Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

10025340wnn87.jpg

npr: takšni kovček te pride okrog 50€ pri Louis.de

sam to je za moje pojme dosti previsoko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lohk si kupiš manjšo :doze:

Drgač pa spet tle nabijate, maš podforum oprema, pa tam sprašuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful doro :) res hard .... :D

Dobro zgleda. :OK: Kdo ti je to delal pa kolko si dal da ti je prevlekel sedež ?

pa nic ni dal ce je dal kolegu za raztavni eksponat ! jao :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro zgleda. :OK: Kdo ti je to delal pa kolko si dal da ti je prevlekel sedež ?

Delal je en moj kolega....se ukvarja s tem, kolk bi računal za tole pa nebi vedel...glede na to da dela vse boljk kot ne ročno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice :naughty: Kok je pa kej tist pašček za sopotnika na apriliji kej trpežen

Stare Aprile..oz. prejšni model ni mel tega paščka...saj trpežen je...sam kolk vem je tisto namenjeno da ga kao držiš z desno ko ga postavljaš na tačko <_<

Drugače pa se itak sopotnik drži tebe sploh če je ženska :P

Baha:

Bogi....... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stare Aprile..oz. prejšni model ni mel tega paščka...saj trpežen je...sam kolk vem je tisto namenjeno da ga kao držiš z desno ko ga postavljaš na tačko <_<

Drugače pa se itak sopotnik drži tebe sploh če je ženska :P

Baha:

Bogi....... :D

ja tist pašček pride pritrjen za dvemi sraufi spodej pod plastikami .... sicer pa ne vem zkej je uporaben za drzat se na zadnjem sedezu zagotovo ni :wacko: :D mozno pa je kokr je si reku ti focusfanatic sam jst zmeri ko dajam motor na tacko primem zadni sedez samo od strani ... :)

drgac kar se tice drze.. pravilna drza na motorju je tko da ma sovoznik noge na tackah in z rokami se prime rezervarja tko da je bolj dol in sta skupi bol aerodinamicna ... :) ce pa vozis sjorco(punco) zadej se ne branis niti ce te mal bl dol prime :P

ma ja kej klinc jo vidi ne bom jst mel roza zica na moji aprilii :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožena samo v lepem vremenu... ?!?

upa lastnik rečt da ga ni niti 1x ni dobo dež, toča, ali pa da bi vsaj od megle pršelo, pa da se je vozo ko je blo nad 15°C odzunaj, ali kaj se smatra lepo vreme...

malo cudno ma to napisano v oglasu za moje pojme...

malo spet pisem, ker sem ze nervozen, moja je ze na servisu, šla si je po novo obutev in nov pogon, tak da bo počasiiiiiiiii

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!