Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

kksn kmh bi slo vec pa leps bi mi 6 prestavo razvil pomoje, pa lohk bi reku da se mi na 14k vrti tongue.gif

Koliko zob ima sprednji zobnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, vse lepo in prav, samo danes sem bil pri mehaniku in je rekel, da je cilinder šel, honanje ne pride v poštev, lahko pa bi dal pušo (ne ne on, njihov zastopnik za te stvari) samo bi me prišla čez 200 eu :blink: Tko da sem se odločil da ga prodam po delih. :cry: ....

/quote]

Postnina mislim, da je iz ITA 25€. Ce je original od Aprilije nimas kaj za sfalit. Rotax je pa itq proizvajalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nekaj takega naj bi bilo tudi iz Nemčije, poštnina pač. Malo sem si pomagal z google translator (ne znam nemščine, nas niso učili v šoli :D) in če sem prav razumel imajo ti cilindri na novi nikasil prevlečen??? Hmm, bom probal najti enega, ki ima saj malo pojma v nemščini, da mi stvar malo bolj razloži.

Aja pa še to, če dam novi cilinder pol ga moram dlje ulafavat, kot ko dam novi bat...koliko km? Pa je že kdo naročeval preko eBay-a? Rabil bi vedeti enih par stvari. Sam nisem nikoli naročeval, pa se bojim da nebi kaj zafrknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj slike od celindra in bata gor. Glej da sebojo poškodovani deli vredi videli.

Alessu so rekli na aprilia mb da je celinder fuč, smo ga vseeno zmontirali in je on naredil 7k pa še naslednjem lastniki je delal dolgo. Drugače pa to za 280 je zelo poceni, če gledam leta 05 nekje je prišo orginal celinder 150k + 40 bat + glava še nekaj. Polini 160 pa komplet 100k zato so vsi dajali takrat 160 celindre gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem tj kupil komplet preko ebaya mislim da je blo okoli 350€ vse skup s poštnino....vredo lavfa....js se nimam kaj pritoževat....pri nas so mi rekli samo za cilinder 700€:D

A si tega kupil, kot je sem ga zgoraj objavil (link). A je blo težko naročiti, a mogoče rabim nujno Paypal, mastercard itd, ali lahko samo preko mojega transakcijskega računa nakažem na njihovega?

norc16 a to misliš slike mojega cilindra in bata naj objavim...sej bom samo malo kasneje. Drgač mi je pa (kot sem že omenil) mehanik na streliški (Tim MG) povedal, da on raje ne bi notri dajal novega bata, ker tudi sam ni siguren če bo zdržal 4000km.

Drgač pa si bom proti večeru vzel čas in poslikal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si tega kupil, kot je sem ga zgoraj objavil (link). A je blo težko naročiti, a mogoče rabim nujno Paypal, mastercard itd, ali lahko samo preko mojega transakcijskega računa nakažem na njihovega?

norc16 a to misliš slike mojega cilindra in bata naj objavim...sej bom samo malo kasneje. Drgač mi je pa (kot sem že omenil) mehanik na streliški (Tim MG) povedal, da on raje ne bi notri dajal novega bata, ker tudi sam ni siguren če bo zdržal 4000km.

Drgač pa si bom proti večeru vzel čas in poslikal.

Če maš namen za silo anred motor skupaj se da še z starim batom zrihtat. Drugače pa kupi oni komplet, ker je zelo smešna cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si tega kupil, kot je sem ga zgoraj objavil (link). A je blo težko naročiti, a mogoče rabim nujno Paypal, mastercard itd, ali lahko samo preko mojega transakcijskega računa nakažem na njihovega?

norc16 a to misliš slike mojega cilindra in bata naj objavim...sej bom samo malo kasneje. Drgač mi je pa (kot sem že omenil) mehanik na streliški (Tim MG) povedal, da on raje ne bi notri dajal novega bata, ker tudi sam ni siguren če bo zdržal 4000km.

Drgač pa si bom proti večeru vzel čas in poslikal.

Preko TRRja ni problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc16: motor se mi ne zdi smiselno prodajat, saj sem kot prvo preveč vložil vanjga, da bi ga pa prodal in na njem zaslužil, pa ni šans. Drugič mi pa starši :rolleyes: ne dovolijo nakupa močnejšega motorja (gsxr), ker bi se fural nelegalno...pa sem že vse izplaniral, pol mi pa rečejo, da dokler živim pod njihovo streho, tega ne bo :krneki:

budacki: če pa tko praviš pol mora da gre...no če bo pa meni šlo je pa že druga zgodba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdej sem malo gledal po netu in najdel, da so to obnovljeni cilindri :krneki: Pa še na eni nemški strani sem malo gledal in s pomočjo translatorja ugotovil, da ti cilindri niti niso toliko dobri...no upam, da se motim, dejte prosim še vi malo pogledat po tem forumu, pa recite kaj mislite link: http://www.125er-forum.de/11-aprilia/56090-motoren-berholen-2rad-sausenthaler.html

Aja pa zakaj je cilinder tok črn od znotraj? http://www.2rad-sausenthaler.de/epages/61548808.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61548808/Products/ZY.08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc16: motor se mi ne zdi smiselno prodajat, saj sem kot prvo preveč vložil vanjga, da bi ga pa prodal in na njem zaslužil, pa ni šans. Drugič mi pa starši :rolleyes: ne dovolijo nakupa močnejšega motorja (gsxr), ker bi se fural nelegalno...pa sem že vse izplaniral, pol mi pa rečejo, da dokler živim pod njihovo streho, tega ne bo :krneki:

budacki: če pa tko praviš pol mora da gre...no če bo pa meni šlo je pa že druga zgodba :)

Daj slike od celindra, če je celinder poškodovan v delu kjer se negibajo obročki, ni to nobena velika izgubitev. Če mene vprašaš bi dal pohonat celinder, stari bat malopobrusil dol in vozil dokler nevtrga spet. Je pa vse odivsno kak je zaribalo. Naloži slike bata nepozabit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj slike od celindra, če je celinder poškodovan v delu kjer se negibajo obročki, ni to nobena velika izgubitev. Če mene vprašaš bi dal pohonat celinder, stari bat malopobrusil dol in vozil dokler nevtrga spet. Je pa vse odivsno kak je zaribalo. Naloži slike bata nepozabit.

