Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Gume po 3h letih ratajo trde in niso več primerne za vožno ne glede na to da majo še vs profil. Aja za kolko bi prodal celo armaturko? ker rab od frenda frend k je kupu motor k je meu zbito masko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še jaz en mali OT, na Aprili mi je ostalo še kr nekaj delov:

-agregat; rotax 122, bat, cilinder, glava so bili kupljeni na novo imajo prevoženih cca. 4.ooo, ojnica in glavna gred sta bili kupljeni novi ima 500km, isto km imata oba ležaja na gredi..cena evo za resnega kupca 50.000 in nič manj

-zadnji amortizer, kupljen in menjan takrat kot glavna gred z ojnico ter ležajema torej ima 500km...20.000

-prednje vilice, niso zvite imajo malo "lufta"...50.000

-felge trikrake z gumami michelin pilot sport, gume kot nove 500km le da stojijo tako kot vse skupaj že 3,5let...40.000

-še veliko malenkosti

Aja ne da se mi narazen jemat pa vsega posebaj slikat, pa tako ali tako je vse kar je bilo prodano šlo uporabnikom tega foruma (norc16, justaboy, baha), ne zamerit ker sem tukaj pisal, hvala.

A bi prodal samo cilinder?

Drgač a je na mašini karburator?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume po 3h letih ratajo trde in niso več primerne za vožno ne glede na to da majo še vs profil. Aja za kolko bi prodal celo armaturko? ker rab od frenda frend k je kupu motor k je meu zbito masko...

ja lahko tud se kej prej ... pa jajcasta ratajo ..... tko da edino kar bi blo doro bi ble feltne :) drgac pa armaturke nima vec :P dej ce ma mogoce kdo samo OBRATOMER za zdilt ???

A bi prodal samo cilinder?

Drgač a je na mašini karburator?

na masini ni vec karburatorja ker ga je uzel justaboy ... neki cajta nazaj ga je pa prodaju tko da kontaktirej njega ce ga ma se ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo takšen problem pri rs 125, da ko se vozi, pol ko ustavi se mu obrati na 3000ustavijo in se nočejo umirit 1min, pol pa padejo na 1,5k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo takšen problem pri rs 125, da ko se vozi, pol ko ustavi se mu obrati na 3000ustavijo in se nočejo umirit 1min, pol pa padejo na 1,5k.

smo ze debatiral o tem ... :) lahko da niams prav nastavlenga karburatorja lahko pa je zajla ce mal slaba ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men to na mitotu včasih delal zdy pa ne več

nevem zakaj, mogoče maš choke "vkloplen" al pa nevem, drgač pa to tko nardiš da rukneš v prvo prestavo pa mal sklopko spustiš da zagrab in obrati padejo in pol tam ostanejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men to na mitotu včasih delal zdy pa ne več

nevem zakaj, mogoče maš choke "vkloplen" al pa nevem, drgač pa to tko nardiš da rukneš v prvo prestavo pa mal sklopko spustiš da zagrab in obrati padejo in pol tam ostanejo

to vem ja da počasi spustim sklopko, sam čoka pa nimam vklopljenga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motomat to je normalno. Isto men dela sam zo zdj k je razštelan poleti ko je biu po servisu tega ni delu. Naštimi karburator pa je problem rešen. Drugače nič resnega sam gre ti pa na živce domnevam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motomat to je normalno. Isto men dela sam zo zdj k je razštelan poleti ko je biu po servisu tega ni delu. Naštimi karburator pa je problem rešen. Drugače nič resnega sam gre ti pa na živce domnevam.

Ja mal mi gre ne, k če se npr kje vstavim (semafor) ga morm takoj ugasnt, ker drgač se ne morem s tistim, ki sedi za mano pogovarjat npr.

Popravljeno . Popravil moto_mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dečki bliža se čas da bom morla zamenjat bat na svoji rski. oz imel bom počasi 16k km in me zanima kaj vse je potrebno zamenjat.

najbolj me zanima glede bata. kaj se bolj splača kupit orginal ali vertexoviga na en obroček. in cene od obeh batov. ter približno koliko me bo prišlo vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dečki bliža se čas da bom morla zamenjat bat na svoji rski. oz imel bom počasi 16k km in me zanima kaj vse je potrebno zamenjat.

najbolj me zanima glede bata. kaj se bolj splača kupit orginal ali vertexoviga na en obroček. in cene od obeh batov. ter približno koliko me bo prišlo vse skupaj.

To tudi mene zanim, jaz sem kupu, moj motor, ko je imel 11k km, ta ki mi ga je prodal je reku da je menjal bat na 10k km in da je dal not športnega z enim obročkom, reku je da ta bat zdrži maxsimalno 5k km, tko da če je to res, ga bom tudi jaz kmalu moral menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat je bat, manj zdrži razen, če je pod večjimi obremenitvami, da bi bil v nafrizeranem motorju.

Večja vrjetnost je da je on bata ni menov, pa ti je reku 5kkm, ker se bo pač nabralo tolko km da bo zrel za menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat je bat, manj zdrži razen, če je pod večjimi obremenitvami, da bi bil v nafrizeranem motorju.

