daj vsaj bruslija nazaj za avatar namesto tega kuščarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEČER IS BACK

 

Evo, študijski dopust je mimo, spet sem tukaj.

 

Brez nervoze.

 

p9031145.jpg

 

p.s.

nisem našel nobene toplovodarske fotke

Kakšna pa je ta? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem zdaj prebral to temo... Sem se začel spraševat če imate vse izpit za motor? Oz če ste ODRASLI? IQ kot temperatura v sibiriji pozimi?

Hec je lep, dokler je okusen...

Če bi bili moderatorji sodniki.. Bi se vsi pobili med seboj, saj dopuščajo (moderatorji) sovražen govor, kar pa je neokusno!

Probajmo biti ljudje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko nisem imel časa, po drugi strani pa sem imel dilemo.

 

Cufa mi je poslala obvestilo in napisala, da moram potrditi prejem obvestila.

 

Vendar pa tega gumba nisem našel nikjer.

 

Spodaj je samo Strinjam se z opozorilom.

 

Seveda se z opozorilom ne strinjam, ker je bila kazen nepravična (bom Janši twitnil), saj ni kaznovala modela, ki je resnično žalil in ima v kleti zaprte majhne punčke :) (če ga nisem zamenjal)

 

Ampak je prav, da vidite, kako se obnaša Cufa, ki očitno čuti neko "pomanjkanje".

 

post-22669-0-60939400-1412797247_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem zdaj prebral to temo... Sem se začel spraševat če imate vse izpit za motor? Oz če ste ODRASLI? IQ kot temperatura v sibiriji pozimi?

Hec je lep, dokler je okusen...

Če bi bili moderatorji sodniki.. Bi se vsi pobili med seboj, saj dopuščajo (moderatorji) sovražen govor, kar pa je neokusno!

Probajmo biti ljudje

 

Ne, to se nanaša na šalo zgoraj :) kjer se je kmet fotkal za nek tak koledar. Samo mirno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko nisem imel časa, po drugi strani pa sem imel dilemo.

 

Cufa mi je poslala obvestilo in napisala, da moram potrditi prejem obvestila.

 

Vendar pa tega gumba nisem našel nikjer.

 

Spodaj je samo Strinjam se z opozorilom.

 

Seveda se z opozorilom ne strinjam, ker je bila kazen nepravična (bom Janši twitnil), saj ni kaznovala modela, ki je resnično žalil in ima v kleti zaprte majhne punčke :) (če ga nisem zamenjal)

 

Ampak je prav, da vidite, kako se obnaša Cufa, ki očitno čuti neko "pomanjkanje".

 Se strinjam glede cufe. Sem jo 2x vprašal zakaj je pristranska a nisem dobil odgovora. Mogoče bom sedaj dobil "povabilo v kot" Za moderatorja foruma je to nedopustno! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne saj ni sile, treba je razumeti, da smo podvrženi pravilom mladenke, al se privadiš, al te pa ni pa pišeš twite iz Doba :)

 

Sicer pa vidim, da si me nadomeščal v boju z "okupatorjem"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ,pošteno bi bilo da objaviš še s katerim postom si si zaslužil dopust ne samo opozorilo :grim večinoma na forumu pa ne razume te naše interne zajebancije,kot naprimer Matej207 saj ne pozna zgodovine......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Sicer pa vidim, da si me nadomeščal v boju z "okupatorjem"

  Normalno, BMW so najprej delali letala, pa so vidli da je stvar zelo nezanesljiva, pa so si rekli:  Č e hočmo obdržat svoje stranke nardimo nekaj, kar se bo vozilo po tleh, da ne bo moč strmoglaviti, pa tud če crkne sse ne moreš zarad tega ubit. Pa so začel delat motocikle.  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na novem LC se je ubil testni voznik in ugledni moto novinar,zračno hlajen je bil in bo še zmerom :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno bom mirno spal celo noč in se ne bom s kriki zbujal :P

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ,pošteno bi bilo da objaviš še s katerim postom si si zaslužil dopust ne samo opozorilo :grim večinoma na forumu pa ne razume te naše interne zajebancije,kot naprimer Matej207 saj ne pozna zgodovine......

No Kmet2 saj je bil Fritz zelo nesramen do snecerja in to še namenoma(je sam priznal) pa ni dobil opozorila. Naj vsaj na forumu veljajo ista pravila za vse. Kar se pa tiče smetenja tem, nas je pa 80 % takih, ki bi mogli dobiti opozorilo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!