Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Kakšnemu pooblaščenemu serviserju? :slap:

Boš dal za plastike tok da se ti bolj splača še en motor kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst danes dobim plastike :OK: :OK: :OK:

poliester sem sam gor dau, kitou pa štrihu mi je pa majstr, tko da kok bo cena vam danes povem, na štrihanje sem pa dal vse plastike (razen ščitnika nad ketno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res. poisc kje kasno razbito, poskodovano. pa postimej plastike. kaj pa je sploh narobe s tvojimi?

Razbito je :whistle:

Novo ne pride v poštev, bi blo predrago.

Če bi slučajno kdo kj vedu za te dele bi prosu če mi piše.

Nikjer ne najdem nič.

Popravljeno . Popravil Neon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej mi en pove zakaj daje folk rave ventile samo na RS-ke. Jst nkjer drugje nism zasledu rave ventila :(

zato k se RAVE rece sam pr rotaxu. ;)

Neki podobnega imajo Yamahe že več kot 10 let, reče se mu EXUP.

neki podobnega majo yamahe ze vec k 15 let. ;) mislim d ex-up obstaja od '91 naprej. RAVE pa od '89. razn ce je ze 127-ka mela to ('87 naprej)

Če so pa jajca! :OK:

(ready, steady, GO!!!)

mama ti je jajca. :D

No da ne bo kdo ostal užaljen.

Yamaha Diversion so tudi jajca, sprednje serijsko vzmetenje je odločno premehko, zaradi kardana se pri vožnji z nizkimi obrati se mašina zelo zaletava in se vse prenese direkt na cesto, skozi ovinke precej hitro nasloniš na štender, če ga moraš peš premikat je težak k kurba, pri hitrostih nad 200 gre zaradi predolge medosne razdalje samo še naravnost,... Pa da sploh ne govorim o porabi in registraciji, čeprav bom z novim zakonom padel v razred nižje :OK: , pa še kaj bi lahko naštel.

@...

Ni panike samo internet pač prenese marsikaj.

LP vsem prizadetim

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

jap jap rotax 123 je bil do 2004 k jst mam 2005 pa ma rotax 122 in 06 ma istga

123 je bil od '89 do '98, 122 pa (mislim da) od '95 do danes. frend je mel '97, pa je mel type 122, je pa '97 v bistvu enak model k '95. razn barve, seveda.

Kokr jst vem je bla 99 že nova oblika in ne več chesterfieldka. Nove oblike pa so mele rotax 123...

122.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehnični podatki z neta so taki

do 98 let 12 mesec majo serijsko rave pa rotax 122

od 99 1 mesec nimajo pa ravea pa majo rotax 123

od 05 1 mesec nimajo rave majo vakum pumpo pa rotax 122 sport gp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima ... pr men se zadn zobnik mal miga ... pa me zanima če je to normalno ... je pa čist zategnjen bol negre ... pa še tista varovalka je uspredi zobnika tak da dol nemore padit (npr: če bi bil odšraufan ...) ču sm pa že da je to normaln sam še za vsak slučaj rajš vprašam :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooj th stroj pa ti se sam iz sebe norca delaš... Denik sam ti si pa tud tko napisu kokr da majo use tako mašino kokr tvoja.... To je normalno zazy... ker zadnji zobnik je vseden v nekakšno gumo ki se ji reče gumizlob sam to se reče po domače :P

Popravljeno . Popravil RSmaniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehnični podatki z neta so taki

do 98 let 12 mesec majo serijsko rave pa rotax 122

od 99 1 mesec nimajo pa ravea pa majo rotax 123

od 05 1 mesec nimajo rave majo vakum pumpo pa rotax 122 sport gp

A to piše v homologaciji al je rotax 122 al pa 123 ?? pod tip (oz. type)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdj pa že toplo vodo iščete z temi mašinami, sj je zok vas use lepo popravu k ste usak svoje bedarije nabil gor! Ja Zazy ja PIŠE povsod, in piše tut v PROMETNEM.

Pa itk so rotax 123 prastari, ne vem kaj ste zdj kr na 1x zacel s tem kakor da bi slo za neki nouga spet!!

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdj pa že toplo vodo iščete z temi mašinami, sj je zok vas use lepo popravu k ste usak svoje bedarije nabil gor! Ja Zazy ja PIŠE povsod, in piše tut v PROMETNEM.

Pa itk so rotax 123 prastari, ne vem kaj ste zdj kr na 1x zacel s tem kakor da bi slo za neki nouga spet!!

sej sm vido da v prometni tut ja ... to sm zato vprašo ko sm gledo ko vsak napiše drugač za tte mašine ... js mam letnik 2003 pa mam 122 ...

Popravljeno . Popravil _ZaZy_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima ... pr men se zadn zobnik mal miga ... pa me zanima če je to normalno ... je pa čist zategnjen bol negre ... pa še tista varovalka je uspredi zobnika tak da dol nemore padit (npr: če bi bil odšraufan ...) ču sm pa že da je to normaln sam še za vsak slučaj rajš vprašam :? :?

ja nc se ne bat ... tud jst sm se ful ustrasu ko sm to vidu .... sam kot pravjo drugi in se ostali mehaniki je to cist normalno .... :)

aja pa BTW ... a res nima noben za prodat obratomerja ???? :(

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nc se ne bat ... tud jst sm se ful ustrasu ko sm to vidu .... sam kot pravjo drugi in se ostali mehaniki je to cist normalno .... :)

aja pa BTW ... a res nima noben za prodat obratomerja ???? :(

jasno da je normalno če je notr guma, zobnik dol snam pa ti bo vse jasno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk neki me zanima ..... zkaj pride tisto spodej pod ketno ??? tak gumjast valcek ? zgleda kokr nek napenjalec ketne ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk neki me zanima ..... zkaj pride tisto spodej pod ketno ??? tak gumjast valcek ? zgleda kokr nek napenjalec ketne ? :D

sej tut je tko nekak, drgač pa mislm da je zarad varnosti da ti ketne ne fukne dol pa da ti km ne drajsa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tut je tko nekak, drgač pa mislm da je zarad varnosti da ti ketne ne fukne dol pa da ti km ne drajsa...

aha pol kul :) tnx peshy :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje pa je tuki če bo prodajalec hotu prodat samo obratomer... Pomojem boš mogu kupt use skupi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!