Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Sam denik opiš mal svoj motor da vem prbližn kaj maš?

kolko vem ima vse orginal razen izpraznjen izpuh od 2003 rske. drugače pa ima serisko odprto mašino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se mi je zdel da bo to to ....

kr frend ma gor sportni filtr pa mu ful u fura na obrate ... :)

hm ... a bi blo mogoce z navadnim filtrom samo da je spraznen, skocit ravno tko na obrate kokr s sportnim ? pac da bi bla za prow nastavlena karbura ...

Potem je bolje da pustiš peno notriin jo z nečim pritdriš da ostane na svojem mestu, odstraniš pa le pokrov airboxa. Tako sem imel jaz na NSR pa se je kar poznalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko vem ima vse orginal razen izpraznjen izpuh od 2003 rske. drugače pa ima serisko odprto mašino.

hm in letnik 2005 ? kao une ko grejo doro ... :D se zdej nism vidu nikjer tiste "pumpe" ko so ble slike obljubljene ?? :D

Potem je bolje da pustiš peno notriin jo z nečim pritdriš da ostane na svojem mestu, odstraniš pa le pokrov airboxa. Tako sem imel jaz na NSR pa se je kar poznalo.

mah ne tist bom pobral ven in nesu enmu nastavt karburo za prow ... in recimo da bo delal kul .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravš denik bi probu?

kdaj?

Sam denik opiš mal svoj motor da vem prbližn kaj maš?

to mam

aja RSmaniac

če maš več ko 30km se lahk prmerjava, če jih pa maš manj pa se rajš ne men

se ne da kej napejam sam tak rečem

sa je cool

aja 195 km/h 14000 rpm

ej RSmaniac maš msn?

če maš dej mail

ajd bok

post-7152-1137182072_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh neonk jest tko nebi mel. Moteče so za voznika zadej, pa še koprji ti bojo kazn dali. Jest mam tko da sam svetloba sveti na gumo. bom slikco dal ju3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ma pol KM ta rsa? Al jih ma isto kokr odprta verzija al jih ma več glede na to da se na 14.000rpm vrti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo je uprašo kje sem ta motor dubo.novga sem kupo p je mel ta motor noter.ka mam vse predelan.narejen je že bil predelan za dirke gp.sam moj ma luči pa nima racing cdija pa 34 fergota drugo pa ma vse.avspuh original aprilijin pa vse je original no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motm ma to mašino tud RS pista notr sam da ma ta motor še luči ostalo je pa pomojem isto no pa pista ma zarad teže neki delov še drugačnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!