Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mhm .... bed .. morm jst nest to mal nastavit rave ventil pa karburo :)

ej ti priporočam da ga ne nastawlaš sam, nej ti ga en k to res oblada pa še takmu se lah zatakne(se zmoti) spet ti priporočam jureta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gas zajla. ko se nacufa in se nena pol na konci lepo čist uleže ko ti spustiš gas in zaradi tega je pol še motor malo v obratih. pol pa pade. drugače pa stangas na malo manj nastavite pa bo normalno dol padlo.

aaaa :D ja ce mene prasaste dejte to vi kr zajlo menjat :D kr ni lih lepo da se zajla od gasa utrze kje na furi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar neki to mal uvijes doma .... oz bom nesu motor lepo enmu ko stima motorcke :)

tko je prow :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ti priporočam da ga ne nastawlaš sam, nej ti ga en k to res oblada pa še takmu se lah zatakne(se zmoti) spet ti priporočam jureta :OK:

ne ne sej ne bom jst to nic tiku dej ... sej rpavm da bom dal enmu ko stima motorje pa je res strucko tuki v ajdovscini :) jure je pa zam emal predalec ... ne mislim lih szi "aprilio naked" hoid k njemu :D ja to sm mislu za zuannji del motorja ..... :)

drgac pa za nastavitev karbure in rave ventila bom pa pelju k enmu mehaniku ko je bil sef nastavitev na motogp :P hihihi :) tko da bo ustimu tipo je res ful pameten ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sej ne bom jst to nic tiku dej ... sej rpavm da bom dal enmu ko stima motorje pa je res strucko tuki v ajdovscini :) jure je pa zam emal predalec ... ne mislim lih szi "aprilio naked" hoid k njemu :D

aja aja nism wedu da si tk delč od kamnka... no ampak useen, sam powem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja aja nism wedu da si tk delč od kamnka... no ampak useen, sam powem...

ma np :) ta teden dobim se drugo kose lepo :P iz italije :P pol pa sam peljem nastavit in pol se plastike postimat ... wiii ********* :P

kr zej ..... v bistvu mam rave ventil ... ma je finta kr sploh al ga mam al pa ga nimam mi ne odpre tko k bi mogl :D kokr da bi mel samo gianellija :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk neki me zanima ..... kok stroma pozre tista enota za rave ventil ? .... spet sm pr mojmu obratomerju ma vseen .... prej ko ga nism mel je pac ko sm dal kontakt vrglo na 2k obratov pol tam do ene 10k obratov "normalno" delal ... in pol pa kar uni kazalc kar zblaznel ga skor okol zvrtel ...... sam to sam na mestu ..... kadar si motor fural je blo kul (saj mislim da kokr sm gledu) zdej ..... pa ce na mestu motor zvrtis skor do konca pa kazalc preko10k sploh ne gre ? :D .... pa tud kadar upalis ko vrglas, lucem ful stroma pobere ....

a bi bla mogoce res za ta obratomer kriva baterija ??? kr je prow fuc ... mislim kar neki ... je bla prazna .. jo dam polnit .... dela se slabs k prej ? :D ma no comment :D sej zej bom kupu itak novo tko da n vem ... sam me pa vseen zanima zakej vrglas lahk normalno ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men obratomer kdaj mal čudn dela sam pol je pa spet uredu aja pa če že skače se mi premika za največ pol centimetra tko da ni sile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej uno ne poje velik štroma pa ti ubistvu sploh ne čutiš rave sam pr niskih obratih maš navor mau večji k brez a veš drgač je pa isto na visokih.morš mal pogledat kok deluje sej slišiš elektro motor ko odpira pa zapira sam užgi ga pa posluš če bo kej zaskočl treba mau poštelat.ej norc za kuk prodaš rave.

ej a mogoč kdo ve kje bi se dal nabavt zobnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak serviser za aprilije bi jih kr sigurn mogu met...

sam ne k wombergerju k te bo zih nategnu ko k usaga če ma motor pod 250ccm :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je vegelj zrihtu za 20k od regine to je čist poštena cena...

jaz sem v louisi dal 50 evrov za celi set. je bilo na akciji. je pa regina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam morš ti gledat cene v sloveniji. Sej sicer pa nevem možno da je blo tud kšnga jurja cenejš. Nism pa sigurn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ... a mas tud uni nosilec ko gre na spredno masko ??? uni dve cevi leva in desna ko gresta gor .... kao nosilc za spredno masko :)

Jao to usi nucamo :D :D

Ei dj baha ce bos najdu koga k bo to znov vsaj 99% natancno nazaj zrihtat mi povej, k moj je tut mal zapigan :lol:

Men je vegelj zrihtu za 20k od regine to je čist poštena cena...

Jooo stari u LJ na aprili sm glih zadnc gledu mal cez 20k DID ketna, pa je doost bolsa, to mislm cel SET oba zobnika pa ketna pa se en sprejcek dobis zravn!

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žiga se spomenm na morju k smo študiral al pride šipa sprednja mal mn upognena al more bit tko.

Hehe ma ja sj zdj sm jo se neki s fotrom rihtov, sam kurac k se ne da cist lepo narest, bi mogu ksnmu majstu dat popravt, k se saj mal spozna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še zmer ne morm verjet da stanejo taki nosilci pof..... 25K? :eek:

Dvomm d je tok mal!! Sam 25k???Ce je kka pof.... stopalka 10k...

Sam cena je pa se zmer previsoka za kupit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je on mislu rec da je velik... :> (se strinjam)

ja ma drago je .....ja ma sej pogleds ..... itk leva (oz nasprotna) ni zvita pa naravna jo tipo tko da je prow a :D drgac pa ne vem .... kko je s to baterijo sam men je res tko nardil sej zej grem po novo baterijo .....

ma bi blo mozn tud ce je baterija prazna da vseeno lahko upalis ?? mislim ne cist prazna ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te deli k jih pr uradnem zastopniku kupš so itk predragi. Te tko lepo nategujejo da je joj. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te deli k jih pr uradnem zastopniku kupš so itk predragi. Te tko lepo nategujejo da je joj. :angry:

sej pravm da v italiji dobis ful cenej ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma bi blo mozn tud ce je baterija prazna da vseeno lahko upalis ?? mislim ne cist prazna ??

prej ne kot ja..ceprav men je zakurblou (komaj), luci so tut komaj delale, trobla pa ne :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!