Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

sem si odstranil tisti dve cevki dol na airboxu in je bila sledeča stvar. motor sploh nisi morla spelat v nizkih obratih ko je bil v visokih pol je trgal. pol sem si malo časa uzel in naštimal fergi za silo ker kaj več nisem skupaj spravil. sem se lepo vozil in se po enem času opazil da se motor vedno bolj trese med vožnjo. odšel domov naredil nazaj tisti dve cevki in se motor ni več tresel. pol mi je kolega posodil njegovi fergi. katerega sem dal gor in čist brez pokrova si lahko normalno spelal samo je trukiral v višjih obratih malo.pa poraba je bila poln tank pa na 80km se mi je že na rezervo vrgel. vglavnem čez 10 litrov. zato sem čez en čas dal nazaj svojega gor. pred tem pa sem svojega učistil in namuntiral gor na mojega in je motor na enkrat pune trgal in od takrat nimam tistih dveh cevk na filtru gori. pol mi pa je čez en čas vtrgalo zajlo za gas in od takrat stoji motor doma v garaži.

PS!!!!!! če ima gdo katero zajlo od teh treh ko so za gas in se pol delijo narazen hin. naj se javi da boma kupla skupaj komplet. ker eno po eno nemoreš kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pol se splaca sportni filter al se ne ?

najbrz bom kar lepo tega pustu pa nesu enmu lepo nastavit karburo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma keri na rs125 zobnike 16/39! Al pa ce se da kak zracunat kaksna je razlika v koncni kot pa z 17/40!

je ni k je pr obeh 1+1, tk nekak da na koncu pride enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ni k je pr obeh 1+1, tk nekak da na koncu pride enako

bo kar drzalo .....

se zmeri ni noben kej reku glede filtra ..... kej priporocaste psutim navadnega al sportnega ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kar drzalo .....

se zmeri ni noben kej reku glede filtra ..... kej priporocaste psutim navadnega al sportnega ?

Pust navadniga,sam cevke vzam dol!

Ja to je res da je -1+1 sam baje da se spredaj dosti bol pozna ce je manjsi kot pa vzadaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej baha ko ti bo šla tvoja tku k moja pol se pa jav pa čeprav mislim da maš kit.moja s kitom škorpi 125 nima tvoja za burek stari pru si uštimi motor pol pa lohka kej govoriš.pol sploh neb profdajal športne če nebi blo dobro kapiraš.ej menede se mau bol zastopm u to k ma ati firmo z avto deli tko da vem en mau.a veš.no športn filtr nič ne škodi niti ne koristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej baha ko ti bo šla tvoja tku k moja pol se pa jav pa čeprav mislim da maš kit.moja s kitom škorpi 125 nima tvoja za burek stari pru si uštimi motor pol pa lohka kej govoriš.pol sploh neb profdajal športne če nebi blo dobro kapiraš.ej menede se mau bol zastopm u to k ma ati firmo z avto deli tko da vem en mau.a veš.no športn filtr nič ne škodi niti ne koristi.

ma ja sej kul no ..... sej nism nic reku :D pa tud reku nism da gre moja bl ku tvoja ??? wtf ? in kej mislis zej ce ma tvoj stari firmo od avto delov si car ? ...... mislim pa kej jst nism nic reku .... jst VAS sprasujm kko kej to in ono k me zanima kaj je najbols za mojo ljubico ..... in nocm da mam lih sportn filter in jo pol porivam cez vrsic ...... n wem no .....

no denik k si pa ze ti tko pameten pa mi svetuj ..... sportn filtr al navaden spraznen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej baha ko ti bo šla tvoja tku k moja pol se pa jav pa čeprav mislim da maš kit.moja s kitom škorpi 125 nima tvoja za burek stari pru si uštimi motor pol pa lohka kej govoriš.pol sploh neb profdajal športne če nebi blo dobro kapiraš.ej menede se mau bol zastopm u to k ma ati firmo z avto deli tko da vem en mau.a veš.no športn filtr nič ne škodi niti ne koristi.

od Baha motor kukr jst vem, nima nobenga kita.

Dej ti men neki povej: A zdej mislš da je tvoj motor hitrejši kot ostali, samo zato ker ma tvoj fotr firmo z motodeli??? ti človek nisi resn, dej povej mi, kok kilometrov si z motorjem naredu, pa mal se zlaž kolk ti gre...

Dej sej nisi 5 let star da bi govoru, da si najboljši pa najpametnejši, ker taki pametnjakoviči kmal asvalt od bliz spoznajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od Baha motor kukr jst vem, nima nobenga kita.

Dej ti men neki povej: A zdej mislš da je tvoj motor hitrejši kot ostali, samo zato ker ma tvoj fotr firmo z motodeli??? ti človek nisi resn, dej povej mi, kok kilometrov si z motorjem naredu, pa mal se zlaž kolk ti gre...

Dej sej nisi 5 let star da bi govoru, da si najboljši pa najpametnejši, ker taki pametnjakoviči kmal asvalt od bliz spoznajo!

nop ... kot je grcar ze reku nimam nobenga kita .... sam pa tud dvomim da bi ti koga k ma kit nesu ... kr tist ko ma kit je tud razmerje zobnikov ze zamenju in ma koncno tud gotovo bolso ..... sam se mi pa zdi neki neumno tle neki se dajat......

begin

"men gre bolj k tebi"

"ne k ti ne gre"

"ja k mi"

"ne k ne"

"bom poklicu Jožico in te bo polomila"

"jst bom pa poklicu mamo Mijo in bo tebe"

"ne k ne"

"ja pa je"

.

