Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Gas do konca pa kolk gre gre,ce kdo ne verjame lahk vprasa norc 16,kje je kaka priloznost pa tudi ce ni ravno,ker pac ni zabavno gre nad 150 pogostokrat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki, povejte mi tisti ki vam gre Mita ali RSa več kot 150km/h kolkrat ste se res tolk peljal?

Sam ta odgovor bi rad slišu...

zmer kadar sm su u solo.....se prav usak dan :>

zdj pa sploh k grem po AC u solo :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki, povejte mi tisti ki vam gre Mita ali RSa več kot 150km/h kolkrat ste se res tolk peljal?

Sam ta odgovor bi rad slišu...

mam aprilio pa se 160 pelem takoj ko je malo daljša ravnica.... za kaj vec je pa treba še malo daljšo ravnico, malo v rdeče polje pa malo vetra v hrbet :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO torej, furate po ravninah okol 160km/h.

Zakaj pr bogu vsi gledate na končno ki je recimo 180km/h in če boš to zamenjal bo šlo še 5km/h več?

Recimo da se ne vozš po avtocesti, po navadni cesti več kot 160km/h ne greš. A ni pol bolj pametno da zobnike zamenjaš in ti gre 160-165km/h sam pa gre 2. po zadnji?

Nevem, meni so pospeški bolj pomembni kukr pa neke bajne hitrosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO torej, furate po ravninah okol 160km/h.

Zakaj pr bogu vsi gledate na končno ki je recimo 180km/h in če boš to zamenjal bo šlo še 5km/h več?

Recimo da se ne vozš po avtocesti, po navadni cesti več kot 160km/h ne greš. A ni pol bolj pametno da zobnike zamenjaš in ti gre 160-165km/h sam pa gre 2. po zadnji?

Nevem, meni so pospeški bolj pomembni kukr pa neke bajne hitrosti....

niti niso samo tebi bol pomembni pospeški :) kr da leti okrog 150 je čist dovol sploh za 125ko pa glede na to da si vsi bolj ali majn šele nabiramo izkušnje kar se motorjev tiče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo fak kaj pa zdej k men ga pa do šole sam 140 uspe napilt....kaj lahko spremenim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo fak kaj pa zdej k men ga pa do šole sam 140 uspe napilt....kaj lahko spremenim :lol1:

prodej tisto NSR-ko, pa kup Aprilijo :OK:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo fak kaj pa zdej k men ga pa do šole sam 140 uspe napilt....kaj lahko spremenim :lol1:

pejt na drugo solo:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ....neki me zanima ...

a brez CDI-ja da kontakt ?? pomoje ne ?

probej??? probat ni greh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bi mogl laufat... k klucavnca, oz. k das ti kontakt, je direktno med akumolatorjem pa lucmi,... (pac kontakt)

usaj zdi se mi tko... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kontakt da sam nič ne dela :D

ker vsa elektrika k je razpelana po motorju gre prek CDI-ja, tut štrom za lučko za žmigovce pa rezervo olja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezn ne bom nic,ker zato mam napisano popust,ker sem pripravljen nekaj na ceni spustit,zato se da vedno vecjo ceno,kot pa za kero ga misli kdo prodat!

Drugace pa se mi zdi da velja pregovor "Kdo prej pride....prej melje :D"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!