Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

norc s kje si ?

Motorja nisem še kupil , ampak ga verjetno bom.

Še nekaj kolko me stane ga blokirat na 11kW (delo+materjal) in če kdo ve kolko pridejo papirji homologacije

v Kopru?

sem iz okolice mbja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko bi me stalo to pri tebi nardit in v kolkem času to nardiš.

ma to se nardi tkoj :) kok ti bo pa norc racunu pa njega pras :D

- blokada na elektriki

- blokada v celindru

- blokada v auspuhu

that's it ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako naredite tehnični, če mate odblokiran motor pa v prometni piše 11kw?

Kaj oni sploh merijo na tehničnem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to se nardi tkoj :) kok ti bo pa norc racunu pa njega pras :D

- blokada na elektriki

- blokada v celindru

- blokada v auspuhu

that's it ...

pozabil si še:

airbox odpreš še drugo luknjo z katero pol razfukaš celi fergazer.

rabiš večjo dizo.

drugo svečko.

olje nastaviš na maximum ( da nebo ki zaribalo)

in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si še:

airbox odpreš še drugo luknjo z katero pol razfukaš celi fergazer.

rabiš večjo dizo.

drugo svečko.

olje nastaviš na maximum ( da nebo ki zaribalo)

in to je to.

aja no filtr .... kok stane sportni filter za rsko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vec zraka samo dobi!

mhm ... ja sej sej pridobis pa en kurc pr koncni ... nc ... tko da ti prow nic ne pomaga .... oz. lahko da tud .... a zarad tega motor lepse zazvizga na obrate ?? kr meni bolj tko pride sej pac pride ... ma normalno kej bi reku ... frendu pa samo da taknes ze zazvizga na obrate .... a se to tud kej pozna sportn filter kr on ma sportnega jst pa navadnega ... ?

vec zraka .... vec pitja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tiste 2 cevke ko pridejo na airboxu vn dau pa je dost bolsi zvok pa tud na koncni se malenkost pozna ( al sem meu pa veter v hrbet :devil: ). sicer je res vecja moznost da zariba ampak ce uporablas kvalitetno olje pa malo pazis da glih mrzlega ne gonis nebi smelo bit problemov.... vsaj jaz jih se nism meu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki ti tut kvalitetno olje ne bo pomagalo. ce gre vec zraka v masino mors tut fergi nastavt temu primernu, ce ne ti bo ribnla v vsakmu primeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater je glavni uvoznik za aprilio ali kje lahko dam not blokade? Po možnosti kje na obali.

glavni uvoznik je Avto Triglav (ljubljana)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki ti tut kvalitetno olje ne bo pomagalo. ce gre vec zraka v masino mors tut fergi nastavt temu primernu, ce ne ti bo ribnla v vsakmu primeru.

to sigurno... pozabu sm povedat.... vglavnem pomoje se ne splaca kupovat sportne filtre kr je razlika kar velika ko das cevke vn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater je glavni uvoznik za aprilio ali kje lahko dam not blokade? Po možnosti kje na obali.

Motosport gruntar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sigurno... pozabu sm povedat.... vglavnem pomoje se ne splaca kupovat sportne filtre kr je razlika kar velika ko das cevke vn...

js sm mew aprilio rs 125 rosi repliko 98l. brez blokaad z K&N športnim zračnim filtrom, mal bl sm mew fergazer naštelan je pa zapela ko p******!!!! :OK: pa tut na pospeških se je ful poznal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm slisu ze od raznih tipov ko so aprilio rs 125 mel, pa tud od mehanikov .... da bog obvarvej tistga k da sportne filtre gor :D .... :D

mislim sej ok a ne .... sam baje da je najbols da temu odvzames tiste cevke vn ..... kr baje da s sportnim filtrom ti vlece ful smeti notr in take pizdarije .... uglavnm sportnega filtra ni v redu stavit .....

tko da jst sm se odlocu da bom kar tega pustu gor .... zej me pa zanima kaksno dizo maste vi ko ste ze pobrali ven tiste cevke ??? .... pa a vam motor hitr poskoc na obrate ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je mel na RS-ki 98' filter gor in je mel same probleme z njim

motor je bil zelo občutljiv na vremenske in višinske spremembe

ko so filter monteral je blo okol 25stopinj zunaj; takrat je blo vse OK, ob nihanju temperature pa so se karakteristike motorja zelo spreminjale. Smo šli enkrat čez Vršič in na koncu smo mogl motor rint gor ker ni imel nobene moči.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubje vi kr neki bluzte športn filtr ne škoduje motorju ki je odprt kr ma dost moči pa tut druga mešanca se dela da ne prepiha bat.da sam zvok pa lažje motor zadiha ko stopiš po gasu k ma direkt vod brez ohišja drgaš pa ne vleče nobenih smeti pa neč a vete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubje vi kr neki bluzte športn filtr ne škoduje motorju ki je odprt kr ma dost moči pa tut druga mešanca se dela da ne prepiha bat.da sam zvok pa lažje motor zadiha ko stopiš po gasu k ma direkt vod brez ohišja drgaš pa ne vleče nobenih smeti pa neč a vete.

TO!!! js sm s tabo, res da je blo malenkost razlike če je blo ful wlažno uzuni... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubje vi kr neki bluzte športn filtr ne škoduje motorju ki je odprt kr ma dost moči pa tut druga mešanca se dela da ne prepiha bat.da sam zvok pa lažje motor zadiha ko stopiš po gasu k ma direkt vod brez ohišja drgaš pa ne vleče nobenih smeti pa neč a vete.

ja vi pa tok bluziste da s tem ne pridobis nic in tud zgubis ne nic ..... ma prow odvisno !!! ce ti ne bos mel prow nastimanga fergija ko bos menjal filtr si bos lepo utaknu prst u rit in se spraseval zkej ti ne bols pelje ?? en frend je tud ruknu gor samo sportn filtr pa namest da bi mu peljelo kej vec oz isto ... mu je peljalo lepo 30km/h MANJ ! in denik ... verjemi mi da ne bluzim .... najbols da si nastims fergija brez filtra in se goni okol .... sam me zanima kok cajta se bos brez gonu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst neki ne zastopm-->>če luknaš airbox al pa če daš športn filter a pol dobiš samo na glasu al dobiš tud kej na moči oziroma na hitrosti?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst neki ne zastopm-->>če luknaš airbox al pa če daš športn filter a pol dobiš samo na glasu al dobiš tud kej na moči oziroma na hitrosti?? :hmm:

športni filtr: js sm mew pospeške bolše, mal wečjo moč, končna za 10 boljša ampak sam če maš prdo brez blokad pa u piko naštelan fergazer!!! men ga je jure naštelow, ej swaka mu čast!!!

če pa air box naluknaš al pa rorček dol uzameš pa sam weč al mn zwok dobiš, pa w wsakem primeru morš fergazar naštelat! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športni filtr: js sm mew pospeške bolše, mal wečjo moč, končna za 10 boljša ampak sam če maš prdo brez blokad pa u piko naštelan fergazer!!! men ga je jure naštelow, ej swaka mu čast!!!

če pa air box naluknaš al pa rorček dol uzameš pa sam weč al mn zwok dobiš, pa w wsakem primeru morš fergazar naštelat! :yes:

ja ze sam pol bi tud szi nastelanim karburatorjem pa szi navadnim airboxom brez tistga notr moglo peljat bols ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!