Večja vrjetnost je da je on bata ni menov, pa ti je reku 5kkm, ker se bo pač nabralo tolko km da bo zrel za menjavo.

Jaz sem ga peljal do serviserja, pa mi je zmeru komplesijo in je reku da je res not bat z enim obročkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem, da je bat z enim obročkom isto vzdržliv kot tist z 2ma. Moje mnenje je, da če je bil menjan mora zdržat tolk koker je za tvoj motor priporočeno, ni važno kolk ma obročkov(saj jst še nisem slišov za bate, ki bi bli narejeni za specifično kilometrino).

Najbolj sigurno pa je, da se še s kakšnim mehanikom posvetuješ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem, da je bat z enim obročkom isto vzdržliv kot tist z 2ma. Moje mnenje je, da če je bil menjan mora zdržat tolk koker je za tvoj motor priporočeno, ni važno kolk ma obročkov(saj jst še nisem slišov za bate, ki bi bli narejeni za specifično kilometrino).

Najbolj sigurno pa je, da se še s kakšnim mehanikom posvetuješ :)

No v glavnem zdaj ma motor 14k km, se pravi bat ma 4k km, in verjetno ga bom menjal na 16k km, da ne bo nč narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@moto mat:

Žal se nekak oklevam tega da bi agregat prodal po delih...mislim da si me ti danes klical ne?

Ja glej prek PMa mi pošl kolk bi dal sam za bat pa silinder pa razmislim, ker tist kar si mi ponudil za komplet motot, pa še do LJ da bi ti ga dostavil je žal malo (pre)malo .)

Je pa res da je motor stal 3,5leta....ne dajem garancije.

Aja armature ni več, to je res fenomen, v enem popoldnevu me je po oddaji oglasa klicalo najmanj 10 ljudi. :D

Ja gume mogoče res niso več varne, vsaj tako pravijo, čeprav jaz sem slišal da bi naj nekje 5 let bila sama guma dobra...nikol ne veš, so pa dobre za burnout :D

Jajčaste pa niso ker motor ni bil na tleh in jih obremenjeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@moto mat:

Žal se nekak oklevam tega da bi agregat prodal po delih...mislim da si me ti danes klical ne?

Ja glej prek PMa mi pošl kolk bi dal sam za bat pa silinder pa razmislim, ker tist kar si mi ponudil za komplet motot, pa še do LJ da bi ti ga dostavil je žal malo (pre)malo .)

Je pa res da je motor stal 3,5leta....ne dajem garancije.

Aja armature ni več, to je res fenomen, v enem popoldnevu me je po oddaji oglasa klicalo najmanj 10 ljudi. :D

Ja gume mogoče res niso več varne, vsaj tako pravijo, čeprav jaz sem slišal da bi naj nekje 5 let bila sama guma dobra...nikol ne veš, so pa dobre za burnout :D

Jajčaste pa niso ker motor ni bil na tleh in jih obremenjeval.

Maš mogoče luč ,masko ali šipo za l.02?

Mi lahko kdo potrdi če paše luč iz l.96 na l.02?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vse našteto, razen maske je oboje pod malimi oglasi, maska je žal počena in je bila enkrat prej že popravljena...tako da če vzameš luč in obe šipce ti jo dam zraven :)

Sicer ne vem če si ta prav Neon, ampak vseen, ključavnica ter zadnje stopalke so že dol v Brežicah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vse našteto, razen maske je oboje pod malimi oglasi, maska je žal počena in je bila enkrat prej že popravljena...tako da če vzameš luč in obe šipce ti jo dam zraven :)

Sicer ne vem če si ta prav Neon, ampak vseen, ključavnica ter zadnje stopalke so že dol v Brežicah .)

Kak je svet majhen...... Sem taprav ja.

Če paše luč na RS 125 letnik 2002, potem bi tudi to vzel.

Sam se mi zdi da ni čist enaka. Naj kdo pove ki to pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je svet majhen...... Sem taprav ja.

Če paše luč na RS 125 letnik 2002, potem bi tudi to vzel.

Sam se mi zdi da ni čist enaka. Naj kdo pove ki to pozna.

Luc pase,ker ma od 99 letnika jo gor,sem gledal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi stvari novejše oblike rse pašejo na novejše oblike in vse stvari starejše oblike pašejo na stare letnike :D definicija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne na luči je 98 letnica...odvisno kaj definirate stara oblika in kaj nova?

Recimo zame je stara do 98 in nova od konca/začetka 99...tak bomo rekli nova ma ritko oblikovano po osjem zadku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Drugače ogrodje je enako pri starih in novih modelih agregat pa se razlikuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi stvari novejše oblike rse pašejo na novejše oblike in vse stvari starejše oblike pašejo na stare letnike :D definicija :D

js sm na vse zadnje pogruntou da sm meu na moji apriliji sprednjo luč od 50kubne rs-e :slap: pa je še kr dobr svetlo edino k sm meu pržgane douge luči so svetle kratke in obratno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!