Skoči na vsebino

Pogrešamo Snecerja..kje se skriva?


Fantocci

Priporočene objave

Sam še kokice pa bo :P Dami itak da ne razumeš saj voziš Kawasaki,definitivno razumeš pa Snecerja k isto vozi Kawasaki,mislim da Kawasaki vpliva na mnenje in psihofizično stanje ki jih je Kawasaki propaganda prehladila(lastnike) čisti nateg :lol:  ......primer snecerjevega komentarja,samo da sem ga jaz olepšal :P

 

Fritz jaz te povsem razumem.... :D

 

Dami vpraš Snecerja ti bo razložu :lol1:

Jst in Sneči sva na "ti". Ostali pogrevate stare krave :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmilan jaz jih vse poznam,mam tud sliko Snecerja na bmflu   :kva1:

kdo si sploh TI? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti že itaq 'pu qurca' ne kužiš ampak to žal ni za prijavo. Tisto si moraš zaslužit.

 

Za kaj razumet je pa treba poznat zgodovino. Vprašaj Kmeta, ti bo vse razložil. Počasi in večkrat :P

Aha, zdj razmem.

V bistvu si ful pogrešal Snekija  :004 in zdj ti je hudo, k si ga prjavu..ti špeckahla ti  :fight2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... drugič men zašpecite Snecerja.... in če vam bo pol žou, da ste ga zašpecal, vam za protivrednost piva oprostim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, tole jokcanje pa sem spregledal. Saj lahko sam napišeš, kaj si prijavil, verjetno te je iztirila gumica na kardanu oz. novi in novi defekti.

Si pa smešen, kupiš staro zjahano bemflo, pol pa po forumu jokcaš, kak te ne šmirglajo 3posto na servisih, da ti ne menjajo defektnega dela itd.

 

Ti si itak fenonem, gledam tam, imate neko vstrom združenje, ti pa na njega hodiš z BMWjem. Ja bravo :) patetika na višku.

 

To je tak, kot da hodiš na ženski wc, namesto na moškega.

 

Objavljen je bil tudi en video, sem prepričan, da sem te takoj prepoznal. Sitnež, ki je hraklal po cesti in se nekaj piz... lol, pravi si. 

 

In ti si šolski primer na tem forumu, kaj je bemfl naredil iz tebe.

 

Starči, jaz se družim z ljudmi in ne z motorji. Če bi, z uporabo tvojega merila, sklepal po tebi, potem bi Versysa ali Kawo vozili sami patološki primerki, pri katerih bi verjetno še Rugelj obupal. Ampak tako prizadet, da bi kaj takšnega razglašal pa res nisem.

 

Čakat te pa ne rabim, le na javnih mestih se me raje izogibaj. Sicer dvomim, da bi se me upal žaliti iz oči v oči, vendar se raje temu izogniva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda se Fritz ne bi spravu na 2 glavi manjšega,to res ne bi bilo fer :P Teb je že GSA pramali kokr sm vidu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda se Fritz ne bi spravu na 2 glavi manjšega,to res ne bi bilo fer :P Teb je že GSA pramali kokr sm vidu :huh:

 

GSA je glih za glih, sam še večjo šipco nekje staknem. Moram enkrat probat 'KaTeMaš' sam se mi zdi, da bi takoj pogrešal nizko težišče bavarske kante.

 

Kar se pa snečkice tiče, saj jo neb tepu. Do nežnejšega spola in invalidov sem vedno spoštljiv :bum:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GSA je glih za glih, sam še večjo šipco nekje staknem. Moram enkrat probat 'KaTeMaš' sam se mi zdi, da bi takoj pogrešal nizko težišče bavarske kante.

 

Kar se pa snečkice tiče, saj jo neb tepu. Do nežnejšega spola in invalidov sem vedno spoštljiv :bum:

Pust ga k je zmagu !!!

post-478-0-16333400-1412944017_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz pir ko bo zrelo pa bova mal zamenjala sem naroćil MRI šipcp ker mi je povišana delala ravno turbolenco okrog betice,bo lih prav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starči, jaz se družim z ljudmi in ne z motorji. Če bi, z uporabo tvojega merila, sklepal po tebi, potem bi Versysa ali Kawo vozili sami patološki primerki, pri katerih bi verjetno še Rugelj obupal. Ampak tako prizadet, da bi kaj takšnega razglašal pa res nisem.

