Skoči na vsebino

Pogrešamo Snecerja..kje se skriva?


Fantocci

Priporočene objave

Dejansko nisem imel časa, po drugi strani pa sem imel dilemo.

 

Cufa mi je poslala obvestilo in napisala, da moram potrditi prejem obvestila.

 

Vendar pa tega gumba nisem našel nikjer.

 

Spodaj je samo Strinjam se z opozorilom.

 

Seveda se z opozorilom ne strinjam, ker je bila kazen nepravična (bom Janši twitnil), saj ni kaznovala modela, ki je resnično žalil in ima v kleti zaprte majhne punčke :) (če ga nisem zamenjal)

 

Ampak je prav, da vidite, kako se obnaša Cufa, ki očitno čuti neko "pomanjkanje".

 

Jamraš nad neenako obravnavo in obenem ne moreš brez žalitev. In zato tudi nisi razumel zakaj sem tedaj uporabil žalitev z zgodbo o psu, očetu in ograji. Ker se tudi z dokaj spodobno slovenščino (brez uporabe kletvic) da zelo fino žaliti ljudi, kar ti, ponavljam, počneš že zelo dolgo. Še posebej, če te kdo pohodi z argumenti.

 

Bi ti pa Cufa lahko nalepila tudi mojo prijavo, na podlagi katere si bil kaznovan, saj sem v njej zapisal, da naj te že enkrat disciplinirajo, naj počistijo tvoje in drugo smetje iz teme, kjer naj ne bi smetili in naj me komot kaznuje zaradi kršitve pravil. Bistvena razlika pa je v tem, da bi mene lahko kaznovala tedaj in morda kakšen krat trinajstih letih uporabe foruma, tebe bi pa lahko (in bi te po mojem skromnem mnenju morala) skoraj vsak dan, saj nisi znal ne znaš pisati brez nizkotnega žaljenja drugih uporabnikov foruma. Razumem pa, da ti neka patologija ne dovoljuje razlikovanja med znamko in uporabniki, kar v kombinaciji s kompleksom manjše vrednosti pripelje celo do tega, da svoje omejene poglede prodajaš kot znanstvene dosežke.

 

Pa če bi namesto Cufe tisti del foruma še danes moderiral Ice, bi ti vsak teden ustvarjal nov račun na MS :naughty:

 

Softič :grim

Popravljeno . Popravil Fritz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak, fric, pu qurca ne razumem kaj klobasaš, evo, prjav me :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak, fric, pu qurca ne razumem kaj klobasaš, evo, prjav me :P

 

Ti že itaq 'pu qurca' ne kužiš ampak to žal ni za prijavo. Tisto si moraš zaslužit.

 

Za kaj razumet je pa treba poznat zgodovino. Vprašaj Kmeta, ti bo vse razložil. Počasi in večkrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še kokice pa bo :P Dami itak da ne razumeš saj voziš Kawasaki,definitivno razumeš pa Snecerja k isto vozi Kawasaki,mislim da Kawasaki vpliva na mnenje in psihofizično stanje ki jih je Kawasaki propaganda prehladila(lastnike) čisti nateg :lol:  ......primer snecerjevega komentarja,samo da sem ga jaz olepšal :P

 

Fritz jaz te povsem razumem.... :D

 

Dami vpraš Snecerja ti bo razložu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce neb mel dveh koles bi mislil, da je servirni vozicek iz Star Trek-a.  :smoke:

 

Od unih tagrdih...Klingoni neki 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam trakce gor da mi platišča ne razpadejo saj niso kitajso lite....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še kokice pa bo :P Dami itak da ne razumeš saj voziš Kawasaki,definitivno razumeš pa Snecerja k isto vozi Kawasaki,mislim da Kawasaki vpliva na mnenje in psihofizično stanje ...

Mauuuuuussssss!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jamraš nad neenako obravnavo in obenem ne moreš brez žalitev. In zato tudi nisi razumel zakaj sem tedaj uporabil žalitev z zgodbo o psu, očetu in ograji. Ker se tudi z dokaj spodobno slovenščino (brez uporabe kletvic) da zelo fino žaliti ljudi, kar ti, ponavljam, počneš že zelo dolgo. Še posebej, če te kdo pohodi z argumenti.

 

Bi ti pa Cufa lahko nalepila tudi mojo prijavo, na podlagi katere si bil kaznovan, saj sem v njej zapisal, da naj te že enkrat disciplinirajo, naj počistijo tvoje in drugo smetje iz teme, kjer naj ne bi smetili in naj me komot kaznuje zaradi kršitve pravil. Bistvena razlika pa je v tem, da bi mene lahko kaznovala tedaj in morda kakšen krat trinajstih letih uporabe foruma, tebe bi pa lahko (in bi te po mojem skromnem mnenju morala) skoraj vsak dan, saj nisi znal ne znaš pisati brez nizkotnega žaljenja drugih uporabnikov foruma. Razumem pa, da ti neka patologija ne dovoljuje razlikovanja med znamko in uporabniki, kar v kombinaciji s kompleksom manjše vrednosti pripelje celo do tega, da svoje omejene poglede prodajaš kot znanstvene dosežke.

