Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ce ma rotax 123 isti zobnik kokr rotax 122 pol ti lahko jst mogoce kej zrihtam ....

mimogrede kok je vredn rotax 123 szi 17k km narjanimi pa brez celindra in bata .... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BaHa kok pa bi pršu tak zobnik?

hm .... ej ne wem pozanimej se kok je cena novga ..... al pa mgoce ze ves oz ce kdo ve ? pa se poizvej ce je ist ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje po mojem ne, pr 30k prej samo če ma gred luft.

Mej je enkrat samo ležaje na ojnici zdrobilo pri cca 15000, vse ostalo je ostalo OK, k sreči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mej je enkrat samo ležaje na ojnici zdrobilo pri cca 15000, vse ostalo je ostalo OK, k sreči...

ej kakšnen bat si pa meu...mislm če je biu kej pojeban???k men je zabijal bat u glavo pa ne vem če je zato ker ma ojnca ležaj zjeban :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato k je to zdj en motor k ga mu ne bo treba prehitet :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje pa je ta motor?

Nekdo z istim priimkom je naredil enkrat z neko RS totalko. Ne trdim pa da je ta tista z drugimi plastikami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bat je bil čist ok, nikamor ni nič udarlo. Zdrobilo je samo ležaje na ojnici. Začelo je ropotat, doma sem pa odprl pokrov tam k je elektrika in vidu da ima magnet zračnost. Sledila je generalna po ležajih.

Da nisi kaj brusu glave pa zato kaj nabija :devil:

ej kakšnen bat si pa meu...mislm če je biu kej pojeban???k men je zabijal bat u glavo pa ne vem če je zato ker ma ojnca ležaj zjeban :?

Popravljeno . Popravil Neon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje pa je ta motor?

Nekdo z istim priimkom je naredil enkrat z neko RS totalko. Ne trdim pa da je ta tista z drugimi plastikami.

To je od RSmaniaca motor, ki ga prodaja, ker mu je fotr zatežiu, da nej kup kkšn 4T motor, ker 2T je predrago vzdrževanje! Ta motor ni biu nikol na tleh, lansk let narjena generalna, on pa je z njo lansko leto prevozu 4000km!

Tko da on ni ta, k naj bi meu totalko z RS-o .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista je bila rumena, nekaj časa za tem je bila predelana v "streetfighterja", samo sem pač pomislil, da bi lahko navil gor rdeče plastike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato k je to zdj en motor k ga mu ne bo treba prehitet :>

ej mitofreak tako je :D

sam ti me pa še zmer privlačš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sraje. Jst ne bi nikol takega motorja prodau pa nej fotr še tok teži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sraje. Jst ne bi nikol takega motorja prodau pa nej fotr še tok teži

Sranje je kaj? In motorja nebi prodaju? Aja, sej če maš dnar je to uizi rečt, spije 15litrov, vsake 15k menjat bat in še kej, olje...

Ti k pa maš dnar pa je OK, in bod raje tih glede takih stvari. Me prou zanima kolk časa si delu u kaki tovarni...

K boš delu cele poletje, nč dost hodu vn, in tko naprej pol se javi tuki... Prej pa mal pomisli kaj govoriš, pa drugi tudi....

Sej OK, če ti fotr da, lohk si srečn da se ti ni treba gont pr 45°C u tovarni ponoči po možnosti, ampak drugi nimamo vsi take sreče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja točn to, ka pa če mu je fotr financeru motor, zato pa ko mu je reku da to več ne gre pač mora prodat in si kupt 4t, lahk pa tut aprilio lepo doma gleda v garaži :? jst ga čist razumem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

zdaj pred sezono bom na svojem RSu moral menjat gume (zadna je sicer še za silo ampak vseeno), pa me zanima, katere mi priporočate. Sam se odločam med Dunlop SportMax D208 in Michelin PilotPower. Cena bi naj bila nekje 60kSIT za komplet obeh gum. Zanima me še, če bi lahko zadaj dal 160 gumo, zakaj ja in zakaj ne..? :hmm:

Hvala za odgovore. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pilot power pa morm rect da motor sam pade v ovinke :> bomba gume zame..sicer pravjo o nekih shimmyjih...sam jest mam itak stabilizator zto nwem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

zdaj pred sezono bom na svojem RSu moral menjat gume (zadna je sicer še za silo ampak vseeno), pa me zanima, katere mi priporočate. Sam se odločam med Dunlop SportMax D208 in Michelin PilotPower. Cena bi naj bila nekje 60kSIT za komplet obeh gum. Zanima me še, če bi lahko zadaj dal 160 gumo, zakaj ja in zakaj ne..? :hmm:

Hvala za odgovore. :)

U 5k pogledam še za 120/70 širine

150/60

D208ali D207 je 23.360sit

Mutant je 25.120sit

Qalifier pa 26.000sit

160 širine se ti ne splača dajat gor, ker če bi blo to boljše bi ble original 160 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!