Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Redki so taki mehaniki. Ker te vsak hoče nascat za več keša, poštenost pa nč ne velja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kdo je ta jure...pa kaj use šraufa??

šraufa use kr ma dva kolesa pa mašino umes :OK:

pomoje ksn stric od pehsyija, k ga skos neki hval :grim

ni čist nobedn stric niti najmanjša žlahta itd... sam je pa mehankar da se reče :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sej je model mehanik...sam še zmer je pa on človek in ni aprilia kateri je tema namenjena...off topic :P

dejmo pisat u 125-ke javite se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk neki me zanima .... cdi enota v bistvu nastavla vse ..... vzig in vse itd. ......

zej me pa neki zanima... sej cdi od aprilie letnik 95 ni bil nic zablokiran ? ka pa pravte ce bi dal cdi od 95 letnika notr ??

nekje sm bral da so to nekje ze sprobal pa da je melo pikico vec moci pa leps je delal ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne stari letniki niso mel blokiranga cdija... Pa moči ne pridoobiš je isto kokr odblokiran cdi novejše rse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne stari letniki niso mel blokiranga cdija... Pa moči ne pridoobiš je isto kokr odblokiran cdi novejše rse...

hm .... mislis ? ... mogoce je bil pa vzig pa kej drugac nastavleno ? kr zakaj so pa stare aprilie tok sopale ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zakaj pa cdi je sam "timer" za iskro, zakaj bi dal več moči ven :? no če ni tko me popravte

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stare aprilije so šopale zato ker so mele dellorto 34 in drugačne prenose in nič druzga ni vplival na to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je letnik 95 (chesterfield) ima 17 spredaj, zadaj pa 40 (sem zamenjal za 39). Mašina je rotax 122.

Ampak to so prekratki prenosi. Sm zlo pograšal, da nima še 7.prestave (bi velikrat prišla prav) in malo daljših prenosov. Bi gotov čez 180 in naprej šlo, moči je dovolj. Ima zato pa pospeške .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zanima me ce je treba velik spreminjat?

pomoje ni treba velik spreminjat k je oblika praktično ista sam nevem, nism sigurn k nism še nikol tega vidu moglo bi se pa dat ja, če paše plastika od r1 na tzr pol se tut to da nardit

zakaj pa to rabš vedt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal zadek poglej pa boš vidu kok paše od R1 na TZR .)

paše al ne paše KLIK :devil:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jebat ga gor stoji in pelat se da, tk d paše kokr tok :D :blush:

drgač so pa za tist zic spodi železni nosilčki (količki) in se zic sam vsede gor(no vsaj pr mitotu je tko) in če bi zadn par tistih nosilčkov pobrusu kašn centi stran bi lih skup pasalo brez lufta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je v tem primeru zic že čisto na geštelu, plastike pridejo pa malo nižje, tako da ostaja vmes luft.

Sicer smo pa že malo offtopic in jaz osebno sploh ne vidim razloga zakaj dajat plastike od 250 na 125, ker sta itak obe iste oblike, razen če bi zamenjal za tastare plastike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se strinjam :topic: ampak sej pravim da bi mogel malo nosilčke na gištelu pobrusit in bi pasalo

drgač pa vrjetn mu kdo ponuja plastike od kašne 250 pa jih bi dobu ful cenejš in sprašuje če pašejo tut od 250 na 125, to mi je edina logična razlaga :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je letnik 95 (chesterfield) ima 17 spredaj, zadaj pa 40 (sem zamenjal za 39). Mašina je rotax 122.

Ampak to so prekratki prenosi. Sm zlo pograšal, da nima še 7.prestave (bi velikrat prišla prav) in malo daljših prenosov. Bi gotov čez 180 in naprej šlo, moči je dovolj. Ima zato pa pospeške .)

ja no sej pol ma iste prenose kokr zdej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!