Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Honda je zakon, pa Mito k mata že serisjko :D

Šala šala, sam res bi lohk meli serijsko...

A TZRka je mela to notr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej so mele stare aprilije tud že rave ventil original pač novejše zdj nimajo. Pa nehite že pluvat po apriliji sploh pa ne v njeni lastni temi... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne bo kdo ostal užaljen.

Yamaha Diversion so tudi jajca, sprednje serijsko vzmetenje je odločno premehko, zaradi kardana se pri vožnji z nizkimi obrati se mašina zelo zaletava in se vse prenese direkt na cesto, skozi ovinke precej hitro nasloniš na štender, če ga moraš peš premikat je težak k kurba, pri hitrostih nad 200 gre zaradi predolge medosne razdalje samo še naravnost,... Pa da sploh ne govorim o porabi in registraciji, čeprav bom z novim zakonom padel v razred nižje :OK: , pa še kaj bi lahko naštel.

@...

Ni panike samo internet pač prenese marsikaj.

LP vsem prizadetim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje ne se kregat no da vam povem da tista pumpa služi tut tem da ni nobene razlike kot z raveom še lepš je lohka uprašate justboya on jo je pelu pa ve kok lepo gre na nizkih in visokih.rave je sam trošnja dnara.

to pumpo majo 2005 pa zd 2006 modeli pa misli da vsi naslednji jo bodo mel tko da so pogruntal zadevščino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej denik, mam zamisel. Kaj če bi se ekrat polet dobil pa bi lahko vsak k je na temu forumu karkol čez aprilo reku zapelu en krog s tvojo. Da se res prepričamo da niso jajca :kva2: :grim :naughty: Kaj pravš?

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej so mele stare aprilije tud že rave ventil original pač novejše zdj nimajo. Pa nehite že pluvat po apriliji sploh pa ne v njeni lastni temi... :angry:

moja je bla letnik 98 rosi replika pa je še mela rave notr. za novejše pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja je bla letnik 98 rosi replika pa je še mela rave notr. za novejše pa ne vem

mislim da je bla 98 zadna serija ko je mela rave serisko not ... ker 99 niso več mele !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tako do 98 so mele pol pa ne. za zapelat pa če jo bom do takrat prodal neu neč .bost pa šli do unga ko jo bo kupo pa vam jo bo dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je bla 98 zadna serija ko je mela rave serisko not ... ker 99 niso več mele !

ups, moj kolega ma 99l pa ma tut še raveta notr, sam ne vem a je serijsko al pa dodelava, mislm pa da ga ma 99 še serijsko notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups, moj kolega ma 99l pa ma tut še raveta notr, sam ne vem a je serijsko al pa dodelava, mislm pa da ga ma 99 še serijsko notr

nima .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte, jst hočem vso serijsko opremo - TAKOJ!!! Ker če mi je ne date bom, bom bom... :fredy:

Majko jim, kok so škrti ratal s to opremo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups, moj kolega ma 99l pa ma tut še raveta notr, sam ne vem a je serijsko al pa dodelava, mislm pa da ga ma 99 še serijsko notr

moj kolega je mel tut 99 letnik pa ni mel serisko rave ventila not...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je tko dokler je bla še chesterfieldka je biu rave že notr original pol k so bli pa 2000 letniki ki so mel pa že blokade pa niso več ravea notr ugrajeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno sm se zdele spomnu 99 letnik je bla že nova oblika pa tud rotax 123 je biu pol že gor tko da ni mela več ravea

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kaki športni filter bi bil najboljši za rsko, pa če mi lohk da mere pa kje bi se ga dal kupit?hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pomaga najti nekaj rezervnih delov za Aprilio RS125 l.2002.

Barva ni pomembna, rabu bi pa:

-prednjo masko

-šipo

-luč

-števce

-nosilec maske in števca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pomaga najti nekaj rezervnih delov za Aprilio RS125 l.2002.

Barva ni pomembna, rabu bi pa:

-prednjo masko

-šipo

-luč

-števce

-nosilec maske in števca.

to bi blo najbolš da greš pooblaščenemu serviserju za aprilie tam boš ziher vse dobo ... al pa v italiji tut mal se bi mogo pozanimat za trgovine tam jih je tak dost pa še cenejš bi blo .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!