Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ej koci to je aprilia to more delat tud brezštroma... :OK: :OK:

ja halo da ne bo užgau :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vzge motor tudi?

:) ne motor ne vzge ... :) ker cdi v bistvu nastavlja vzig in gre vsa strom (glede motorja) skozi CDI .... zto tud ne bo upalu ce ni prkloplen .. :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, a paše kovček na rs ko ?

in če paše, ima kdo?

Ta bi bla tezka...sej mogoc bi se dalo gor narest,pa ce bi se ze bi zelo grdo zgledlo....moj kratek odgovor bi bil ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuuuuuuj, od kje ti pa ta ideja???? :blink:

Jah, recmo, maš motor za v šolo ne ? kam daš pol čedado?

Jo maš skoz v roki ? pomoje ne .) , jo boš priklenu z verigo ob motor ? tud pomoje ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, recmo, maš motor za v šolo ne ? kam daš pol čedado?

Jo maš skoz v roki ? pomoje ne .) , jo boš priklenu z verigo ob motor ? tud pomoje ne .)

ja pol si pa drgačen motor kup...

sicer majo pa na nekaerih šolah omarce...drgač pa kr pod roke ja..ni druge žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, recmo, maš motor za v šolo ne ? kam daš pol čedado?

Jo maš skoz v roki ? pomoje ne .) , jo boš priklenu z verigo ob motor ? tud pomoje ne .)

sj je ni taki problem pod roko met nonstop :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregladam ti, da si raje skuterja kupiš, ker če imaš motor za v šolo in nazaj (mesto), ti motor, kakršen je RS ne da nobenega užitka. Skuter je za v školo, ima prostor kamor daš lahko vse. RS, po školi za dober điro po ovinkih itd..... Vsaj takšno je moje mnenje. :hmm:

M.G.: Kje si pa še videl kakšno kišto na "cestaku"? Potem, če bom čez cca. 6 - 7 let videl kakšnega DUCATIA 999 R s kovčkom GIVI ali pa shit like that, bom takoj vedel, aha to je pa Gregor T :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M.G.: Kje si pa še videl kakšno kišto na "cestaku"? Potem, če bom čez cca. 6 - 7 let videl kakšnega DUCATIA 999 R s kovčkom GIVI ali pa shit like that, bom takoj vedel, aha to je pa Gregor T :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sosolc se vozi ze dve solski leti s skuterom v solo .... pa vedno nosi celado s sabo .... :) ne vem kaj je to tak problem ? si saj vecji jack pred pickami k si motorist :naughty: :D drgac pa glede kovckov ....hm ..... ja sej je ful uporabno sam kej ko pride ful grdo ..... ceprov ne vem kam bom jst spalno vreco namontiru ko bomo kam sli ..... no dobr da ma grcar torbe :P heeheheheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sosolc se vozi ze dve solski leti s skuterom v solo .... pa vedno nosi celado s sabo .... :) ne vem kaj je to tak problem ? si saj vecji jack pred pickami k si motorist :naughty: :D drgac pa glede kovckov ....hm ..... ja sej je ful uporabno sam kej ko pride ful grdo ..... ceprov ne vem kam bom jst spalno vreco namontiru ko bomo kam sli ..... no dobr da ma grcar torbe :P heeheheheh

moj daelim ma torbe pa zadi prtlažnik (ki prenese 3 platoje 0.5 l piva :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj daelim ma torbe pa zadi prtlažnik (ki prenese 3 platoje 0.5 l piva :P )

:kva2: hm .... sm si premislu glede spalke ..... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!