Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

kok bos pa dv? :) a to misls narocit prek ebaya? sj ti majo starci mastercard al american expres, naroc prek njih. in jim pol vrnes dnar :naughty: k to so te kreditne kartice.. :yes:

300 eu me bo prišlo s poštnino, dobim pa cilinder, bat ter vsa tesnila in drobni material zraven. Sem že vprašal, pa nimajo :krneki: samo maestro, to mam pa tudi jaz. Zdej sem najdel, da lahko preko transakcijskega računa pa piše da naj v kratkem pričakujem klic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jim lepo nakažeš denar....potrebuješ samo SWIFT in BIC prodajalca...greš na banko in daš to dvoje in podatke pa ti bo nakazala...če maš spletno bančništvo lahko pa kar sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jim lepo nakažeš denar....potrebuješ samo SWIFT in BIC prodajalca...greš na banko in daš to dvoje in podatke pa ti bo nakazala...če maš spletno bančništvo lahko pa kar sam...

Aja, no neki sem naredil, zdej kar bo bo...sicer nisem tako kot si omenil, ampak vseeno :D

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, no neki sem naredil, zdej kar bo bo...sicer nisem tako kot si omenil, ampak vseeno :D

da neboš brez keša in celindra ostal

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm jst nor al sta tukaj gor 2 izpuha na tej RSki? http://www.avto_net/_MOTO/ad.asp?ID=3144334

In po 2000km menjat ketno? Ta je prevrto kilometre verjetno za 10× nazaj XD

opis .... malo vožen zaradi pomankanje časa in lepega vremena. LOOOL. Zaradi lepega vremena malo vozen? haha KOJI KURAC :D

čist možno da on misli da je ketna hin, če je morda v 2000km ni nikol namazal :) Drugače pa tista dva navgraužna rora vzameta toliko moči ko da bi bil zablokiran.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist možno da on misli da je ketna hin, če je morda v 2000km ni nikol namazal :) Drugače pa tista dva navgraužna rora vzameta toliko moči ko da bi bil zablokiran.

No ce je resonanca pravilno narejena tudi tako zelo vpliva? To glede ketne je sumljivo ... zakaj pa sta obe gumi zamenjani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce je resonanca pravilno narejena tudi tako zelo vpliva? To glede ketne je sumljivo ... zakaj pa sta obe gumi zamenjani?

A najdu. Motor je biu zariban. Sam je menjau cilindr in bat...

Stari je danes tezko dobit motor, ki ni vtrgal pol masine :S Upam, da se meni to nikol vec ne zgodi, ampak pismo kaj se dela z novemu motorju, da zariba? Nekaj primerov je, da ni bilo olja ( tega nikol nebom razumel ) kaj pa ostalo? Se te motorji tok bolj pregrevajo ? ( ker ce je to, potem grem jst dns pobrat vse iz moje muce )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A najdu. Motor je biu zariban. Sam je menjau cilindr in bat...

Stari je danes tezko dobit motor, ki ni vtrgal pol masine :S Upam, da se meni to nikol vec ne zgodi, ampak pismo kaj se dela z novemu motorju, da zariba? Nekaj primerov je, da ni bilo olja ( tega nikol nebom razumel ) kaj pa ostalo? Se te motorji tok bolj pregrevajo ? ( ker ce je to, potem grem jst dns pobrat vse iz moje muce )

Nove zaribajo zaradi tega programa ko ga je treba na novo sprogramirat kolegu do 10k km 3 krat ribnila.Če bi še 1 krat bi dobo novo z italije. Če bi se vozla vse lepo zablokirane nebi nič vtrgalo. Drugače pa tehnika zataji, še kirajčkam robot pade okrog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam še 4dl Penasol olja. Nek v Domžalah je ena trgovina kjer ga prodajajo.

A mogoče kdo ve katera bi to bila??

Dobiš ga v Cim-u v Želodniku. dobre 3km ven iz Domžal v smeri proti Lukovici.

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam še 4dl Penasol olja. Nek v Domžalah je ena trgovina kjer ga prodajajo.

A mogoče kdo ve katera bi to bila??

Za kaj se pa to olje uporablja...zanima me zgolj informativno, sem probal malo pogoglati, samo mi je našlo jedilno olje :blink: to pa najbrž ne bo to. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kaj se pa to olje uporablja...zanima me zgolj informativno, sem probal malo pogoglati, samo mi je našlo jedilno olje :blink: to pa najbrž ne bo to. :whistle:

Mesanca. Pa se brejker ga neki hvali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesanca. Pa se brejker ga neki hvali :D

Sem ga dobil v Želodniku preden sem ga užgal do Železnikov :grim

Valda če pa gor piše: SPEED :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga dobil v Želodniku preden sem ga užgal do Železnikov :grim

Valda če pa gor piše: SPEED :whistle:

A sm pol js tebe sreču na viru tm pr fiat veitu... Sm šu proti domžalam z sx aprilio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!