Tak je, trenutno ni brata doma (on ima digitalca). Lahko pa ti povem, da ima cilinder pri izpušnem kanalu (zgoraj) odrgnino od obročka in na vsaki strani cilindra so risice....bom probal z mobitelom poslikat če se bo kej boljš videlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bogi...sem gledal malo mitaka cilindre. Cena je tudi sprejemljiva, malo sem bral in nisem našel toliko kritik kot za zgoraj omejeni cilinder. Bom videl še, bo treba kar konkretno premisliti, pred se podam v to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

imam en problem :S ucer med furco, se lepo furam i naenkrt opazm d mi je crknu stevc!?! wtf?..kaj mislte kaj bi lahk blo? polz al mi je pocla zajla? a se da kko zrihtat s unimi sraufki za stevcem? drgac obratomer pa temp. normalno dela.. :wacko: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

imam en problem :S ucer med furco, se lepo furam i naenkrt opazm d mi je crknu stevc!?! wtf?..kaj mislte kaj bi lahk blo? polz al mi je pocla zajla? a se da kko zrihtat s unimi sraufki za stevcem? drgac obratomer pa temp. normalno dela.. :wacko: :headbang:

lahko da je polž crknu ali pa zajla to prvo preveri....možno je pa tudi da se je števec uničil kar pa ni poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

imam en problem :S ucer med furco, se lepo furam i naenkrt opazm d mi je crknu stevc!?! wtf?..kaj mislte kaj bi lahk blo? polz al mi je pocla zajla? a se da kko zrihtat s unimi sraufki za stevcem? drgac obratomer pa temp. normalno dela.. :wacko: :headbang:

Prvo poglej če ti je zajla šla, kot je sonda omenil. Maš spodi na polžu en šrauf in zgori na števcu. Daš dol, in če je pretrgana bo treba zamenjati...sej ni tok draga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pogledu..pocla mi je..takoj k sm odsraufu tm zgori pr stevcu je zajla padla vn..a kko da jo zamenjam, a bom moru tud stevc dt dol pa polza, da jo lahk nasponam :glare: jbg..prvic nasploh mam problem s stevcem :headbang: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pogledu..pocla mi je..takoj k sm odsraufu tm zgori pr stevcu je zajla padla vn..a kko da jo zamenjam, a bom moru tud stevc dt dol pa polza, da jo lahk nasponam :glare: jbg..prvic nasploh mam problem s stevcem :headbang: :trance_33_sleep:

To sam zajlo kupiš in jo nazaj zašaraufaš, prvo na števec, nato spodi na polža :). Kaj misliš s tem šponanjem? Ne razumem kako si si zamislil strgano zajlo šponat :hmm: ?

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. sj bom sou na strelisko, da vidm kok kj pride..ma mislu sm da jo rabm ke pritrdit..k zd k sm jo odsraufu(je pocla cist zgori pri sraufu) jo dam dol i pol vidm d jo je se za ene 0,5cm ostal not u sraufu(pr stevcu). pol sm ta ¨ostanek¨dam dol in zrihtam novo zajlo i zasraufam :closedeyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. sj bom sou na strelisko, da vidm kok kj pride..ma mislu sm da jo rabm ke pritrdit..k zd k sm jo odsraufu(je pocla cist zgori pri sraufu) jo dam dol i pol vidm d jo je se za ene 0,5cm ostal not u sraufu(pr stevcu). pol sm ta ¨ostanek¨dam dol in zrihtam novo zajlo i zasraufam :closedeyes: :)

Tako je...edino ne vem če imajo to na streliški (to misliš tim mg?). Drgač pa maš tudi aprilia center n daunajski pri autocommerc-u. Ti samo zrihti, pol pa gasa, dokler temp. ne padejo pod ničlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..sj majo..od 15€ naprej..sj vem..sj na aprili na dunajski sem kupovv zmigavce :yes:a kaj ti..si svojo zrihtu? se mi zdi da sm te enkrt vidu, tm pr askrcevi pr kriziscu enkrt zvecer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..sj majo..od 15€ naprej..sj vem..sj na aprili na dunajski sem kupovv zmigavce :yes:a kaj ti..si svojo zrihtu? se mi zdi da sm te enkrt vidu, tm pr askrcevi pr kriziscu enkrt zvecer.

Nisem...ŠE...Probavam naročit cilinder pa rabil ali viso, mastercard ali american express :headbang: Jaz pa nimam nič od tega. Ammm, ne vrjamem, da sem to bil jaz, saj se zvečer ne vozim, po centru pa še manj...sej veš gužva pa to, sam grem raje ven iz Ljubljane, pa ga stiskam na polno :)

15 eu...hmm se mi zdi da sem jaz dal zanjo max 10 eu...sam to je bilo še prejšn let, ko ni bilo recesije :D

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok bos pa dv? :) a to misls narocit prek ebaya? sj ti majo starci mastercard al american expres, naroc prek njih. in jim pol vrnes dnar :naughty: k to so te kreditne kartice.. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!