Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

sam men osebno lepš zgleda auspuh na desni...

kok pa kej grejo te aprilie??pa do kerga leta so jih delal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ....... kej pol zmesam mal destilirane vode (mami od likalnika spizdim) in mal antifriza (fotru spizdim) se prav 50 : 50 .... in do kje morm nalit notr ??? kr tista posodica tam je neki min max al neki tazga .... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa si pa zdej povedu :blink: Nalij do max (se pravi na polno), ker če boš do konca ti bo vn šprical :blink: a ni to isti kurac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa na plastenko od antifriza poglej če je že razredčen, k zdy majo skor povsod že razredčene antifrize z vodo

JA no dobr, dobr sj poba mislm d je skužiu, drgač je pa odvisn od proizvajalca!!!

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja max. ma neki cm pod koncem .... ok pol bom tist na max nalil ... mhm a lahko kupis ze zmesane ??? in kiri so ti ??? aja pa ce bom jst zej to dolivu morm celo zamenjat al lahko samo dolijem kolikor jo manjka ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja max. ma neki cm pod koncem .... ok pol bom tist na max nalil ... mhm a lahko kupis ze zmesane ??? in kiri so ti ??? aja pa ce bom jst zej to dolivu morm celo zamenjat al lahko samo dolijem kolikor jo manjka ???

Najbols da spraznis ven pa polno nalijes!

Zdaj si se mene spomno da bi lahk pogledal kak je kaj stanje tam not :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbols da spraznis ven pa polno nalijes!

Zdaj si se mene spomno da bi lahk pogledal kak je kaj stanje tam not :?

hm kje ga pa unga ven zlijes ???? kr ni to kar tko ..... kr to mora krozit hladilnik <---> celindr .. tko da ne vem ce je lih dobr da je kej zraka vmes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ko zalaufaš gre zrak gor pa ven iz posode pol pa sam doliješ če ni dost

hm .... se prav jst grem to zej kupit na petrol ... bom probu kupit kar ce majo ze zmesano .... pol pa uzgem motor pa not dolijem .... je tko ok ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm .... se prav jst grem to zej kupit na petrol ... bom probu kupit kar ce majo ze zmesano .... pol pa uzgem motor pa not dolijem .... je tko ok ? :D

Prvo not naliješ pol šele užgeš motor... Če je pa blo kej zraka not pa počak d se motor ohladi pa pol dotočeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odzrači se takrat ko se termostat odpre, odpre se pa takrat ko motor doseže zadosti weliko temperaturo. tko da naliješ, zalaufaš se pelješ da se segreje na delowno temp., pogledaš če je na max(to je tista črtica na posodi) po potrebi doliješ. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odzrači se takrat ko se termostat odpre, odpre se pa takrat ko motor doseže zadosti weliko temperaturo. tko da naliješ, zalaufaš se pelješ da se segreje na delowno temp., pogledaš če je na max(to je tista črtica na posodi) po potrebi doliješ. .)

ok guys tnx ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola :) vceri sm kupu antifris ... pa se ni blo cajta s tem ubadat :beer2: :P

no uglavnm kupu sm nezmesanga ko unga ni mel .... drgac pa mi je trgovc reku kao da je ta neki bols:

pac plastenka je modre barve :P pa neki .... formula originale ... arexons.... rolin fluid ..... protettivo radiatori concentrato .... formula 4.100 :? :? ?? :D

mhm ... bo v redu ? :D

zej me pa zanima kko mora to bit .... kr frend mi je reku da mi lahko prnese neki meter kao da zmeris kok je pod niclo ... tko da zej ne vem a lahko kdo kej pvoe kok mora bit in tko ? sej pomoje za motor ni tok vazn k se ne vozis lih po ledeniku ? al kko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola :) vceri sm kupu antifris ... pa se ni blo cajta s tem ubadat :beer2: :P

no uglavnm kupu sm nezmesanga ko unga ni mel .... drgac pa mi je trgovc reku kao da je ta neki bols:

pac plastenka je modre barve :P pa neki .... formula originale ... arexons.... rolin fluid ..... protettivo radiatori concentrato .... formula 4.100 :? :? ?? :D

mhm ... bo v redu ? :D

zej me pa zanima kko mora to bit .... kr frend mi je reku da mi lahko prnese neki meter kao da zmeris kok je pod niclo ... tko da zej ne vem a lahko kdo kej pvoe kok mora bit in tko ? sej pomoje za motor ni tok vazn k se ne vozis lih po ledeniku ? al kko ?

ja do ene -10 maš pa lah da ti use ne zmrzne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja do ene -10 maš pa lah da ti use ne zmrzne

hm ... ma tko al tko ne morm nic zmerit ko mam prazno posodico ... :D hm ..... tle pise da nej bi zdrzalo to -39 stopin pa + 125stopinj..... pise pa tudi da je zelo primerno za dolivanje ..... ka pol kar to notr dolijem ??? al vseeno kej razredcim s destilirano vodo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ... ma tko al tko ne morm nic zmerit ko mam prazno posodico ... :D hm ..... tle pise da nej bi zdrzalo to -39 stopin pa + 125stopinj..... pise pa tudi da je zelo primerno za dolivanje ..... ka pol kar to notr dolijem ??? al vseeno kej razredcim s destilirano vodo ??

ja odwis kok je močna zato ker če bi čisto not uliw bi lahko kej poškodowal al pa kej taga... dej use en mau wode not u flašo, dolij do max. zalaufi nej se premeša pust laufat kr neki časa (da doseže delowno temperaturo) po pa izmer kok je še močna tekočina... pol pa še doliješ po potrebi

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdj mi je pa dost!!Dj BAHA če ne znaš ulit ene boge hladilne tekočine notr po pa nisi vredn d voziš motor!!!Lei pizda tlele 2 taužnt strani sam "KAKO VLIJEM HLADILNO TEKOČINO" !!!Use ti piše na navodilih od hladilne tekočine, če ne, vprašaj prodajalca ali pa sploh te ne kupuj!!!

Upam d si razumu kaj sm hotu s tem povedat, pa brez zamere ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdj mi je pa dost!!Dj BAHA če ne znaš ulit ene boge hladilne tekočine notr po pa nisi vredn d voziš motor!!!Lei pizda tlele 2 taužnt strani sam "KAKO VLIJEM HLADILNO TEKOČINO" !!!Use ti piše na navodilih od hladilne tekočine, če ne, vprašaj prodajalca ali pa sploh te ne kupuj!!!

Upam d si razumu kaj sm hotu s tem povedat, pa brez zamere ;)

ma ja zigc ze ..... samo nism tak da ce dela dela ce ne az zjebat vse ...... mene za mojo ljubico zelo skrbi in nocm da bi mi cez en tedn hladilna tekocina razjedla haldilnik :D pa raj tuki 100krat prasm kokr da si zjebem mojo motorcico :P :wub:

ok se zej bom zmesu v flasko pol destilirane in pol antifriza ... pol pa bom dolil ..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!