Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

A je mogoče kdo od tuki že obratomer razdiral ? Jest sm dobu ohišje lepo ven, zdej pa ne morem pridt do številčnice (rad bi očistil, ker se je noter nabrala ena umazanija). A mora it un pokrov s steklom mogoče dol,

ker druge variante ne vidim ? Al je zalepljen gor ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo od tuki že obratomer razdiral ? Jest sm dobu ohišje lepo ven, zdej pa ne morem pridt do številčnice (rad bi očistil, ker se je noter nabrala ena umazanija). A mora it un pokrov s steklom mogoče dol,

ker druge variante ne vidim ? Al je zalepljen gor ??

BaHa je dobo narazen,jaz sem 2x probal pa drugic je zacelo nekaj pokat pa sem nazaj vse dal,na mojem uno steklo ni hotlo dol it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje pozdravljeni jutr dobite slike tiste pumpe oblubim in to zadnč k vidim da res ne verjamete.Tist je običajn da ti mau prcuri ven olja k je na konos avspuh ma mau pocuri ven neč panike.

Jst bi tut rad vedo ki bi se dal dobit dvojin avspuh za rsko al pa če kdo ve kje bi si lohka to na netu ogledo k bi ga kupo.Pa še to a zna kdo sploh rastavt števce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ti edin dvojni izpuh po naročilu lahko zrihtu.... Pa ta model obvlada je naredu bratrancu za mitota. Aja drugač pa olje teče po malem odvisn kok se vozm. Zdj k stoji že en tedn k ga nism nč užgau ni nobene nove kaplje tko da je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to olje steče takrat ko tiščiš do konca k je avspuh nakonosi pa na fedrih pamau pol lufta dobi zarad vibracij pa je pol mau mastn.no dej ti upraš kuk bi mene to pršl ta avspuh k bi ga ful rad men pa piksne morjo bit črne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja on ti edino lohk nardi iz rostfreja tko da bo tak svetleče siv. Pol pa ti probi kšn karbon dobit ane nekak tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo no sam jst bi si predelo tega ko že mam a veš sam podalš za drugo piksno bi rabo da mi nekdo nardi.

uglavnem ma kdo za prodat še kšn športn filter za rs125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo od tuki že obratomer razdiral ? Jest sm dobu ohišje lepo ven, zdej pa ne morem pridt do številčnice (rad bi očistil, ker se je noter nabrala ena umazanija). A mora it un pokrov s steklom mogoče dol,

ker druge variante ne vidim ? Al je zalepljen gor ??

ja jst mam trenutno obratomer na delih .... skoda pa k niam digitalca da bi ti kar sliku .. :P uglavnm je tko ta stvarca (obratomer gre cel dol ko odsraufas dva vijaka dol pa gre cel obratomer dol ... ce pa hoces obratomer razdret mors lepo poces okol in okol potiskat kr je gor zaliman .... zalimana pa sta dva dela .... 1. plasticen obrocek in 2. tist tavrhni obrocek kjer je tud steklo (tisti del ko ga mi vidmo) :) tko da narazen dobis le ce lepo okol s kirim izvijacem lepo das dol :)

Pobje pozdravljeni jutr dobite slike tiste pumpe oblubim in to zadnč k vidim da res ne verjamete.Tist je običajn da ti mau prcuri ven olja k je na konos avspuh ma mau pocuri ven neč panike.

Jst bi tut rad vedo ki bi se dal dobit dvojin avspuh za rsko al pa če kdo ve kje bi si lohka to na netu ogledo k bi ga kupo.Pa še to a zna kdo sploh rastavt števce.

ma kej je u konus nc ni u konus ..

uglavnm ....

original auspuhi majo tko zaokrozeno tist vmesnik je notr zaokrozen na auspuhu je pa ven zaokrozeno ....

gianelli pa ma tista vmesnik ene 5 cm notr v auspuh mogoce je prow mal konusa .... ma mogoce mogoce .... bl ne kot ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak avspuh kter je na fedrih je na konos k ga nobena dihtunga ne dihta sam direkt na celinder je.No dej probi baha slikat kok gre narazen boš.Pa kok se špiica dobi dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja on ti edino lohk nardi iz rostfreja tko da bo tak svetleče siv. Pol pa ti probi kšn karbon dobit ane nekak tko.

denik. drgac ce bos u dvomih ti jes garantiram da tip obvala delat lonce....jes ga bom pomoje kupu za mojga :> lep pa se hitr ko prase O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mitota je biu 20k. Zdj splomlad tud jst nameravam met nov lonc pa bo men pomeru k mislm da mi takrat pol ni mer za izpuh uzeu. Pa tud nevem kok pride za rso pa še odvisn je kaj hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat še niso šle sam bojo pa šle ik bjo ta novi modeli bli mal bl v večji količini..pa tud k boš več rabljenih...

BTW a je sploh kdo že kupu novo rs-o??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še novih modelov zuni, ampak bojo kmal. Sej smo ugotovil v temi o novemu modelu da pride vn letos polet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zato k sm gledu da en tip na netu prodaja rso letnik 2003 še blokade ma notr za 710.000 sit pa 11.000km prevoženih tko da to je dobr nakup če bo kdo kupovou. Sm meu že dvome da bi prodal svojo pa kupu novejšo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!