 

Čakat te pa ne rabim, le na javnih mestih se me raje izogibaj. Sicer dvomim, da bi se me upal žaliti iz oči v oči, vendar se raje temu izogniva.

 

Ker sploh ne vem kdo si, se na javnih mestih ne rabim nikomur izogibat, razen bmwjašem in njihovim oljnim madežem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci le paz možak ma 2m + če mu kaj rerčeš narobe,al pa sam pogledaš narobe ti z kardanom nardi bmfl znak na čelu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci le paz možak ma 2m + če mu kaj rerčeš narobe,al pa sam pogledaš narobe ti z kardanom nardi bmfl znak na čelu :P

Ha zanimiva prigoda se mi je zgodila pred 3 leti, ko mi je en neumen osebek višina, cca 210, žalil fotra in to v živo. No nakoncu se  je jokal, pa opravičeval. pa mam samo 175 cm. Višina ni  vse!   :kick-ass:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci le paz možak ma 2m + če mu kaj rerčeš narobe,al pa sam pogledaš narobe ti z kardanom nardi bmfl znak na čelu :P

 

Vorsprung durch technik

 

Mislim, da je ketna bolj primerna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha zanimiva prigoda se mi je zgodila pred 3 leti, ko mi je en neumen osebek višina, cca 210, žalil fotra in to v živo. No nakoncu se  je jokal, pa opravičeval. pa mam samo 175 cm. Višina ni  vse!   :kick-ass:

Itak, jst na vse dvometraše spustim ženo, pol si pa nej kar sami pomagajo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar mene tud ni še noben zrušil 1 na 1 plod treningov raznih veščin 187 110kg ........no zdaj sem opešal zarADIzdravstvenih problemov toda se pobiram še koleno mi zrihtajo pa poiščem snecerja in Fritza  :P :lol:

 

So me pa razturili v Črnomlju domačini njih par jaz sam :huh:

 

Če znaš in si velik kot Fritz pa si lahko ubijalski stroj,saj z rokami in nogami držiš distanco,ko najdeš prostor pa sam baaaam :wacko2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz na dan preložim 6-10t (včas tudi več) 30-50 kg vreč že 10 let. Evo pa mam ramo sfukano. Tepu se ne bom več,  plačeval ne bom nobenmu več, ta leta so mimo.

Zdej mam versysa, se me ljudje že na daleč izogibajo, kot bi imel .44 magnum za pasom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar tud jaz se nisem tepu ker mi bi bilo to všeč,bil sem redar po diskotekah,tam se pa hitro kaj skuha......no pa pustmo,snecer je prišel nazaj,Fritz ga lovi :P

Snecer beži ,jaz pa ti pa opazujeva s kota ki je najlepši :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar mene tud ni še noben zrušil 1 na 1 plod treningov raznih veščin 187 110kg ........no zdaj sem opešal zarADIzdravstvenih problemov toda se pobiram še koleno mi zrihtajo pa poiščem snecerja in Fritza  :P :lol:

 

So me pa razturili v Črnomlju domačini njih par jaz sam :huh:

 

Če znaš in si velik kot Fritz pa si lahko ubijalski stroj,saj z rokami in nogami držiš distanco,ko najdeš prostor pa sam baaaam :wacko2:

Ej kmet,zdaj  si me pa mal potolažu.Jaz mam 184 pa 106 kg, sam še ne vem česa.Treningov ravno ni blo preveč, razen te moje težke krave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar tud jaz se nisem tepu ker mi bi bilo to všeč,bil sem redar po diskotekah,tam se pa hitro kaj skuha......no pa pustmo,snecer je prišel nazaj,Fritz ga lovi :P

Snecer beži ,jaz pa ti pa opazujeva s kota ki je najlepši :lol:

take kot sta ti in Fritz mam jest za malco. Odlično namreč poznam karate, tekwondo, duditsu, kungfu in še pet drugih nevarnih besed!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!