Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja H2, H2R, H2SX in ZH2


Cartman
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

5390028E-1834-48D2-AC70-D0B9F3B4A712.jpeg.c953610340d3313b42c6b3a107bd5c96.thumb.jpeg.17fd678af91cac194c3571e88dfe43b4.jpeg

Priporočene objave

pred 2 minutami, luxsa pravi:

Drugi teden si ga bom ogledal v zivo na sejmu v Minhnu,mogoce ga pa kupim.:D

pol si pa svojo temo odpri .. zakaj ne bi meu H2 ali H2R :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto v jesen mam namen zamenat in h2sx je tudi opcija,glede na to da sem imel mel prej k1300 s je teza in velikost precej podobna.:D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, luxsa pravi:

Drugo leto v jesen mam namen zamenat in h2sx je tudi opcija,glede na to da sem imel mel prej k1300 s je teza in velikost precej podobna.:D

to je pa vse, kar je podobnega :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih tko ima balanco,zic pa dva pecikla,edin brave je bol grde,drugace je pa kar zanimiv bajk,me prou zanima kaj bodo na testu rekli o vodljivosti in okretnosti in voznji pri nizkih obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 2. 2018 ob 17:07, maus pravi:

11126731_1422781081359528_1512522860_n.jpg.010009f55adb48994c2cb05156865b8e.jpg

evo .. z eno roko sm vse dol poknu :P

A nimajo na Grobniku ene dogodke, kjer lahko tudi taki in podobni bajki sodelujejo v igricah "pokaži kaj znaš". Če se boš prijavil ne pozabi tule gor najavit, da zberemo ekipo navijačev... Ampak za kvalifikacije bo treba skoraj zasigurno obe roki na balanci držat...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, luxsa pravi:

Drugo leto v jesen mam namen zamenat in h2sx je tudi opcija,glede na to da sem imel mel prej k1300 s je teza in velikost precej podobna.:D

Verjetno si še mlad ali tudi ne, imaš pa vse kosti cele. Uživaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, luxsa pravi:

Glih tko ima balanco,zic pa dva pecikla,edin brave je bol grde,drugace je pa kar zanimiv bajk,me prou zanima kaj bodo na testu rekli o vodljivosti in okretnosti in voznji pri nizkih obratih.

so že povedali, v angleščini :D brez kufrov igračka, še najbolj jih moti on off efekt.

ps. compresssor je ravno pri teh obratih fajn, ker da mopedu več moči. Pravzaprav pa ti o tem s prve roke lahko poroča tudi @maus. Če se ne motim je celo nekoč zapisal primerjavo med 200konjsko in 190kg težko ninđo in 200konskim in 230kg težkim H2jem.

Ne se obesit na cifre, le te lahko varirajo 10 gor al dol.

pred 26 minutami, kawasaki5 pravi:

Verjetno si še mlad ali tudi ne, imaš pa vse kosti cele. Uživaj!

ali tudi ne. Stari norci sanjajo/mo take mopede :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

ali tudi ne. Stari norci sanjajo/mo takoe mopede :D

Tud js, sam telo ne dopušča več takih podvigov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kawasaki5 pravi:

Tud js, sam telo ne dopušča več takih podvigov

telo al denarnica?

Ne vem zakaj ima folk tako famo pred močnimi motorji. 150, 170, 200 konjev, kdo je pa rekel, da jih moraš vrtet?

Daš program "ride mode" na 50%, maš 100 konjičev in se lepo fijakaš. Kajne problem. Mam 2 mopeda, s precej različnimi konji in navori, pa ni neke razlike kako se peljem. Večinoma po zmožnostih, če grem čez, poljubljam asfalt. Simpl.

moč in navor, ter ciklistika in okvir se pozna, ko si v dvoje, ko si nakrcan, takrat raketa stegne, ostali mopedi pa malce bolj počasi in zvijajoče počnejo, kar pač počnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

telo al denarnica?

Ne vem zakaj ima folk tako famo pred močnimi motorji. 150, 170, 200 konjev, kdo je pa rekel, da jih moraš vrtet?

Daš program "ride mode" na 50%, maš 100 konjičev in se lepo fijakaš. Kajne problem. Mam 2 mopeda, s precej različnimi konji in navori, pa ni neke razlike kako se peljem. Večinoma po zmožnostih, če grem čez, poljubljam asfalt. Simpl.

moč in navor, ter ciklistika in okvir se pozna, ko si v dvoje, ko si nakrcan, takrat raketa stegne, ostali mopedi pa malce bolj počasi in zvijajoče počnejo, kar pač počnejo.

