Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

jaz sm menjo dizo.. zaj pa je ceelo vžgala.. zaj pa nwm kolk lahko največ odprem luft.. maalo še je masna svečka.. dizo pa sm prevrto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm menjo dizo.. zaj pa je ceelo vžgala.. zaj pa nwm kolk lahko največ odprem luft.. maalo še je masna svečka.. dizo pa sm prevrto :OK:

Prevrtal si dizo? Stane 10€ in ti si jo šel vrtat :D haha

Zrak se štela po delovanju motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevrtal si dizo? Stane 10€ in ti si jo šel vrtat :D haha

Zrak se štela po delovanju motorja.

haha jaa :D če sm jo mogo naročit pri aprilii.. te pa sm se malo igrau ne.. zaj je 150 :kva1: naročo pa sm 165 pa iglo in štangas dizo :OK: jutri vrjetno dobim :kva2: in bo akcijaa.. batek pa bom predelal :grim javim rezultate..

aja.. vrjetno druga nebi moglo bit, ker na valčkah je šlo 160.. na cesti pa ne ker nima motor moči, mnenje mehanika :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha jaa :D če sm jo mogo naročit pri aprilii.. te pa sm se malo igrau ne.. zaj je 150 :kva1: naročo pa sm 165 pa iglo in štangas dizo :OK: jutri vrjetno dobim :kva2: in bo akcijaa.. batek pa bom predelal :grim javim rezultate..

aja.. vrjetno druga nebi moglo bit, ker na valčkah je šlo 160.. na cesti pa ne ker nima motor moči, mnenje mehanika :blush:

APRILIA RS 125 modeli od 2009 -2011 ne grejo veš ko 160km/h ;)..tak da ti nebo več šla če tudi nevem kaj narediš :D...mi ko mamo stare letnike nam grejo tam 180km/h al pa še več..ker so stari modeli jači in močejši...ti novei so pa sranje :D ..aja pa prevrtal si dizo?.. FAIL :D..drugač pa 165 bo kar vreju diza :)..good luck!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APRILIA RS 125 modeli od 2009 -2011 ne grejo veš ko 160km/h ;)..tak da ti nebo več šla če tudi nevem kaj narediš :D...mi ko mamo stare letnike nam grejo tam 180km/h al pa še več..ker so stari modeli jači in močejši...ti novei so pa sranje :D ..aja pa prevrtal si dizo?.. FAIL :D..drugač pa 165 bo kar vreju diza :)..good luck!

ojaa.. pa grejo 180 :P moj kolega ma 2009 pa gre 180.. menjo pa je batek, iglo, dizo pa avspuh.. :) tak da bo meni tui šla neki tak.. če dosežem 160 sem srečeen :) drugač pa vse gre.. težje jih je kr je elektronika.. :( bom pa javo rezultate :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki mi ni jasn, zakaj se vam tok gre da vam RS-a "leti"? A se ni najlepš furat tam pri neki hitrosti 90-120km/h, če je res lepa (dolgi odseki) cesta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki mi ni jasn, zakaj se vam tok gre da vam RS-a "leti"? A se ni najlepš furat tam pri neki hitrosti 90-120km/h, če je res lepa (dolgi odseki) cesta?

meni se ne gre za hitrost :)..sam pač povem svoje mnenje hehe..drugače pa se je najlepše furat tam pri 90-120km/h .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki mi ni jasn, zakaj se vam tok gre da vam RS-a "leti"? A se ni najlepš furat tam pri neki hitrosti 90-120km/h, če je res lepa (dolgi odseki) cesta?

Mislš 60-80kmh, kačje ride :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APRILIA RS 125 modeli od 2009 -2011 ne grejo veš ko 160km/h ;)..tak da ti nebo več šla če tudi nevem kaj narediš :D...mi ko mamo stare letnike nam grejo tam 180km/h al pa še več..ker so stari modeli jači in močejši...ti novei so pa sranje :D ..aja pa prevrtal si dizo?.. FAIL :D..drugač pa 165 bo kar vreju diza :)..good luck!

No bodi pameten. Že na prvi pogled so novi modeli lepši, kar se pa moči tiče...čist odvisno od posameznika. 180 vam gre pa zato, ker nimate digitalnega števca in vam števec skače za 20km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se ne gre za hitrost :)..sam pač povem svoje mnenje hehe..drugače pa se je najlepše furat tam pri 90-120km/h .. :D

Pomoje edino prav, čeprov ga je že fajn kdaj stisnt, sam tiščt ga na visokih obratih, pa pomojem ni nobenemu v interesu :OK:.

Mislš 60-80kmh, kačje ride :P

Rakitna ;).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bodi pameten. Že na prvi pogled so novi modeli lepši, kar se pa moči tiče...čist odvisno od posameznika. 180 vam gre pa zato, ker nimate digitalnega števca in vam števec skače za 20km/h :D

budacki to pa tak al tak vem :D..jebeš 20km/h gor al dol :D..glavo ne da se vozimo to je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje edino prav, čeprov ga je že fajn kdaj stisnt, sam tiščt ga na visokih obratih, pa pomojem ni nobenemu v interesu :OK:.

hehe..maš prav :smoke: ...sam včasih pa treba malo na visoke obrate..sam to malo ne fest..tam enih 45s. če si na velikih obratih je zadosta :D

Rakitna ;).

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj vas nic ne prpa da vas policaji dobijo ki se vozite z odprtimi RS-kami? kaj so sploh kake realne moznosti da vas dobijo? aja pa kaj za na tehnicnega je treba motor zablokirat kot pri 50cc al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj vas nic ne prpa da vas policaji dobijo ki se vozite z odprtimi RS-kami? kaj so sploh kake realne moznosti da vas dobijo? aja pa kaj za na tehnicnega je treba motor zablokirat kot pri 50cc al ne?

Jah kje no, to se pa res ni treba bat! :) Nepoznam pomoje enga k ma zaprto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kje no, to se pa res ni treba bat! :) Nepoznam pomoje enga k ma zaprto ;)

jest vem za enga k ma zaprto, se boji da bi mu zaribala če bi odpru haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na novo rsko namontirajše stari fergi al pa 34ko, pa jo lahko po mili volji odprete gor in delate z njo kar hočete. Ti novi fergazerji pa so zelo doslednji in radi naredijo tako mešanico goriva in zraka da kr hitro gre v malinovce bat in celinder :)

Drugače pa na rski je vseeno al gre 150 al 180. Glavno da se ji od 8 do 12 "vtrga" :) Ko enkrat pelješ180 ps, se ti zdi da nič več nikamor ne potegne :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest vem za enga k ma zaprto, se boji da bi mu zaribala če bi odpru haha

phahaha :D...LOL ..drugač pa takak je kewo reko vsi mamo odprte..bw met zaprto ;)...pa policaji nam nič ne težijo..moraš se znat it to je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to, važno da gre 160.. pa da se normalno vozimo, ko pa dirkamo pa pač stisnemo malo :)da malo zadiha hehe :kva2:

prauš da se mal vrtinc nardi u tanku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še uradni predstavitveni video za omenjeni motor. :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil VERMA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!