Skoči na vsebino

Pogrešamo Snecerja..kje se skriva?


Fantocci

Priporočene objave

Res je ! Pa si ti prebral celo temo zakaj ne bi imel BMW motocikla,ti svetujem pa boš videl na kakšen nivo se je spuščal naš prijatelj ,pa ni bil nikoli izključen niti opozorjen,lastniki bmw motorjev smo bili neumni...itd... ,mal preber ,pa ne me narobe razumet,ko sem skozi poste spoznaval Snecerja se mi je prikupil............evo povedal sem "pogrešal sem te Snecer" :grim

 

Kar se pa tiče moderatorjev pa,men so celo temo izbrisali ker sem argumentiral in podkrepil z izjavami sodulejočih da izbira pri nagradni igri ni bila fer,podprli so me do te mere da se jim je zdelo nevarno...........pač zmagal je njim priljubljeni kandidat lepo po tiho in ........ne bom več komentiral,v glavnem ker sem jim vse demantiral in dokazal ,da nimajo prav so mi celo grozili z pravniki itd......mam vse dokumentirano,če bi prišlo do kakšnih zapletov!!!

To je kot v parlamentu tisti ki imajo moč pač lahko počnejo kar želijo in si privoščijo svoja pravila kljub že napisanim pravilom ki so jih sami izpisali!!!

 

Ah škoda časa in energije Skalar,tako kot je omenil moj prijatelj Snecer ravnokar :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 vem da je polovica šale.. Vedo pa tudi eni da so sila neokusni....

Bolje je vseeno da se hecamo na račun motorjev.. Kot pa oseb...

Nebi pa rad z prstom kazal na nikoga.. Verjamem da ste čudoviti ljudje :P

Zdaj pa spat.. Risank je konec

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer je bil že večkrat povabljen Bugy pa se ni želel nikoli odzvat,nas pač ne mara :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer je bil že večkrat povabljen Bugy pa se ni želel nikoli odzvat,nas pač ne mara :blush:

 

Škoda ker smo na koncu koncev vsi v istem loncu.... mislim motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneckica moja.... jest pa mislim da si medtem, ko te ni bilo nekje uzival z svojim novim fantejem in si energijo katero si prej kuril v fake virtualnem zivljenju raje prekanaliziral v real life. 

 

 

 

Sincerely yours

 

 

PS: a sta se ze skregala, da si spet kle?   ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet pod pas,ampak ti bo že Matej207 povedu svoje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, ko kupiš bemfla se spremeniš, to je dokazano, znanstveno na tem forumu :)

 

Res je.

 

kar naenkrat postanes v oceh tebi podobnih marginalec.   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneckica moja.... jest pa mislim da si medtem, ko te ni bilo nekje uzival z svojim novim fantejem in si energijo katero si prej kuril v fake virtualnem zivljenju raje prekanaliziral v real life. 

 

PS: a sta se ze skregala, da si spet kle?   ;)

 

LOL

 

bravo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nis nič zamudu razen enih in istih "NABIJAČEV"

Vse je zamudu, vse!!! Ima da takoj preštudira vseh 4.213 strani v bmw tewmah, ma da pozorno prebere njegovo temo in se vsakemu posebej zahvali za skrb in žalost, ki smo jo izražali!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem zdaj prebral to temo... Sem se začel spraševat ...

Tale mora bit pa en softič se mi zdi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Se strinjam glede cufe. Sem jo 2x vprašal zakaj je pristranska a nisem dobil odgovora. Mogoče bom sedaj dobil "povabilo v kot" Za moderatorja foruma je to nedopustno! 

Še en softič!?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

Kar se pa tiče moderatorjev pa,men so celo temo izbrisali ker sem

še en softič :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!