Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

lahko da je ze stara, lahko pa da mas fergi zapacan, men je tut 3 tedne stau (motor :> ), pa sm mogu fergi spucat pa je blo. pa bencin dotoc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v glavnem, vzamem svečo vn jo žažgem s užigalnikom in dam nazaj not, motor prižge, samo po 10sekundahh crkne, vzamem svečo vn in ponovim postopek, vedno isti rezultat, dela 10s in pol crkne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas bencin odprt? a ga sploh mas kej u tanku ? fergazar nasteli, mogoce ne pride bencin do motorja, stantgas....igraj se mau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas bencin odprt? a ga sploh mas kej u tanku ? fergazar nasteli, mogoce ne pride bencin do motorja, stantgas....igraj se mau

Hm benti pride do motorja, ker ko vzamem svečo vn je mokra, kako naj nastavim ferg? oz kaj naj nastavim na fergu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm benti pride do motorja, ker ko vzamem svečo vn je mokra, kako naj nastavim ferg? oz kaj naj nastavim na fergu?

to je delal resskotu na mitotu...pa smo svečko zamenal pa je blo dobr

sej je tut pr njemu bla iskra. sam njemu pa sploh zalaufal ni. probi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je delal resskotu na mitotu...pa smo svečko zamenal pa je blo dobr

sej je tut pr njemu bla iskra. sam njemu pa sploh zalaufal ni. probi

A njemu je pol k je svečo menjal takoj pržgal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A njemu je pol k je svečo menjal takoj pržgal?

po prvem poskusu....čist prec!

bi mogu vidt resskota kako mu je nasmeh na lica šou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po prvem poskusu....čist prec!

bi mogu vidt resskota kako mu je nasmeh na lica šou :P

Upam da bo tudi meni, samo problem je ker sveča ima komaj 2000km, tako da nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me če bi kdo znal rešiti problem:

ko prestavim v drugo prestavo začne nekaj tolči v motorju, nekam res moteč zvok kot da bi se kaj lomilo...no tud na moči mogoče zgubi, mogoče...sumim menjalnik a nevem kaj bi blo ker tako se obnašša le v 2 prestavi.

pozna kdo odgovor?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me če bi kdo znal rešiti problem:

ko prestavim v drugo prestavo začne nekaj tolči v motorju, nekam res moteč zvok kot da bi se kaj lomilo...no tud na moči mogoče zgubi, mogoče...sumim menjalnik a nevem kaj bi blo ker tako se obnašša le v 2 prestavi.

pozna kdo odgovor?

lp

po mojem mišljenju ti je druga brzina obrabljena (zobniček)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno misliš dizo, pri men je 165 se mi zdi, lahko pa se tudi malo poigraš z nastavitvami igle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo tudi meni, samo problem je ker sveča ima komaj 2000km, tako da nevem.

ja sej za velik več k za 2000km ena svečka tud ni .)

mal spucej pa našteli pa boš vidu...k bo delu te boš dušil od veselja...jst sm skor pozabu dihat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej za velik več k za 2000km ena svečka tud ni .)

mal spucej pa našteli pa boš vidu...k bo delu te boš dušil od veselja...jst sm skor pozabu dihat :P

svečka se mal bol poredko menjuje kolk js vem...no odvisno tut kako kupiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

samo za info. vsem ki se odločajo za nakup RSke, da vidite približno stroške

V sredo sem pripeljal mojo RSko iz servisa. Na novo ima na sebi: sprednjo in zadnjo Metzelerko, verigo, zobnik, zavorne obloge + ostale malenkosti (tekočine, svečka...). Cena servisa: 99.000 sit.

Motor ima 8300 km.

hm, no ja, jaz sem takšno ceno pricakoval, tako da se mi ne zdi tako visoka, nekaterim pa se zdi močno pretirana :blink: kakor pač za koga... zdaj pa še samo da pride lepo (toplejše) vreme, da lahko sprobam če vse vredu deluje.. .)

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej za velik več k za 2000km ena svečka tud ni .)

mal spucej pa našteli pa boš vidu...k bo delu te boš dušil od veselja...jst sm skor pozabu dihat :P

Spucal sem jo samo ne pomaga, bom vidu ko zdaj kupim novo, upam da bom res skakal od veselja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že menju ležaje v mašini? Nej bi se menjal pr 16.000km pa so bli zamenjani zdj mam pa 21.000km. A je to normalno če kdo ve od vs da se mal sliš ko laufa na mestu da v mapšini dela rahlo klikanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že menju ležaje v mašini? Nej bi se menjal pr 16.000km pa so bli zamenjani zdj mam pa 21.000km. A je to normalno če kdo ve od vs da se mal sliš ko laufa na mestu da v mapšini dela rahlo klikanje?

Hm, to prvič slišim, da je pri 16k km potrebno menjat ležaje v mašini, kot jaz vem je to potrebno menjat pri generalni po 30k km, ko se mašino pač razstavi na prafaktorje in skor vse zamenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 16.000km menjava bata in vseh ostalih vitalnih delov motorja. Zdj pa nevem kaj se šteje pod vitalne dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 16.000km menjava bata in vseh ostalih vitalnih delov motorja. Zdj pa nevem kaj se šteje pod vitalne dele.

Bat, batni obročki, sornik, varovalki, ležaj kjer pride bat na gred, tesnila, pol pa razni deli od vodne pumpe naprej. Odvisno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok se prav mi ležajev pr 21.000km pe ni treba menjat?

Ah kje po mojem ne, pr 30k prej samo če ma gred luft.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kje bi dobu zobnik za 2.prestavo od RS 125 2001 po ugodni ceni? aja če že menjujem zobnik ri menjalniku kaj bi blo pametno še zamenjat?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!