Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

moram povedat da sem imel možnost pelat ta motorček se pravi af1 imela še je 160 kit. šla je ko prasica, pol pa je lastnik šel zamenjat zobnike in je dal za pospeške. končna 160 pospeški pa taki da te glava boli. pa oblika tudi ni tak zgrešena če sploh gledate za tista leta in primerjate z hondo cbr125. pol je limuzina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je osnova, vpetje zadnjega kolesa iz ene strani, drugače je pa res, da je to izven mode ampak še zmeraj na nek način privlačno že skoraj nostalgično :D

Se pa upam stavit da bi šel ta motor krepko več, če bi dal kakšne bolj aerodinamične plastike gor, ker trenutno ma enak zračni upor kot hiša :)

V glavnem za tiste cajte raketa in kolk gledam današnje agregate, je še vedno pred njimi .)

A v SLO pa ni bilo extrem, ker gledam AF-1 so pol so pa kar RS replice, Extrema je bil en model skorajda identičen RSki le da je mel odspredaj enako luč kot AF-1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se je prodajala pred neki cajta .... taka romene barve je bla pa mal rdecga .... ce se ne motim (ne me prjet za besedo) jo je mel glih bratranc od zoka .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pred sezono mam namen en dan cdi odblikirat... kokr jst to razumem se more pol tud na pospeških poznt ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pred sezono mam namen en dan cdi odblikirat... kokr jst to razumem se more pol tud na pospeških poznt ane?

Joj no tadej, če ni blo to pa res že 1000x napisan.

Luknja v navoru med približno 4k pa 5k, to je vse kar spremeni ta "blokada" CDIja, stvar ni zahtevna za prerezat tisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no se prav da hitrejš pride čez tiste obrate če normalno speluješ sej use razumem kaj je cdi pa use..... ma nima veze neki druzga sm mislu... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce tko pogledas recimo da so hitrejsi pospeski glede na to da ga ne zatrokira ampak gre cez sam recimo da je pol sekunde ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce tko pogledas recimo da so hitrejsi pospeski glede na to da ga ne zatrokira ampak gre cez sam recimo da je pol sekunde ? :hmm:

Če hočš zaprov štartat maš že nazačetku obrate na 8k oz. 6k za one ki imajo izpušni ventil :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol :?

a vi gledaste cist na obrate za vse ?? tud kdaj spelujete :eek: pa sej sliss motor .... za prow spelt ??? mhm ta je pa nova :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha če hočeš hitr spelat morš nabit obrate da motor takoj štarta. Poleti ko sva z mijom probavala me je ravn zarad tega prehitu k sm jst normalno spelu pa mi je trokiru med 5-6k obratov on je pa spelu z 6 ali več pa je biu dost hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha če hočeš hitr spelat morš nabit obrate da motor takoj štarta. Poleti ko sva z mijom probavala me je ravn zarad tega prehitu k sm jst normalno spelu pa mi je trokiru med 5-6k obratov on je pa spelu z 6 ali več pa je biu dost hitrejši.

pa ja ze ....... sej stekm ... sam sm hotu rect da je to odvisn od vozne ... ce normalno peljes ..... pa ce bos hotu neki noret itk ....... sam ne pa da bos ti gledu obratomer pa studiro kok obratov mora met da bos ti normalno spelu al pa kok obratov mora met da bos hitr spelu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej baha jst nikol nism gledu na rs250(k sm še meu) obratov...jst sm sam poslušpu kako je jokala :D

k čutš da maš ene 7k notr greš sam gasaaaaa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne gledaš kok je obratov. Morš sam po občutku, da veš približno, da si na unih obratih da bo takoj šus, ne pa da speleš pr 4k k vsi vemo da pol nikamor ne bo šlo. Sicer pa to redko počnem ker mi je zlo škoda motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst k nism lih mehanik pa to...sej kaj je pa narobe če ga tok naviješ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???

Bolj kot mašina, pri takem početju trpi sklopka.

Za motor je praktično vseeno ali se vrti na mestu ali med vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to ja sam že tko med vožno trpi pod obrati zdj če pa še pri speljevanju prbijaš do onemoglosti pol je pa sploh slabo za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!