Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

V knjižici najbrš ne bo pisal kok se nam motorji segrejejo ko tišimo. Men tam do 75 če tišim. Drugače najvišja temperatura k je bla kdaj izpisana na lcdju pr men je bla 96 stopinj poleti zvečer v lj ko sm čaku skor use rdeče luči. Drugače pa 115 ko mi je zaribala aprilija :D

Zakuha pa mislm da pri 110 stopinjah nej me pa kdo poprav če se motm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V knjižici najbrš ne bo pisal kok se nam motorji segrejejo ko tišimo. Men tam do 75 če tišim. Drugače najvišja temperatura k je bla kdaj izpisana na lcdju pr men je bla 96 stopinj poleti zvečer v lj ko sm čaku skor use rdeče luči. Drugače pa 115 ko mi je zaribala aprilija :D

Zakuha pa mislm da pri 110 stopinjah nej me pa kdo poprav če se motm.

Aha TNX RSmaniac :)

o bad a ti je ribnla ....??? a pol si dal pa cilindr obnovit al kej ?

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilindr je vegelj dau polirat, pa bat je biu za zamenjat... To pa to k kupš pa te folk nategne da je blo šele 1.000km prevožen z batom pol ti pa po 2.000km crkne :D Zdj vsaj vem kok jih mam z tem batom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilindr je vegelj dau polirat, pa bat je biu za zamenjat... To pa to k kupš pa te folk nategne da je blo šele 1.000km prevožen z batom pol ti pa po 2.000km crkne :D Zdj vsaj vem kok jih mam z tem batom...

sj zato je pa dobr po nakupu pelat na servis pa zmert kompresijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še zmer ti največ pove pravičnost prodajalca... K bi ga usen uzeu tud če bi mi reku da bo treba čez 3.000km menjat bat to sm kr prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še zmer ti največ pove pravičnost prodajalca... K bi ga usen uzeu tud če bi mi reku da bo treba čez 3.000km menjat bat to sm kr prepričan.

mhm .. kok kesa si mu dal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor sm dau 650.000sit sej je brez praske pa use sam pač polini je gor. Če pa mislš serviserju sm dau pa 102.000sit sam sm poleg bata še ketno pa zobnike menju pa še malenkosti pa delo pa nanese tok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor sm dau 650.000sit sej je brez praske pa use sam pač polini je gor. Če pa mislš serviserju sm dau pa 102.000sit sam sm poleg bata še ketno pa zobnike menju pa še malenkosti pa delo pa nanese tok.

aha ..... mja ful ti na servisu nabijejo glede cene .... sam kej tega itk ne mors doma delt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

102.000sit definitivno ni blo drago v primerjavi z rečenimi 350.000sit na avtotriglav. Delu mi je servis vegelj on pa nikakor ne nabija cen lohk drugi to potrdijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

102.000sit definitivno ni blo drago v primerjavi z rečenimi 350.000sit na avtotriglav. Delu mi je servis vegelj on pa nikakor ne nabija cen lohk drugi to potrdijo.

350.000sit so ti rekl !?!?? OMG :D ma ja sam to so pomoje misnli kar nov celindr pa bat nabavit .. zto bi te tok drago prslo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

350.000sit so ti rekl !?!?? OMG :D ma ja sam to so pomoje misnli kar nov celindr pa bat nabavit .. zto bi te tok drago prslo ..

k sm jst popravlu mi je tut vegelj zrihtu cilinder za full pocen tko da je kr kul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

and who is this vegelj??

kje dela pa a je to kšn pooblaščen servis al je tko bl tko.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

102.000sit definitivno ni blo drago v primerjavi z rečenimi 350.000sit na avtotriglav. Delu mi je servis vegelj on pa nikakor ne nabija cen lohk drugi to potrdijo.

Ok no sj tooook res dobr pa tut ni kot ga vi2 hvalta.

Okoli cen pa tako: men je računov 30k za menjavo bata pa še par malenkosti,... poceni????

Mislim pa se 1x do njega stopt da mi naštela uplinjač, tko d gre lohka kdo z mano če ne ve kje ma to delavnico. Je pa v starem mestnem jedru Kamnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naštej mi enga bolšga? pocen je zrihta tud uredu se še noben ni pritoževou tko da pol je dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm čist zadovoln z njegovim delom tut s ceno tko da itak da ga lahk hvalm....

če bi drugje popravlu (recimo uradn servis) bi full drago pršlo, pa mi je on glih tko čist originalne dele not dau!

ma pa uradno zadevo tko da lahk da štempl v servisno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mislu sm pooblaščeni servis :blush:

itak pa :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok no sj tooook res dobr pa tut ni kot ga vi2 hvalta.

Okoli cen pa tako: men je računov 30k za menjavo bata pa še par malenkosti,... poceni????

ja, bat pride 100 eurou, pol pa se ce je tista "palcka" k bat gor drzi (pozabu sm kko se rece :>) , dihtunge pa delo, pa mas kuj vec k 30k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, bat pride 100 eurou, pol pa se ce je tista "palcka" k bat gor drzi (pozabu sm kko se rece :>) , dihtunge pa delo, pa mas kuj vec k 30k

NENENE 30k SAMO ZA DELO

ostalo so bili itak računi original delov iz aprilie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NENENE 30k SAMO ZA DELO

ostalo so bili itak računi original delov iz aprilie

sam še tole kar se tiče tega....

teb j računu 30k sam za deu :?

men je kukr se spomnem 35k, pa sm meu cilinde za zamenat, neki mi je navoje popravlu za plastike gor, ketna, zobniki, pa uzad mi je še neki popravu, pa redn servis

čudn...

aja zdej pa boljš da ne več off-topic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še jaz en mali OT, na Aprili mi je ostalo še kr nekaj delov:

-agregat; rotax 122, bat, cilinder, glava so bili kupljeni na novo imajo prevoženih cca. 4.ooo, ojnica in glavna gred sta bili kupljeni novi ima 500km, isto km imata oba ležaja na gredi..cena evo za resnega kupca 50.000 in nič manj

-zadnji amortizer, kupljen in menjan takrat kot glavna gred z ojnico ter ležajema torej ima 500km...20.000

-prednje vilice, niso zvite imajo malo "lufta"...50.000

-felge trikrake z gumami michelin pilot sport, gume kot nove 500km le da stojijo tako kot vse skupaj že 3,5let...40.000

-še veliko malenkosti

Aja ne da se mi narazen jemat pa vsega posebaj slikat, pa tako ali tako je vse kar je bilo prodano šlo uporabnikom tega foruma (norc16, justaboy, baha), ne zamerit ker sem tukaj pisal, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!