Ma dobro itak-se tolažim, če bi imel polno denarnico in razumevajočo ženo-za motorje bi imel marsikaj, če ne drugega za zbirko. A situacija je drugačna. Ona bi nov avto kar meni ni, ona bi nov nadstrešek kar meni. Jaz pa želim novega ktm 1090 r, kar nje ni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, izibajker pravi:

A nimajo na Grobniku ene dogodke, kjer lahko tudi taki in podobni bajki sodelujejo v igricah "pokaži kaj znaš". Če se boš prijavil ne pozabi tule gor najavit, da zberemo ekipo navijačev... Ampak za kvalifikacije bo treba skoraj zasigurno obe roki na balanci držat...:P

ne lastim si H2-ja in se naum prijavu z njim za vožnjo po Grobniku ... zberte se raj po punkitih od LJ do Kala in na vsakem punktu mi plačite kavo in sendvič :P

 

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

 

ps. compresssor je ravno pri teh obratih fajn, ker da mopedu več moči. Pravzaprav pa ti o tem s prve roke lahko poroča tudi @maus. Če se ne motim je celo nekoč zapisal primerjavo med 200konjsko in 190kg težko ninđo in 200konskim in 230kg težkim H2jem.

 

zihr sm :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, kawasaki5 pravi:

Ma dobro itak-se tolažim, če bi imel polno denarnico in razumevajočo ženo-za motorje bi imel marsikaj, če ne drugega za zbirko. A situacija je drugačna. Ona bi nov avto kar meni ni, ona bi nov nadstrešek kar meni. Jaz pa želim novega ktm 1090 r, kar nje ni.

dejta oba vsak pol popustit pa vzemta KTM 1090r, bo najbolj pošteno :D

 

pred 2 minutami, maus pravi:

ne lastim si H2-ja in se naum prijavu z njim za vožnjo po Grobniku ... zberte se raj po punkitih od LJ do Kala in na vsakem punktu mi plačite kavo in sendvič :P

 

zihr sm :P

 

da se ne boš pretegnu z opisi in občutki, dj povej, dj no dj, pliiiiis 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

da se ne boš pretegnu z opisi in občutki, dj povej, dj no dj, pliiiiis 

sm že puzabu .. še za včerja se ne spomnim kaj sem jedel, če ne bi slikce pogledu v njami njami in sem ugotovu, da sem mesni narezak :P

itak kar kol napišem za H2 se bodo oglasili vsi tisti, ki ga še vidl niso in ga primerjal z ZX10R ali RR, ki so ga mogoče že videli ...

ne da se mi ... edin to povem, da je kompresorski motor izredno lepo voziti, lohka je mucek ali pa zver (tko kt js :P ) ... 

stvar okusa, ampak mene je res presenetilo pa sem že vozu 200 konjou močan motor že pre, ampak .. to je še bolje in malo drugače ...

evo ... mau sem se zliu

primerjati z kakšnimi drugimi motorji, je pa brez pomena ... vsi motorji so sadje .. ampak H2 je čist posebna vrsta proizvoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

dejta oba vsak pol popustit pa vzemta KTM 1090r, bo najbolj pošten

Ja hvala za podporo, ji bom danes pokazal tvoje mnejnje, samo dvomim....

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

ne lastim si H2-ja in se naum prijavu z njim za vožnjo po Grobniku ... zberte se raj po punkitih od LJ do Kala in na vsakem punktu mi plačite kavo in sendvič :P

Sej na Grobniku dirkajo tut z drugimi bajki, ne samo s H2. S tvojimi 200+ kavali pa ni hudič, da nebi kakega pokala dirkalniško pridirkal.... Pa fotkanje z mičnimi hostesami, šampanjcem... tudi nekaj šteje.

Kava-sendvič je bolj za turiste. S tem ne boš ravno nekega zmagoslavja občutil...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

Sej na Grobniku dirkajo tut z drugimi bajki, ne samo s H2. S tvojimi 200+ kavali pa ni hudič, da nebi kakega pokala dirkalniško pridirkal.... Pa fotkanje z mičnimi hostesami, šampanjcem... tudi nekaj šteje.

Kava-sendvič je bolj za turiste. S tem ne boš ravno nekega zmagoslavja občutil...:P

če mi odkupiš moj motor po polni ceni ... grem z njim z velikom veseljem na Grobnik :P ... še mahu bom vsem navijaćicam :P

si za :O 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

če mi odkupiš moj motor po polni ceni ... grem z njim z velikom veseljem na Grobnik :P ... še mahu bom vsem navijaćicam :P

Tale tvoja ideja o odkupu je kr malo prehuda. Ne bi bilo fajn, da bi se zaradi tega moral z biciklom do Kala furat, po možnosti še v polni leder opremi...

Raje sprejmem tvojo idejo o vmesnih punktih Lj-Kal in kofe sendvičih, kot nagrado za dober vmesni čas. Izračun bi šel nekako takole. Kot si že velikokrat omenil je tvoja raketa homologirana za  290km/h. Tam nekje. Se pravi da boš relacijo Lj-Po odpičil po ac v nekih desetih minutah?? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, izibajker pravi:

...

Raje sprejmem tvojo idejo o vmesnih punktih Lj-Kal in kofe sendvičih, kot nagrado za dober vmesni čas. Izračun bi šel nekako takole. Kot si že velikokrat omenil je tvoja raketa homologirana za  290km/h. Tam nekje. Se pravi da boš relacijo Lj-Po odpičil po ac v nekih desetih minutah?? :P 

Zakaj pa misliš,da @maus tukrat na kavi pri vikiju...hitrost vodi do več kav...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!