Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Aja a še kdo ve a je to normalno da ko je motor v leru pa dam gas do 3.000 obratov pa pol gas spustim pa obrati še zmer na 3.000 ostanejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je pa zvok? A se ti sliši da še zmerm vrti al pojema. Ker v primeru da se sliši kot da pojema, maš ti neki s števcem narobe. Drgač pa jst to poznam še s šterke iz avtošole. Gas, pa še kr vrti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja a še kdo ve a je to normalno da ko je motor v leru pa dam gas do 3.000 obratov pa pol gas spustim pa obrati še zmer na 3.000 ostanejo?

predznak da bo zajla počasi hin. to je meni delalo pol pa mi je čez en čas jo vrtgalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja a še kdo ve a je to normalno da ko je motor v leru pa dam gas do 3.000 obratov pa pol gas spustim pa obrati še zmer na 3.000 ostanejo?

men to tud včasih dela med vožnjo pa teh problemov ni. moj motor je star manj kot eno leto tko de ne vrjamem de bi bla zajla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja a še kdo ve a je to normalno da ko je motor v leru pa dam gas do 3.000 obratov pa pol gas spustim pa obrati še zmer na 3.000 ostanejo?

to je men delala k sm mew frgazar razštelan... no tko nekak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja a še kdo ve a je to normalno da ko je motor v leru pa dam gas do 3.000 obratov pa pol gas spustim pa obrati še zmer na 3.000 ostanejo?

@deniku to dela,ko ga na mestu do konca zategne pa gas spusti se gas spusti dol pa na 3k ostane en cajt pol pa pocasi dol pada!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zvok je tak kokr je pač na tistih obratih pol pa ponavad v prvo prestavo dam pa mal sklopko spustim pa pol obrati padejo. Pa tud k dam zaug mi gre do 4k obratov takoj, včasih mi pa tega ni delal tko da možno da je fergazer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zvok je tak kokr je pač na tistih obratih pol pa ponavad v prvo prestavo dam pa mal sklopko spustim pa pol obrati padejo. Pa tud k dam zaug mi gre do 4k obratov takoj, včasih mi pa tega ni delal tko da možno da je fergazer.

ej do jureta se zapel sej nimaš daleč... sam js mislm da je fergazar za na štelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se bom ob prvem toplem vremenu k bo vsaj 10 stopinj, jst tud mislm da je fergazer k me že skos neki jebe. Mogu bi dt gor tko al tko dellorto 34 sam pol se bo še bl kvarl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je standrdni sindrom RSke, mam tut js take jebe že dooost cajta, treba bo 1x dat frgazr naštelat...

No sj tko ostane na 3k obratih ene 10sek pol se pa lepo umiri an :yes:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo pa res fergazer. Kr naštelat za breskrbno vožno :OK:

Ne sj med vožnjo ni problemov sam k se ustaviš :D

Ja da bo vožnja pa varčnejša glede porabe goriva pa bo treba dat enmu porihtat uplinjač, ve kdo za koga k to nardi 100% uredu za 2k al pa neki taga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predznak da bo zajla počasi hin. to je meni delalo pol pa mi je čez en čas jo vrtgalo

wtf ??? kaka zajla ? obatomer pr rs-ki nima nobene zajle ampak ma elektronsko ..... 4pinski prikljucek ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf ??? kaka zajla ? obatomer pr rs-ki nima nobene zajle ampak ma elektronsko ..... 4pinski prikljucek ...

a kdo kup ohišje štewcew za aprilio 125, ohišje+lcd monitor+priklopi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kup ohišje štewcew za aprilio 125, ohišje+lcd monitor+priklopi

hm ... a mas tud uni nosilec ko gre na spredno masko ??? uni dve cevi leva in desna ko gresta gor .... kao nosilc za spredno masko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ... a mas tud uni nosilec ko gre na spredno masko ??? uni dve cevi leva in desna ko gresta gor .... kao nosilc za spredno masko :)

mam ja samo je malo defekten oz je še uporaben, mal je za prekriwit kšno stopinjo al dwe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ja samo je malo defekten oz je še uporaben, mal je za prekriwit kšno stopinjo al dwe

mja .... tazga mam pol tud jst :D sam da je treba najbrz kar za ene 10stopinj ukrivit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa masko ob RR mam tut še doma, je pa bla že šwasana

mja .... tazga mam pol tud jst :D sam da je treba najbrz kar za ene 10stopinj ukrivit :D

ej sploh ne tolk k js sm nowga takrt ubawu pa nowo masko... uglawnm je bla mejhna razlika med tem pa tanowim nosilcom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa masko ob RR mam tut še doma, je pa bla že šwasana

ej neki me zanima na kok obratov odpira rave ????

ej sploh ne tolk k js sm nowga takrt ubawu pa nowo masko... uglawnm je bla mejhna razlika med tem pa tanowim nosilcom

kok si pa dal za novga ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej neki me zanima na kok obratov odpira rave ????

kok si pa dal za novga ?

25k :BUA: :eek: pri wombergerju :slap: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf ??? kaka zajla ? obatomer pr rs-ki nima nobene zajle ampak ma elektronsko ..... 4pinski prikljucek ...

gas zajla. ko se nacufa in se nena pol na konci lepo čist uleže ko ti spustiš gas in zaradi tega je pol še motor malo v obratih. pol pa pade. drugače pa stangas na malo manj nastavite pa bo normalno dol padlo.

pa rave odpira na 8 tisoč.

kaj ima gdo mogoče samo števec za hitrost za prodat

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25k :BUA: :eek: pri wombergerju :slap: :angry:

kar neki to mal uvijes doma .... oz bom nesu motor lepo enmu ko stima motorcke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!