Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Zato pa sprašujem če mi lohk kdo nardi to k ma izkušnje ker nočem lihk druzga kupvt. No sej pomojem ne morm lihk zajebat no.

mja ???? :lol1: :slap: kot je reku burek :D ne me zejbavat :D drgac pa sej nimas kej falit ... sam nism delu nikol sam je pa delu frend .... tisti crn silikon strzes ven pa tisto precvikas pol pa nazaj s silikonom nasopas notr in je reseno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ej do mene se u brežce prpel pa ti zrihtam pa je problem rešen.ok!!!

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

no drgač pa tut če boš sam probu neuš nič pokvaro!!!

ajdi igraj se mehanika.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Imam en problem. :angry: trenutno imam v garaži rs 125 z zlomljenim menjalnikom. Vse dele sem že našel, le zobnika za pogon vodne črpalne ne dobim. Stvar se vleče že tako dolgo, da me resno jezi. Prosim, če poznate koga, ki bi mi zobnik prodal, mogoče koga, ki bi prodal cel menjalnik ali pa celo mašino.. vseeno kateri model, rotax 122 in 123. če bi slučajno meu kdo to za prodat, naj prosim pokliče na 041203012. hvalapost-1466-1137756690.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Imam en problem. :angry: trenutno imam v garaži rs 125 z zlomljenim menjalnikom. Vse dele sem že našel, le zobnika za pogon vodne črpalne ne dobim. Stvar se vleče že tako dolgo, da me resno jezi. Prosim, če poznate koga, ki bi mi zobnik prodal, mogoče koga, ki bi prodal cel menjalnik ali pa celo mašino.. vseeno kateri model, rotax 122 in 123. če bi slučajno meu kdo to za prodat, naj prosim pokliče na 041203012. hvalapost-1466-1137756690.jpg

zok jst ti lahko zrihtam komplet menjalnik ...... oz kompletno masino ( brez celindra in bata). kok das za stvarco ? drgac pa rotax 122 .... masina je od aprilie n vem tocn ma se mi zdi da 91 al 92 letnik ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk daš delat enemu strugarju recimo iz Aluminija, če ne rabiš neke trdnosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši izpuhi za 2T so JollyMoto, sam vedi da so cene okol 250€ za karbonskega, za navadnega aluminijastega pa okol 200€...

Dvojnega, če sploh dobiš bo verjetno še dražji...

Kak fergazer imaš ti gor če smem vprašat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej tvoja me ne skrbi....RSmaniacova me :>

drgac pa JollyMoto auspuh....sj mej ze Dimmni prehitu

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej denik kaj maš pa ti tok posebno aprilio da naščiješ usazga mitota k si reku??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to je larifari ...

ne more it rs125(sploh pa te 2005 letnik) tok...k men se zdio da je okol 20-30 strani nazaj blo govora o tem kok gre 2005 letnik rs pa gre kao mal mn k 200...sam ne verjamem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ga neonke pospešijo, jest bom zdej dodal še dve :D Kaj bo to šlo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, pimp my bike. Neonke za posebni učinek. Ampak men se zdi da je to čist navaden motor, sam da je odprt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pomoje je tud navadn motor brez nekih nabijanj tko k je un govoru 30 strani nazaj...

ej dimmni a veš da če daš modre neonke gor gre še hitrej k če so zelene???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D lol :)

ma ne .... v bistvu je tko ... rotax 122 so bolj mocnejsi kot rotax 123 ....... vem pa da se da se neki nardit da se ta motor pospesi kr mi je en mehanik neki razlagu .... mogoce je pa to to sam da je to ze original s oznako moto gp ... pa denik dvomim da nascijes usazga .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoOoL, čaki da on to prebere, bo kr zelen ratu.

Ok baha, greva en drag da vidva od koga RSa je hitrejša, a upaš a :P :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoOoL, čaki da on to prebere, bo kr zelen ratu.

Ok baha, greva en drag da vidva od koga RSa je hitrejša, a upaš a :P :lol1: :lol1:

ma ne .... sej sjt nimam tistga ustimanga frend pa ma ... pa mu gre tud vec ko men ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ratu bo zelen k njegove neonke...aja pa denik brez zamere..mal sm se pohecu

ja jst ne verjamem da grejo rs-ke 2005 letnik tok k mito 98 letnik...NIKOL IN NIKDAR!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ratu bo zelen k njegove neonke...aja pa denik brez zamere..mal sm se pohecu

ja jst ne verjamem da grejo rs-ke 2005 letnik tok k mito 98 letnik...NIKOL IN NIKDAR!!!!

mja mozno je .... kr kokr sm jst to slisu tele rske niso ble narejene za nas trg ... pa so falil posilko :) zto so jih pa tud taki kot so denik in drugi dobili tud brez blokad .... :) drgac pa je ne bi nikol dobil brez blokad pa tud ne s takim motorjem .. kr zanimivo je to ... da ene rske 2005 letnik ne tiste ko so ble zablokirane pac gredo normalno .... tiste pa k so ble original odprte pa gredo ful .... ne vem sicer zkej bi aprilia ravno za slovenski trg nardila moto gp verzije motorja :D dvomim ... pomoje je bla to res napaka v dobavi .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motot gp verzija aprilie??

hm najbolš bo tko da jst kupm mitota pol se pa dobim z denikom pa greva en drag...pa tud ostali..hehe pol bomo pa vidl kok gre kšn motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!