Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ja točn tko slaba nastavitev druzga pa že ne more bit ker to ni posledica kakšne okvare... Ma pa že neki kilometrov sam ni sile. Je pa ta oblika najlepša za moje pojme. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam to ni okvara, meni je to delalo zaradi nepravilno nastavljenega rava :)

Pa tudi če vzameš tiste cevke iz airboxa dol ga duši v nizkih obratih...pol pa zategne...sam zvok je pa sanjski :wub:

Aja pa tist Gianelli izpuh zgleda identičen mojemu samo da ma nalepko gor :hmm: ...torej serijski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tebe mal privlač cena tega motorja...ne sej pomoje je tud sam to narobe k so rekl...tko da če to uzameš pa mal servisa nardiš si zmagu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč lufta potegne.

Sicer pa kateremukoli 2T motorju boš iz štandgasa do konca obrnil ročko ga bo zamoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav jes mam eno vprašanje mam aprilio rs 125 in zmeram recimo ce mi pod standgasam laufa k dam gas na hitr mi ga zamori a je to normaln <_< pa mam rave notr in če pelem pod 3k obratou mi ga zamori k do 3k je odprt poj se pa zapre mau pred 3k obratm

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoooooooo....

ej a ti ne znaš prebrt zadnih 10 postov...točn to maš razložen :slap: :slap:

a ti še narišemo??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry nism nc gledou amapk sm sam napisou pa se to a mejbi kdo ve zaka mi pr 3k obratou luc utripne takrt k zapre rave

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa kšna napaka na rawu

sam je rawe elektronka nova edin ce je poj na selenoidu kej narobe sam nevem kaj bi loh blo :?

ja itq užge takoj pa akumulator je isto polhn skos nevem ka bi blo to

ej grem jes zj dol pridem zvečer gor še kej

Popravljeno . Popravil skyline_m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, najbrš že piše kje med temi 200-timi stranmi tule, ampk je usenu mau krutu it use brt.

Zatu bom postavu uprašanje, ker razmišlam o nakupu ene aprilie rs 125, me zanima, kuk tu, k je dvotaktna kej žre (na kuk tankaš olje, pa kuk, pa če je važnu kašnga, kuk bencina žre?)?

Pa če bi kdu razložu kaj je tu rave ventil, kaj nuca motorju in kuk stane nov, k je pr tukih oglasih taku na veliku napisan:).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je rawe elektronka nova edin ce je poj na selenoidu kej narobe sam nevem kaj bi loh blo :?

ja itq užge takoj pa akumulator je isto polhn skos nevem ka bi blo to

ej grem jes zj dol pridem zvečer gor še kej

a kdo kej ve kaj bi blo loh narobe za ta rave k je gor napisan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pregledal zadnih 15 strani in ne duha ne sluha o odgovoru na moje uprašanje. Zatu bi prosu, če lahku nekdu na hitr odgovori, k bi res nujnu rabu vedt, o tem kuk kej pije.

Hvala za vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pregledal zadnih 15 strani in ne duha ne sluha o odgovoru na moje uprašanje. Zatu bi prosu, če lahku nekdu na hitr odgovori, k bi res nujnu rabu vedt, o tem kuk kej pije.

Hvala za vnaprej

tema je dolga 202 strani...tak da če to prebereš boš ziher vedel...

mislim da okrog 6-7 litrov mogoče sm se zmoto sam nevem ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pije med 7-8 ta petek pa pride 34ka gor pa pricakujem okrog 10-12 sam bo po vsej verjetnosti sam en dan gor!Drugac pa 1 liter olja za priblizno 4 tanke bencina mogoc kaj vec,se ze dolgo nism vozo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, najbrš že piše kje med temi 200-timi stranmi tule, ampk je usenu mau krutu it use brt.

Zatu bom postavu uprašanje, ker razmišlam o nakupu ene aprilie rs 125, me zanima, kuk tu, k je dvotaktna kej žre (na kuk tankaš olje, pa kuk, pa če je važnu kašnga, kuk bencina žre?)?

Pa če bi kdu razložu kaj je tu rave ventil, kaj nuca motorju in kuk stane nov, k je pr tukih oglasih taku na veliku napisan:).

Odvisno kater letnik, pa če je odprta ali zaprta...men je pila tam 12-15litrov (RS125 l.95 @27Kw)

Olje sem tankal polno posodo na približno dva tanka, pa za vsak slučaj še 0,5dcl kar direkt v tank ko je bil poln.

Olje sem pa uporabljal Motul sintetično, če se prav spomim, liter je bil tam 3.000.

Rave ventil je hmm...ventil pred izpuhom, motorju doda višjo moč v nižjih obratih, čeprav je pri meni deloval nasprotno in je pri 8 dodal še nekaj zraven, nov stane baje komplet 70.000 (tako sem slišal)

V glavnem zelo dosti na to kaj da...raje en dober izpuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah pije ti tok k ga boš tišu...lih zaston se ne boš vozu ker je le 125cc 2T :D :D

drugač pa mislm da tm okol 7L/100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kater letnik, pa če je odprta ali zaprta...men je pila tam 12-15litrov (RS125 l.95 @27Kw)

Olje sem tankal polno posodo na približno dva tanka, pa za vsak slučaj še 0,5dcl kar direkt v tank ko je bil poln.

Olje sem pa uporabljal Motul sintetično, če se prav spomim, liter je bil tam 3.000.

Rave ventil je hmm...ventil pred izpuhom, motorju doda višjo moč v nižjih obratih, čeprav je pri meni deloval nasprotno in je pri 8 dodal še nekaj zraven, nov stane baje komplet 70.000 (tako sem slišal)

V glavnem zelo dosti na to kaj da...raje en dober izpuh :)

rave ti je čist prav delau, nič obratno, tko je pri vseh k majo rave not, pri 8k se mu strga, sam ti bi mogu dat ven ventil pa bi vidu da ti prav dela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mejbi kdo ve zakaj mi pr aprili rs 125 utripne luč k mi zapre rave ventil

tnx

mogoče zato k maš prazn akumulator :?

k motorček se zavrti ko zapira ventil pa požre tok in takrat ti luč utripne .) nisem sigurn, mogoče je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mejbi kdo ve zakaj mi pr aprili rs 125 utripne luč k mi zapre rave ventil

tnx

mhm .... kot sm ti ze na privat napisu ti tud tuki :) mal poglej tvoj akomulator ... kr isto se je (kot si tud prebral) men dogajal ..... pomoj elektronika od rave-a pobere nekaj stroma ... in ce mas mal prazn akomulator je tko .... jst sm zej nabavu nov akomulator pa mi dela cist kul .... :) tko da ti lih novga akomulatorja ne vem ce bos kupu mal pa poglej ce je treba kej tvoj akomulator napolnit ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Rave ventil je hmm...ventil pred izpuhom, motorju doda višjo moč v nižjih obratih,

da ti vec navora, ne moci... pa rave ti 0 ne upliva na koncno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!