Skoči na vsebino

Pogrešamo Snecerja..kje se skriva?


Fantocci

Priporočene objave

Sej vem,ko pa še kakšna dunja pade znaš pa tud telefon zlomt  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga preveč strašit, ker nisem visok 2m temveč 1,93m. Nisem nasilen, ne obvladam kakšnih posebnih tehnik tepežkanja in na splošno menim, da nasilje ni rešitev. Je opravičljivo v samoobrambi, ni pa rešitev. Nikoli.

 

Vem pa, da neko pritlehno žaljenje iz oči v oči ponavadi ne gre.

 

Kar se pa foruma tiče, je pa vse le vprašanje tega, koliko bosta Cufa in Alla tolerirali takšno obnašanje. V vsakem primeru ima Nearrain čisto prav. Če nič drugega pa je ta tema vsaj namenjena nabijanju, čemur bi se naj izogibali v temah, ki so namenjene deljenju znanja v zvezi z našimi enoslednimi prevoznimi sredstvi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga preveč strašit, ker nisem visok 2m temveč 1,93m. Nisem nasilen, ne obvladam kakšnih posebnih tehnik tepežkanja in na splošno menim, da nasilje ni rešitev. Je opravičljivo v samoobrambi, ni pa rešitev. Nikoli.

 

Vem pa, da neko pritlehno žaljenje iz oči v oči ponavadi ne gre.

 

Kar se pa foruma tiče, je pa vse le vprašanje tega, koliko bosta Cufa in Alla tolerirali takšno obnašanje. V vsakem primeru ima Nearrain čisto prav. Če nič drugega pa je ta tema vsaj namenjena nabijanju, čemur bi se naj izogibali v temah, ki so namenjene deljenju znanja v zvezi z našimi enoslednimi prevoznimi sredstvi.

 

Kurtz no ...   Fritz ... jest pa ze v vrsti stal za karto kupit "" There will be blood"" ...   slo MS live edition ... potihem sem na tud upal na extended verzijo....priznam   :smoke:

 

Kurtz . . . pa se frisnih krvavic ni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, tak izražajo lubezn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah maus rajši sam seb spustim čelno kot teb,pr teb bi bla moja čelna v prazno,sklont se pa ne morm ,mam hernijo ,na kolena tud ne morm,šraufi pa to ,tok da mene lohk zajebavaš kolkr češ pa ti praktično nč ne morm :huh: :lol:.........a ne morm bit tih,zdej bo pa to sigurn skoriščal :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam da nam res posebnim so jo zbrisal in onemogočili dostop  :P  :lol:..........jah to je cena slave :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam da nam res posebnim so jo zbrisal in onemogočili dostop  :P  :lol:..........jah to je cena slave :lol1:

Res posebne so po tem še benali. (ampak to je bilo še pred mojim časom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam da nam res posebnim so jo zbrisal in onemogočili dostop  :P  :lol:..........jah to je cena slave :lol1:

Ti nisi "poseben", si sam mau "čudn" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Opažam, da na MS forumu aktivno sploh ne sodeluje več veliko članov, zgleda da so se raje umaknili, saj so NAVELIČANI enih in istih ljudi z istimi fintami, ki prevladujejo na MS :oops:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aktivno sodelovanje pomeni, da prideš, vprašaš, dobiš odgovor in spiz... .?

Al kaj bi se ti aktivno menil? Potopisov ne marajo, članke prepišejo, albumi so neuporabni in nepregledni.

Se pa nikakor ne morem spomniti tvojih aktivnih objav.. ?

Večina je bmwje kupila in se pač aktivno uči nemščine za hotline service number.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!