Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ja sej kok motorjev pa vsebuje ena pošiljka? A se komu sanja :blink:

ne vem ... sam pomoje je blo tko kot sm reku ...

drgac pa weerus ... ce gres pogledt na avto net pa tista aprilia letnik 2005 je od denika ... k jo prodaja .. pa bos vidu da mu pise da je kao rotax 122 moto gp version .... motor notr :) tko da je kul a .... ceprov se zmeri ne vem ko je enkrat blodu od neke pumpe :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej sm vidu ja...da je od njega

sam tista njegova pumpa je blo tko ...ne verjamem...pomoje najbolš da se dobimo pa u živo prevermo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej sm vidu ja...da je od njega

sam tista njegova pumpa je blo tko ...ne verjamem...pomoje najbolš da se dobimo pa u živo prevermo...

tista pumpa ce mene prasas kar neki ... ne vem oblubljaj je neke slikce ma iz tega najbrz ne bo nic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weerus veš kaj gre še edino tok kokr mitoti l.98 moja RS-a :D preverjeno tud... Mitofreak se me še zdj boji :D hecam se.... Z Denjijom sva pa šla pa sva bla skos izenačena sam pa verjamem da ma pa on najhitrejšga mitota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neki rsmaniac...ti maš 165ccm tko da se ne morš primerjat z mitofreakom..če bi si pa še on dau gor kit pol pa lahko...

sam bi blo zanimiv če bi si denzi dau gor 165 kit...pomoje bi lo to tok...pol bi se pa ti lčahko skriu...brez zamere sam mito je hitrejši..ok s5 smo pr tem kdo je hitrejši :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje vidim da je spet govora o moji rski.Glejte jst sem motor naročo v italiji in je prišla direkt u moje roke ni blo nobenga posrednika umes kot so autocommerc pa avto triglav.tko da ce ne verjamete maste mislim da na aprilijini strani še tist članek ko so zbiral mlade nadarjene talente za 125 klaso.pa poglejte s kterim motormo dirkajo.Sej kmal se bo sezona začela pa bomo probal vsak svojo pa bomo vidl kak kera gre a ne pa pol bodo pa drugačna mnenja o moji.Ma pa rotax 122 tko da tak je nimam kej.Glejte Juatboy jo je pelu pa ga uprašte za mnenje kok gre a veste pa boste vidl bl k vsaka druga.Ja pumpa je pa zagtovo gor k je tut prek avspuha povezana.Najdi kje sliko od 2005 modela avspuh pa poglej da me eden oddušek na vrhnji strani.

Uživite še naprej.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, če že maš to oh ins ploh nadarjeno mašino zakaj TI ne poslikaš, in še neki, če maš tak stroj zakaj ga pol prodajaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, če te pa punca ne uboga pa more od hiše :P

:slap: :D

sam res .... dej poslikaj mal ti to dej ... obljublu si slike .. zej pa drzi obljubo dej ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ga ne more obvladat, ga kr meče čez ovinke, da ne govorimo da gre kr skos po zadnem :D

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte no ne mu tok morit...pač je reku da bo dau slike pa je pozabu al pa noče(le zakaj)...

am...sam mene tud zanima zakaj prodaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ma pa tacga fotra k je reku če bo pizdarija motor gre. Al pa kej na to foro :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte no ne mu tok morit...pač je reku da bo dau slike pa je pozabu al pa noče(le zakaj)...

am...sam mene tud zanima zakaj prodaja

zde neki premišlujem o tem če ga bom prodaw

če se bo našu praw kupc bo mogoč šow od bajte

sam pomojm ga neom prodaw pa ga bom zrihtu kuko se da

TOTALKA!!!

aja pumpa jutr jo dobite se praw u nedelo oki?

okey

ajdi drž te se :grim :OK: O:-)

Popravljeno . Popravil denik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar pokaži slike....samo čez mitota ga ni a ne vi vsi lastniki mitota ??? :D :D :D

MOGOČ! :hmm:

Popravljeno . Popravil denik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja enkrat sm že prašu to pa bom še enkrat. A se komu isto dogaja da mu olje teče dol od tm kjer se stikata konc krivine pa cilinder? K izpuh je samo na fedrih zdj pa nevem a je to normalno al ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja enkrat sm že prašu to pa bom še enkrat. A se komu isto dogaja da mu olje teče dol od tm kjer se stikata konc krivine pa cilinder? K izpuh je samo na fedrih zdj pa nevem a je to normalno al ni?

imam isti problem vse je črno predvidevam da je normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, to se je tud men dogajal, se da tud tko živet, sam pač garaža je bolj umazana :). Potrebno je zamenjati tesnilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, to se je tud men dogajal, se da tud tko živet, sam pač garaža je bolj umazana :). Potrebno je zamenjati tesnilo.

hm ..... am tam vmes med auspuhom in tistim vmesnikom ne bi smel puscat nc kr je tam ene 5 cm v auspuh notr ..... in skoz nic ne bi smel puscat oz mal ... ma tist je itk normalno ... ce ti pa pusca med celindrom in vmesnikom je pa treba tesnilo zamenjat ... ma ce ti mal olja pocedi dol ni panike .... :) ne se bat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!