Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja H2, H2R, H2SX in ZH2


Cartman
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

5390028E-1834-48D2-AC70-D0B9F3B4A712.jpeg.c953610340d3313b42c6b3a107bd5c96.thumb.jpeg.17fd678af91cac194c3571e88dfe43b4.jpeg

Priporočene objave

pred 2 urami, maus pravi:

tudi oni ne vedo, da je kompresor in ne turbina :huh:

:P

 

Eh to zgolj kaže verodostojnost Slovenskih novinarjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Rogerg pravi:

maus opisi obcutke ko si vozu , da bomo vedl kaj zamujamo 

če poznaš obćutke tik pred zdajci ... sj veš :whistle:

tak obćutek je ceu cajt vožnje .. evo .. pa sm izliu svoje izlive :huh:

11126731_1422781081359528_1512522860_n.jpg.010009f55adb48994c2cb05156865b8e.jpg

evo .. z eno roko sm vse dol poknu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

yes.gif.0f212ab7b179b12c944c125c432c08c2.gif

Potem sem pa jst mal za časom ker se mi zdi da bi zelo težko naredil grši motor kot pa je komplet H2 serija.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nightmare pravi:

Potem sem pa jst mal za časom ker se mi zdi da bi zelo težko naredil grši motor kot pa je komplet H2 serija.

 

 

Lp, Samo

Si šele danes ugotovu?H2 je že dolgo odzun...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, sesir pravi:

Kaj te ni prepričalo v nakup?

ćudna so pota mausova :P

pred 20 minutami, Nightmare pravi:

Potem sem pa jst mal za časom ker se mi zdi da bi zelo težko naredil grši motor kot pa je komplet H2 serija.

v živo je mnogo lepša ..

morau bi jo brez mene videt kakšn cukr je H2 ....

včasih ni vse v lepoti ... v svojem žiulenju sem se prepričal, da neperfekta dekleta dajo več od sebe ... štekaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Nightmare pravi:

Potem sem pa jst mal za časom ker se mi zdi da bi zelo težko naredil grši motor kot pa je komplet H2 serija.

 

 

Lp, Samo

nisi, le različne okuse imamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, maus said:

ćudna so pota mausova :P

v živo je mnogo lepša ..

morau bi jo brez mene videt kakšn cukr je H2 ....

včasih ni vse v lepoti ... v svojem žiulenju sem se prepričal, da neperfekta dekleta dajo več od sebe ... štekaš :P

 

Sem si jo s tezkim srcem ogledal lani od nekega italjana. Res ne vidim kaj naj bi bilo lepega na tem motorju. 

Kaksna je voznja res, da ne vem ampak po mojem laicnem mnenje pilnilnik na motorju res ni potreben in ves vesolski izgled samo zaradi tega se toliko manj. 

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Nightmare pravi:

Sem si jo s tezkim srcem ogledal lani od nekega italjana. Res ne vidim kaj naj bi bilo lepega na tem motorju. 

Kaksna je voznja res, da ne vem ampak po mojem laicnem mnenje pilnilnik na motorju res ni potreben in ves vesolski izgled samo zaradi tega se toliko manj. 

 

 

Lp, Samo

če znaš angleško si malo preberi o dizajn nagradi

https://ifworlddesignguide.com/entry/177905-kawasaki-ninja-h2

p.s.

in to se oglaša nekdo, ki ima motor skoz na servisu :huh:

p.s. p.s.

H2 si ne lastim, ampak meni je všeč, zaenkrat imam raj neki druzga, ki mi je še bolj všeč

četudi mi je KTM DUKE 690 izredno grd motor, o tem ne serjem po temi o KTM-u .. a ne @DAMI34 :P

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

če znaš angleško si malo preberi o dizajn nagradi

https://ifworlddesignguide.com/entry/177905-kawasaki-ninja-h2

p.s.

in to se oglaša nekdo, ki ima motor skoz na servisu :huh:

p.s. p.s.

H2 si ne lastim, ampak meni je všeč, zaenkrat imam raj neki druzga, ki mi je še bolj všeč

četudi mi je KTM DUKE 690 izredno grd motor, o tem ne serjem po temi o KTM-u .. a ne @DAMI34 :P

 

 

Sej ne rabiš bit užaljen kot nek otrok ker sem izjavil, da mi H2 družina ni všeč. 

Ampak glede na večino ostalih komentarjev niti nisem presenečen.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

v živo je mnogo lepša ..

morau bi jo brez mene videt kakšn cukr je H2 ....

Videl, videl, ko si razsedlal stroj. :) Zame preveč "vesoljski" dizajn. Poseben motor, na žalost pa ne bi pristal v moji zbirki, če bi slučajno zadel na lotu. Okusi so res zelo različni.     

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, XTR pravi:

j. :) Zame preveč "vesoljski" dizajn. Poseben motor, na žalost pa ne bi pristal v moji zbirki, če bi slučajno zadel na lotu.

Za zbirko...

Honda rc45

Yamaha R7

Kawasaki H2R

Ktm superduke 990

received_149493435854185.gif

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, maus pravi:

ćudna so pota mausova :P

v živo je mnogo lepša ..

