Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

prej ne kot ja..ceprav men je zakurblou (komaj), luci so tut komaj delale, trobla pa ne :>

hm .... fak ej ..... bomo vidl z novo baterijo kko bo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm .... fak ej ..... bomo vidl z novo baterijo kko bo ...

Js sm drgac, k sm mev cist prazno, sam naliv notr destilerano vodo pa ga napounu, pa zdj dela k šus :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm drgac, k sm mev cist prazno, sam naliv notr destilerano vodo pa ga napounu, pa zdj dela k šus :OK:

mhm aja ??kam pa si to nalil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sory, vem da je offtopic sam morm nekje uprasat. a je aprilia rs250 pod 25kw? da bi lahko pr 18ih vozu??? thnx za odg. :OK:

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sory, vem da je offtopic sam morm nekje uprasat. a je aprilia rs250 pod 25kw? da bi lahko pr 18ih vozu??? thnx za odg. :OK:

tema o apriliji RS250 tut obstaja KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm aja ??kam pa si to nalil ?

Ja js mam tak akumolator da se na frhu odpre vsako celico in se notri pac dotoci destilerano vodo oz. kislino, to se pac lahko zmeri akumolator, torej kaj je treba sploh narest, js sm mev cist suhga po sm pa sam vodo natocu pa dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm drgac, k sm mev cist prazno, sam naliv notr destilerano vodo pa ga napounu, pa zdj dela k šus :OK:

ja, mors met tak akumulator. jes mam istega. zgori mas ene 6 sraufkov....k ce notr ni vode se vse skupaj stopi, lahko pa mas tacga za samo "enkratno uporabo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mors met tak akumulator. jes mam istega. zgori mas ene 6 sraufkov....k ce notr ni vode se vse skupaj stopi, lahko pa mas tacga za samo "enkratno uporabo".

Pr men sicer ne zgleda nič stopljeno, mislim da je najbolje da je notri voda + kislina (ki jo majstr natoc) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja babica je enkrat (in nkol več) dala baterije za enkratno uporabo filat. A si lahko predstavlate kva je nrdil polnilcu. Nč ni blo!!!! To pa zato ker jo je moj fotr ustavu. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziga. notr ni nobene kisline. te akumulatorji so narjeni zaato da vodo not dotankas :>

Aia, si cist zihr?!?Pa ne more to delat sam na vodo pa tistih par ploščic, kukr js vem je kislina notr bla ponavad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziga. notr ni nobene kisline. te akumulatorji so narjeni zaato da vodo not dotankas :>

akumulator ki ga kupiš, odpreš tiste pokrovčke in noter naliješ kislino (ki jo dobiš zraven v takih posodicah- za vsak prekat, ki je zaprt s tistim šravfkom je ena posodica) in pol to notr naliješ in kolikor manjka do vrha dotočiš še destilirano vodo! Počakaš pou ure, da kislina in destilirana voda naredita kemično reakcijo in nato akumulator priklopiš in vgradiš na motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sm pa napisu za novo temo akumulatorji. No offtopic. Aja kdo bi mi lohk cdi zrihta k mi gre pošteno na živce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sm pa napisu za novo temo akumulatorji. No offtopic. Aja kdo bi mi lohk cdi zrihta k mi gre pošteno na živce?

ka pa je narobe ??? neki me se zanima .... kok stane sportni CDI pa kaj v bistvu s tistim sploh pridobis ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sm pa napisu za novo temo akumulatorji. No offtopic. Aja kdo bi mi lohk cdi zrihta k mi gre pošteno na živce?

kaj imaš blokado še v njem al je z tem kaj narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sm pa napisu za novo temo akumulatorji. No offtopic. Aja kdo bi mi lohk cdi zrihta k mi gre pošteno na živce?

kaj imaš blokado še v njem al je z tem kaj narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cdi je čist preprosto. vn ga uzam k je pod zicom pol pa na eni strani boš vido je zafilan z silikonom.skratka na link pa tuki ti vse podrobno piše kako pa kaj.

http://www.navero.co.uk/rs125zone/tuning.htm

ajdi drž se.

ej pobje pozabu sem prašat. al ma kdo od vas za prodat air box tisto plastično ohišje.

na telefon 051231981 mi sporočte al pa na pm.ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha "sportn" CDI nardi samo to da ni vec tiste lukne na sred obratov, da se lepse pelje. nic ne pridobis.

RSManiac, probi, ce bos zajebou bos itak mogu druzga kupt :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha "sportn" CDI nardi samo to da ni vec tiste lukne na sred obratov, da se lepse pelje. nic ne pridobis.

RSManiac, probi, ce bos zajebou bos itak mogu druzga kupt :>

aja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa sprašujem če mi lohk kdo nardi to k ma izkušnje ker nočem lihk druzga kupvt. No sej pomojem ne morm lihk zajebat no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti pa si frajer, maš kit, vse predelano, menjane zobnike, pa zaprt CDI :OK:

Haha, to sm se nasmeju zdej...

A ne more en slikat tega CDIja in označt kje se točno odstrani oz. precvika? Pol ko kdo vpraša sam sliko napopaš....

You know what they say? A picture says more than 1000 words!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!