 

Pa če bi namesto Cufe tisti del foruma še danes moderiral Ice, bi ti vsak teden ustvarjal nov račun na MS :naughty:

 

Softič :grim

 

O, tole jokcanje pa sem spregledal. Saj lahko sam napišeš, kaj si prijavil, verjetno te je iztirila gumica na kardanu oz. novi in novi defekti.

Si pa smešen, kupiš staro zjahano bemflo, pol pa po forumu jokcaš, kak te ne šmirglajo 3posto na servisih, da ti ne menjajo defektnega dela itd.

 

Ti si itak fenonem, gledam tam, imate neko vstrom združenje, ti pa na njega hodiš z BMWjem. Ja bravo :) patetika na višku.

 

To je tak, kot da hodiš na ženski wc, namesto na moškega.

 

Objavljen je bil tudi en video, sem prepričan, da sem te takoj prepoznal. Sitnež, ki je hraklal po cesti in se nekaj piz... lol, pravi si. 

 

In ti si šolski primer na tem forumu, kaj je bemfl naredil iz tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, predlagam da se odpre nekaj novih tem.N.pr. Kdo ma boljši motor,Kdo je lepši, pametnejši, Kdo je neumen in podobno.Zato da, tisti ki imamo take teme radi in uživamo v pisanju in čitanju pridemo na svoje, tisti pa,ki tega ne maramo, pa se jih izogibamo ali pa se pridružimo takrat , ko vstanemo na levo nogo, ali pa iz nekega razloga trpi naša samopodoba,pa si jo na ta način celimo.Ali je ta tema že prava za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, predlagam da se odpre nekaj novih tem.N.pr. Kdo ma boljši motor,Kdo je lepši, pametnejši, Kdo je neumen in podobno.Zato da, tisti ki imamo take teme radi in uživamo v pisanju in čitanju pridemo na svoje, tisti pa,ki tega ne maramo, pa se jih izogibamo ali pa se pridružimo takrat , ko vstanemo na levo nogo, ali pa iz nekega razloga trpi naša samopodoba,pa si jo na ta način celimo.Ali je ta tema že prava za to.

A s ti ena razdvojena oseba. :ninja: 

Enkrat "maramo", drugič "ne maramo". :kva1:

No ja, sej za sedet tud ne veš al bi bil u hrošču al na mopedu. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A s ti ena razdvojena oseba. :ninja:

Enkrat "maramo", drugič "ne maramo". :kva1:

No ja, sej za sedet tud ne veš al bi bil u hrošču al na mopedu. :closedeyes:

Juhuhu, še enga pametnega smo našli k ma slab dan   :grim  :grim .Pa ime mu je i30. :?  :?  

Popravljeno . Popravil zmilan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, predlagam da se odpre nekaj novih tem.N.pr. Kdo ma boljši motor,Kdo je lepši, pametnejši, Kdo je neumen in podobno.Zato da, tisti ki imamo take teme radi in uživamo v pisanju in čitanju pridemo na svoje, tisti pa,ki tega ne maramo, pa se jih izogibamo ali pa se pridružimo takrat , ko vstanemo na levo nogo, ali pa iz nekega razloga trpi naša samopodoba,pa si jo na ta način celimo.Ali je ta tema že prava za to.

 

Določenih tem o zadevah, ki so splošno znane, ni potrebno odpirati  :grrr

 

Če pa določene teme in prispevke preresno vzameš, pa postaneš Fritz. Če se ne motim, je nekje napisal, da bi me prišel celo "čakati", za razliko od takšnih, ki bi me povabili na pijačo in kosilo ter mi dali v spomin koledar za v garažo  :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Določenih tem o zadevah, ki so splošno znane, ni potrebno odpirati  :grrr

 

Če pa določene teme in prispevke preresno vzameš, pa postaneš Fritz. Če se ne motim, je nekje napisal, da bi me prišel celo "čakati", za razliko od takšnih, ki bi me povabili na pijačo in kosilo ter mi dali v spomin koledar za v garažo  :K

Žal je tako, da ko smo skriti za nick name, zgubimo pravo mero kako komunicirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneckica  ! Zdej si pa ze prava drama queen.  :afro2:

 

Ne domislji si prevec, k ti po spet rejting padu.  ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmilan jaz jih vse poznam,mam tud sliko Snecerja na bmflu   :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!