Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Aprilia v mojem podpisu ma celo zgodovino s tega foruma, tako da je vse znano ;D Će te zanima, piš PM al pa poklič ;)

Prevelika cena :D max 2000 dam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut ta je huda sam una bol zažge k ma nalepke pa gume popisane :D bos kej prodajou drugo leto ?

Uf ta je bla pa prodana že ene dve leti nazaj, sam sm mogu slikco dat, da obudm mal nostalgije :D:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole nikakor ni letnik 2009, ker so take grafike mele samo 2006 in kakšna 2007

Točno tako.

Prevelika cena :D max 2000 dam

Zelo velika razlika med 2000 in 2200. :D

Tut ta je huda sam una bol zažge k ma nalepke pa gume popisane :D bos kej prodajou drugo leto ?

Zakaj ima nalepke gor? Mogoče padena?

Uf ta je bla pa prodana že ene dve leti nazaj, sam sm mogu slikco dat, da obudm mal nostalgije :D:

Dej, da se ne boš preveč raznežu :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena aprilija razbita je na auto netu za 1600€ pa je majstr napisou da je strošk popravila 150€

pomoje je 3x tolk

Misliš, da bi jo prodal, če bi napisal, da stane samo nova stranksa plastika ena 200-300€ pa še nalepke, vizir... :D

:friend1:

Ta teden bi lahko peljal Suzla na sprehod do Rožne. :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden bi lahko peljal Suzla na sprehod do Rožne. :D

Trenutno je v poliestrih :D. Danes sem jih montiral, za naslednji vikend pa farbanje :010 . Neki takega sem imel v mislih, sam da bo moje belo kjer je ta rumen, pa gor "sponzorske" nalepke :D.

post-13985-0-94754300-1355686124_thumb.jpg

Aja fantje, da nisem off-topic, še vedno mam neki delov za RS 99-05, stranske plastike, feltne, nihajko, L blok, fergazer, obratomer in še veliko tega. Vse skupi dam za male pare, ker mi sam zaseda prostor.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno je v poliestrih :D. Danes sem jih montiral, za naslednji vikend pa farbanje :010 . Neki takega sem imel v mislih, sam da bo moje belo kjer je ta rumen, pa gor "sponzorske" nalepke :D.

post-13985-0-94754300-1355686124_thumb.jpg

Aja fantje, da nisem off-topic, še vedno mam neki delov za RS 99-05, stranske plastike, feltne, nihajko, L blok, fergazer, obratomer in še veliko tega. Vse skupi dam za male pare, ker mi sam zaseda prostor.

najs najs :smoke::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno je v poliestrih :D. Danes sem jih montiral, za naslednji vikend pa farbanje :010 . Neki takega sem imel v mislih, sam da bo moje belo kjer je ta rumen, pa gor "sponzorske" nalepke :D.

post-13985-0-94754300-1355686124_thumb.jpg

Aja fantje, da nisem off-topic, še vedno mam neki delov za RS 99-05, stranske plastike, feltne, nihajko, L blok, fergazer, obratomer in še veliko tega. Vse skupi dam za male pare, ker mi sam zaseda prostor.

Da te ni sram tiste lepote preoblačit! :) Boš pokazal, ko bo preoblečen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Na moji Apriliji RS 125 l. 2001 menjujem bat ter tesnila na cilindru...

Cilinder bom dal malenkost pobrusit vendar prej ga še moram peljat na mirjenje da mi povejo kakšen bat naj naročim... Pomoje da tam okol 54mm+

Zanima me katera firmo bata priporočate in kakšna je razlika med navadnim in tistim z samo 1 obročkom?

Kupujem pa na nemškem ebayu... Še mogoče kdo ve za kakšno drugo ugodno varianto?

Hvala Lp. Sašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Na moji Apriliji RS 125 l. 2001 menjujem bat ter tesnila na cilindru...

Cilinder bom dal malenkost pobrusit vendar prej ga še moram peljat na mirjenje da mi povejo kakšen bat naj naročim... Pomoje da tam okol 54mm+

Zanima me katera firmo bata priporočate in kakšna je razlika med navadnim in tistim z samo 1 obročkom?

Kupujem pa na nemškem ebayu... Še mogoče kdo ve za kakšno drugo ugodno varianto?

Hvala Lp. Sašo

Okoli 54mm? tukaj boš rabil bolj podrobne meritve, kot samo milimetre, kolega. Se mi zdi, da je od 53.96 do 54 možna dimenzija ( torej A, B, C, D in E)

In cilinder se ne brusi, temveč hona. In kdor ti bo honal, naj to naredi dobro. :)

Wiseco, wosner, (kovani po možnosti) vertex....ne moreš zgrešit. Eni pravijo tut mitaka. Če ga boš na 15.000km menjal in uporabljal dobro olje, bo vsak OK. Moje osebno mnenje. Seveda pa...kolk denarja, tok muzke.

Enoobročni naj bi bil kao bolj "športen". Manjša je verjetnost, da bo z obročkom kaj narobe, dovoljuje večje obrate zarad manjšega trenja, bolj se hladi(ponovno zarad manjšega trenja)...je pa na drugi strani fora, da je švohnejša kompresija in pa tudi dva obročka sta ziher. Odvisno za kakšen namen hočeš imet motor in kaj z njemu počenjaš.

Glede ugodnejše varianta je pa tako, da boš najprej moral povedat za koliko ga dobiš na ebayu. :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje prvo najdi nekoga, ki ti bo pohonal cilinder in ti bo on povedal kakšen bat naj uzameš (oz obratno), ker če uzameš prevelikega ga not nauš spravu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zato bom dal zmerit cilinder da vidim kakšne so mere in nato bom naroču bata da se potem cilinder po novem batu pohona...

A se v sloveniji tudi dobijo bati in kakšna je kaj cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.ebay.de/i...=item58934df13c

http://www.ebay.de/i...=item3cbf973386

Do 54.95mm so bati...

Ja najprej bom zmeril cilinder ter naročil večji bat in ko bom dobu bat se bo zilinder prilagodil batu da bo tako kot je treba..

čudne so te dimenzije nad 54.

Evo ti pa še zraven piše...

Ring Kolben 53,98mm (original Größe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!