.

.

.

.

end.

hotu sm pokazat sam nesmisel ... :lol1:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi lahko razmišlju o karieri scenarista k maš tok domišljije. :D

P.S.: Nobenga s kitom ne boš dol udaru, ker 40ccm več pa le ni tok mal. Sploh pa un k je kit notr daju je še kej druzga zamenu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda 18 let ste stari pa se štelate ko otroci!!! :slap: :BUA: dej nej edn kej pametenga napiše! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda 18 let ste stari pa se štelate ko otroci!!! :slap: :BUA: dej nej edn kej pametenga napiše! :winkiss:

:grrr :grrr :grrr Jst pa še nism 18 let. Se pravi da se lahko obnašam kt otrok. :P Pa sej vse dobro namerno. Jst mam pa hitrejši motor k ti... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi vi malo vađše glavce uporabli, da o unem ki ma fotko trgovino sploh ne zgubljam besed....

1 zob pri sprednjem ni isto 1 zob pri zadnjem!!!

Mal razmerje pri 1 zobu plus 1 je to 100% več alpa pri 10 zobov plus 1 je to 10% več!!!

Hello, sicer v realnosti ni neke ogromne razlike je pa vseen, znano pa je da je bolš da je spredi večji zobnik ker se počasneje obrabi(ja tudi zadej)!

Povej prestavna razmerja, zobnike, dimenzije gum, max. obrate, pol ti pa jest povem naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki sam zanima ! Kupo sm rs 125 letnik 2003 pa ma notr rave ventil, ima gianeli ispuh in elektronsko blokado ima zunaj ... končna je pa proti tem kaj vse je notri majhna, motor gre samo okoli 150km/h ! Je to možno zaradi sprednjega zabnika ker je manjši ? da bi bila od tega takšna razlika ? Zanima pa me še za blokade v fergazerju in zasledil sem še da se da povečati mazanje (večji doliv olja) pa me zanima če ima kdo izkušnje s tem da malo pove ... .) .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denik rade volje se spomladi enkrat dobimo pa da vidmo kako boš prehitu rso z kitom.... nimaš šans ker maš 40ccm manj pa še 5KM manj od moje. Zdj z zobniki je pa tko spredi največji 17 kar se da dobit in zadi najmanjši 39. To mam jst in pr 12.000 obratih pokaže po števcu 180km/h in nič več in nič manj.

Glede športnega filtra.... Športni filtr služi izklučno za zvok (bolj mukajoč zvok) pri čemer pa motor dobi več zraka pri tem pa pride do nepravilne zmesi kar škoduje batu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špotrni filter s primerno nastavljenim fergazerjem poveča odzivnost motorja.

@Zazy: Če je pri 150 na rdečem pojlu je verjetno zarad zobnika, sicer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špotrni filter s primerno nastavljenim fergazerjem poveča odzivnost motorja.

ja se mi je zdel da bo to to ....

kr frend ma gor sportni filtr pa mu ful u fura na obrate ... :)

hm ... a bi blo mogoce z navadnim filtrom samo da je spraznen, skocit ravno tko na obrate kokr s sportnim ? pac da bi bla za prow nastavlena karbura ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denik rade volje se spomladi enkrat dobimo pa da vidmo kako boš prehitu rso z kitom.... nimaš šans ker maš 40ccm manj pa še 5KM manj od moje. Zdj z zobniki je pa tko spredi največji 17 kar se da dobit in zadi najmanjši 39. To mam jst in pr 12.000 obratih pokaže po števcu 180km/h in nič več in nič manj.

Glede športnega filtra.... Športni filtr služi izklučno za zvok (bolj mukajoč zvok) pri čemer pa motor dobi več zraka pri tem pa pride do nepravilne zmesi kar škoduje batu...

ja zih ja zakaj se je pa pr men tok poznal k mi je jure fergazer naštelio :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znemte si programGearData in vpište vsa razmerja, širina in višina gume v procentih(to je ta druga številka, ponavadi 60-70) obrabo v milimetrih, rdeče polje.... če kej ne štekate kr vprašte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znemte si programGearData in vpište vsa razmerja, širina in višina gume v procentih(to je ta druga številka, ponavadi 60-70) obrabo v milimetrih, rdeče polje.... če kej ne štekate kr vprašte

ej jst že mam to pa mi ni nč jasn k nimam pojma nemko

ej dimni dej če se ti da veš kko nared: print screen prtisn pa dej sliko u slikarja pa nam tm nariš kaj naj kam vpišemo, sej mislm da 3 slike al kok bi pršle, pa če se ti da pa ko se ti bo dalo če lahk prosm, pol pa sm sliko gor prlimej

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denik rade volje se spomladi enkrat dobimo pa da vidmo kako boš prehitu rso z kitom.... nimaš šans ker maš 40ccm manj pa še 5KM manj od moje. Zdj z zobniki je pa tko spredi največji 17 kar se da dobit in zadi najmanjši 39. To mam jst in pr 12.000 obratih pokaže po števcu 180km/h in nič več in nič manj.

Glede športnega filtra.... Športni filtr služi izklučno za zvok (bolj mukajoč zvok) pri čemer pa motor dobi več zraka pri tem pa pride do nepravilne zmesi kar škoduje batu...

UUU fantje dole bo pa se zanimivo!!Gremo stave pobirat, men pocas prmankuje kesa pa bi nucu kko stavo dobit :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!