Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ma fak of kira pizda ga je rezerviru da mu jebem mamo u kurac ...

ma dej dej en dan te ni na forumu ze vse zajebes ..... k0ci tnx anyway ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avtooglasnik.com/cat_motorna/detail.php?id=2688 kva pravte na to?

http://www.avtooglasnik.com/cat_motorna/detail.php?id=2318 ta tipo pa prodaja to aprilio že skori eno leto :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

tisto prvo je imel moj kolega bila je sesuta cela kaj se plastik tiče. je lepo čakal in počasi nabiral rabljene dele ko je gdo kaj prodajal. in jo je sestavil kaj se plastik tiče vredu skupaj edni kaj sta bile 2 podrsani malo. vglavnem vse je bilo za prešpricat in zic za na novo oblečt. kaj se pa mašine tiče pa amerika. do takrat ko jo je on kupil je bila zablokirana. blokade ven gianelija gor in je res rska trgala primerjam z svojo cca 20% bolj. pol jo je pa butl prodal. tak da tisti motor je že prodan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma fak of kira pizda ga je rezerviru da mu jebem mamo u kurac ...

ma dej dej en dan te ni na forumu ze vse zajebes ..... k0ci tnx anyway ....

Aha iščeš števec al neki ane? No če ti ni PAYPAL španska vas, maš na eBayu malo morje teh stvari ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki eno bedasto vprašanje! ima gdo doma fergazer od rske ko ne deluje. oz potrebujem šraufek za štangas. bil bi ful vesel če bi imel gdo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki eno bedasto vprašanje! ima gdo doma fergazer od rske ko ne deluje. oz potrebujem šraufek za štangas. bil bi ful vesel če bi imel gdo!!!!

ne, mam pa fergazer od gilere runner sp50 :D če ti je kej v pomoč al pa če ga kdo kupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah rajš si nared svoje v corel drawu pa še barve si čist extra nardiš in bo ful drgač pa lepš zgledalo, pa še uniqe motor boš meu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah rajš si nared svoje v corel drawu pa še barve si čist extra nardiš in bo ful drgač pa lepš zgledalo, pa še uniqe motor boš meu :OK:

mhm ..... se bo dalo kej ustimt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar sem si omilslil RS125 in me zanima ene par stvari:

-kolko keša prbližno me bo stalo če dam motor odblokirat na servisu (vse bi še naj bilo orig.) :?

-zakaj mi ko ga mam na ene 4k rpm pa zategnem do konca, ga najprej malo zaduši, pol pa potegne :glare:

hvala za odgovore

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za blokade se ti splača s kakim forumašem zment, pa ti bo pocen naredu ;)

To da ti pa čudno vleče, je pa kriva ena blokada imenovana CDI, kako se jo odstrani pa piše nekje v tej temi ;)(beri od konca do začetka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na servisu ti bodo velik računal tko da ne tja pelat. Svetujem zamenjaj izpuh (predlagam gianellija) cena je 70.000 sit in odblokiraj cdi tko k ti je že dolenc reku sam bolš da ti to nardi nekdo ki zna z tem pa maš motor odblokiran. CDI ti nagaja tko kokr je že dolenc reku in sicer to je elektronska blokada ki ti med 4.000-6.000 obrati povzorči luknjo v moči je kr nadležno sam se da tud to preživet. Torej zamenjaj izpuh pa je odlokirano pa še gianellija boš meu. To je moj nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej js ti kokr usakmu priporočam jureta (jurij vegelj 041 699 004) iz kamnika, usnjarska 9. mehanik 1A pocen, v dobrem času nardi... sam ful težko ga je najdt, pa ko ga najdš se ga ne ustrašt k use mal bl zastarelo zgleda...

PS: pr veliko mehanikih sm že biu, pa noben ni tko pošten, pa dobr kt je jure!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar sem si omilslil RS125 in me zanima ene par stvari:

-kolko keša prbližno me bo stalo če dam motor odblokirat na servisu (vse bi še naj bilo orig.) :?

-zakaj mi ko ga mam na ene 4k rpm pa zategnem do konca, ga najprej malo zaduši, pol pa potegne :glare:

hvala za odgovore

L.P.

će te zanima da se na poceni način rešiš blokad pol me kontakiraj pa ti jih ven zmečem. ono da ga zamori je krivo od uplinjača bogo nastavljen. oz. od cdi ja če še je blokada notri. na servisu pa te bojo za 40k oskubli. plus izpuh da boš morla drugega nabavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore... .) ja, se da tudi s tem preživet, da ga malo zamori, sej dans sn se že malo navado pa iz ovinka ko pridem mu počasi dodam plin pa gre lepo. Zanima me še, kolko bi naj mela RS125 z vsemi blokadami do 100kmh. Jaz sem danes nekej štopal in je blo nekje 8sec kar pa se mi zdi malo čudno <_< , ker prejšnji lastnik je rekel, da so še vse blokade noter in ne vem če z blokadami gre to tk...

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej bi mela neki več kokr jst vem... Sploh pa če si pametn pust blokade notr ti bo vsaj dolg delu k se boš pa res naveliču pa odblokiri... Drugač pa tud jst priporočam jureta k je pa res pošten pa nardi zlo dobr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej bi mela neki več kokr jst vem... Sploh pa če si pametn pust blokade notr ti bo vsaj dolg delu k se boš pa res naveliču pa odblokiri... Drugač pa tud jst priporočam jureta k je pa res pošten pa nardi zlo dobr...

ma sej gre vredu :OK: ...samo tm v nizkih obratih pa ga morm zmer nižje šaltat da potegne. Pa jure nej kr počaka ker to je predaleč za mene. Bom kr tu okoli nas probal kako porihtat. .)

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jst sm tud jure...rko da če kej rabte vm bom pou cenej zrihtu k kerkol drug...sam ni nč sigurn :P

a so še kšni taki mehaniki??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!