Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Jep se kr dost pozna ne v končni ampak v navoru (moči).

Aha, se pravi da nima dobrih pospeškov pa ne potegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si hotu s tem povedat? :blink:

hotu sm povedat da je isto pr vseh 2T motorjih..kar se tiče ribanja in šraufanja ter vzdrževanja...nekje mal več drugej mal mn...tko da če potegneš črto je use nekak isto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljeno je bilo reeskotu ki pravi da je treba vse 2T šraufat.

Vse kar sem moral izredno pošraufat pri NSR sta bila 2 vijaka ki sta se odtegnila na ročki za sopotnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljeno je bilo reeskotu ki pravi da je treba vse 2T šraufat.

Vse kar sem moral izredno pošraufat pri NSR sta bila 2 vijaka ki sta se odtegnila na ročki za sopotnikom.

hehe aja :) js tut nism mel drugih problemov razn kaj mi je ribno... pa še to vrjetno zarad prejšnega lastnika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljeno je bilo reeskotu ki pravi da je treba vse 2T šraufat.

Vse kar sem moral izredno pošraufat pri NSR sta bila 2 vijaka ki sta se odtegnila na ročki za sopotnikom.

Saj je logično..moraš nekaj plačat da motor gre nekam, kolk jaz vem gre NSR max....nikam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je logično..moraš nekaj plačat da motor gre nekam, kolk jaz vem gre NSR max....nikam :P

si ziher ?? js na tvojem mestu nei biu tak prepričan v to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no...par let nazaj, ko sem še bil bolj v tem je ravno za nek normalen denar nisi spravil preko 150 :?

Je blo pa tako, najbolj so zajebavali Mitoti pa TZRke, Aprilie nekaj srednjega, NSRke pa čist nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sj nekak je logicne ne? bolj navit, bolj gre, bolj se kvari...sicer pa smo to ze nickolikokrat povedal...

btw smo pa ze kar offtopic... :ninja:

pa ne s5 zacet z nsrkami pa mitoti ker to ni ta tema in nikogar v tej temi ne zanima kok je su pa kok ni su mito al pa nsrka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no...par let nazaj, ko sem še bil bolj v tem je ravno za nek normalen denar nisi spravil preko 150 :?

Je blo pa tako, najbolj so zajebavali Mitoti pa TZRke, Aprilie nekaj srednjega, NSRke pa čist nič.

Že nisi prave srečal.

Moja je šla, samo z mojim trudom in časom, brez vloženega tolarja, 160.

Sicer pa smo malo offtopic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gregort t:

lej za use 2t Motorje je isto...ribajo pa fajn grejo...pa fajn pijejo pa vzdrževanje je drago...

glede servisiranja pa:tist k zna kej sam uštimat sam zrihta...al mu pa kdo drug pomaga(gapi je legendaaa)

no da skrajšam...isto je pr vseh...tko da...

Aha, torej noben ne servisera na uradnem servisu :eek: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej noben ne servisera na uradnem servisu :eek: ???

Jaz delam servis na uradnem servisu, ker bata ne mislim doma menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma lej .... ne bos pelju na servis glih ce ti ena zarnica pregori ???? peljes na servis ce je z masino keaj narobe al je treba menjat ...... kr oni najbolj vejo .. se ne bos ti tam fuku a .... stekas ??? al pa za svecko menjat mislim da si zdost sposoben odsraufat en vijak pa jo zamenjat ? ..... drgac kar je pa znotraj masine pa peljes na servis a .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm na ene 3000km sm jst slišu da se mena pr takih motorjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vem da sm ze enrkat bral tuki nekje o sveckah ..... k je zok neki razlagu sam zej pa res ne vem vec kje je to ..... a mogoce kdo ve kire so tabols svecke ? pa kasne mate vi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vem da sm ze enrkat bral tuki nekje o sveckah ..... k je zok neki razlagu sam zej pa res ne vem vec kje je to ..... a mogoce kdo ve kire so tabols svecke ? pa kasne mate vi ?

NDK 10 al kak se napiše bi naj bla najboljšač.

svečke se pa menjavajo na vsake 5k km oz. ko servis delaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma lej .... ne bos pelju na servis glih ce ti ena zarnica pregori ???? peljes na servis ce je z masino keaj narobe al je treba menjat ...... kr oni najbolj vejo .. se ne bos ti tam fuku a .... stekas ??? al pa za svecko menjat mislim da si zdost sposoben odsraufat en vijak pa jo zamenjat ? ..... drgac kar je pa znotraj masine pa peljes na servis a .. :)

Čist narobe ste me zastopl <_< , jz sm mislu če delate redne serise na uradnem servisu, tko da maš servisno knjižico potrjeno, za žarnco in take malenkosti pa vem da doma zrihtate... :P

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist narobe ste me zastopl <_< , jz sm mislu če delate redne serise na uradnem servisu, tko da maš servisno knjižico potrjeno, za žarnco in take malenkosti pa vem da doma zrihtate... :P

Ja večina dela, vsaj pomoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj naredim, zaj mi je motor stal 14dn, pa mi noče prižgat, sem vzel dol svečo, jo očistu, in pogledal če da iskro. Iskra je lepa, dam svečo nazaj not in še vedno ne prižge???

Popravljeno . Popravil moto_mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!