 :P

 

Res čudna...ne vem a je H2 tuk manj perfekten mopi...H2R ko sanje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ozirom, da ga je moja rit merila, pa da sem si ogledal mašino v detajle in celo spremljal Mausa do Kala, lahko moj vtis povem:

1. fantastično sedenje zame, vse na svojem mestu, krmilo ni prenizko niti previsoko

2. kvaliteta izdelava: vrhunsko, od posebne barve (barva ogledala z malce baker odtenka), do spojev, spojlerjev itd.. vse na svojem mestu precizno

3. dizajn, ja vesoljski saj tak tudi hoče bit, tudi Lamborgini ni podoben Fiatu

4. ko sem ga gledal v vožnji...KOMPRRRESSSORRRRR vleče skuzi, ampak res nonstop in nenormalno (to je poglavitna razlika s turbino)

5. eden lepših zadkov (poleg kakih raket Ducatija) razen žal rora, verjetno mora biti tak zaradi vseh zelenih norm

Tako da sem prepričan, da bi H2SX mi odlično sedel...edino cena 25k€ je mal huda za SE varianto, ampak navadnega ne bi, preveč oguljen za ceno, ki jo hočejo.

11080707_834555766613977_2567971379289681589_o.thumb.jpg.5e989af2cf05d8e0900a509e558455bb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Z ozirom, da ga je moja rit merila, pa da sem si ogledal mašino v detajle in celo spremljal Mausa do Kala, lahko moj vtis povem:

1. fantastično sedenje zame, vse na svojem mestu, krmilo ni prenizko niti previsoko

2. kvaliteta izdelava: vrhunsko, od posebne barve (barva ogledala z malce baker odtenka), do spojev, spojlerjev itd.. vse na svojem mestu precizno

3. dizajn, ja vesoljski saj tak tudi hoče bit, tudi Lamborgini ni podoben Fiatu

4. ko sem ga gledal v vožnji...KOMPRRRESSSORRRRR vleče skuzi, ampak res nonstop in nenormalno (to je poglavitna razlika s turbino)

5. eden lepših zadkov (poleg kakih raket Ducatija) razen žal rora, verjetno mora biti tak zaradi vseh zelenih norm

Tako da sem prepričan, da bi H2SX mi odlično sedel...edino cena 25k€ je mal huda za SE varianto, ampak navadenega ne bi, preveč oguljen za ceno, ki jo hočejo.

11080707_834555766613977_2567971379289681589_o.thumb.jpg.5e989af2cf05d8e0900a509e558455bb.jpg

Daj GT stran in kupi...ti privoščim...

Z mej za fun bike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Daj GT stran in kupi...ti privoščim...

Z mej za fun bike...

heh, pa loto mi še manjka :D

Dam oba stran za H2SX, ampak je taka zguba sedaj prodajat, da skoraj nima smisla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Nightmare pravi:

Sej ne rabiš bit užaljen kot nek otrok ker sem izjavil, da mi H2 družina ni všeč. 

Ampak glede na večino ostalih komentarjev niti nisem presenečen.

 

 

Lp, Samo

js nism užaljen... saj so okusi različni

nisi rekel, da ti ni všeč, ampak da je grda ...

pred 18 urami, Nightmare pravi:

Potem sem pa jst mal za časom ker se mi zdi da bi zelo težko naredil grši motor kot pa je komplet H2 serija.

 

pred 15 urami, XTR pravi:

Okusi so res zelo različni.     

se strinjam

da je pa dobil dizajnersko nagrado leta motocikla, je pa tut res ... še dobr, da ne ocenujejo "strokovnjaki iz motosveta" :P

http://motosvet.com/news/view/51991-kawasaki-ninja-h2-prejela-priznano-nagrado-if-design-award-2016

p.s.

bi jo kupu, pa sem meu takrat eno leto staro ZX10R, predelano po mojih željah ... pa sem si pol raj omislu omejeno serijo ZX10RR ... mogoče na stara leta ... kot sem reku .. čudna so moja pota in za moja potovanja mi jo je mal škoda ... da bi mel pa več motorjev mi je pa tko, kot da bi meu več punc ... vse pomalem obdela in nobene ornk :P

zato pa delam po cca 20 Kkm letno :P  ...

pred 15 urami, Snecer pravi:

izpuh edino ni premium look, drugo je nadstandardno

izpuh je bil še originalen, saj sem jo še uloufavu, pa akrapovič še ni naredu, ker je bila tok nova ... ko je bila ulaufana je dobila že akrapovičev dodatek ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

krajši akrapo je lepši (razen grde nalepke, tu bi će morali vgravirat z laserjem kot se šika)

ta k sm jo vozu ima zgornji, tadaljši auspuh ... na karbonskih so nalepke, ker itak ne morš gravirat. Na vseh prejšnjih sem imel vgravirann

napis

DSC00363.thumb.jpg.8825c4acfe511a4d3a96988c774fa2ad.jpg

DSC00104.thumb.jpg.763571fdb4069a4ad907bce4bb6b30fe.jpg

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!