Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Vzdrževanje preveč stane.............

Ti burek pa sam tih bot k ne veš kako je pr ns s kešom OK??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm komi zej prebral post od grcarja .... mhm bad ....

pozdrav!

zdaj pred sezono bom na svojem RSu moral menjat gume (zadna je sicer še za silo ampak vseeno), pa me zanima, katere mi priporočate. Sam se odločam med Dunlop SportMax D208 in Michelin PilotPower. Cena bi naj bila nekje 60kSIT za komplet obeh gum. Zanima me še, če bi lahko zadaj dal 160 gumo, zakaj ja in zakaj ne..? :hmm:

Hvala za odgovore. :)

ma vzemi dunlopko :P

uglavnm jst mam gumo: dunlop sportmax d207 pa 160 je .... pa sm cist zadovoljen res ok je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo v narobne vode zaplul :D Ne prodajam jo zarad predragega vzdrževanja. Sej sm nor na hitrost sam sm začeu razmišlat v drugo smer. Hočem motor k se bom lohk brez skrbi vozu kamor se mi bo sprdnl fotr mi ni dau ultimata reku je sam nej premislm. Kupu mi ga je fotr samo sm vidu kako je tole tuniranje lahko škodljivo ko sm dau poleti polovico svoje plače za menjavo bata ketne in zobnikov. Lahko obdržim motor sam ni lihk za na morje vozt pa km dlje za moje pojme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo v narobne vode zaplul :D Ne prodajam jo zarad predragega vzdrževanja. Sej sm nor na hitrost sam sm začeu razmišlat v drugo smer. Hočem motor k se bom lohk brez skrbi vozu kamor se mi bo sprdnl fotr mi ni dau ultimata reku je sam nej premislm. Kupu mi ga je fotr samo sm vidu kako je tole tuniranje lahko škodljivo ko sm dau poleti polovico svoje plače za menjavo bata ketne in zobnikov. Lahko obdržim motor sam ni lihk za na morje vozt pa km dlje za moje pojme.

fotr ti ga je kupu?????WTF???

pol ti je pa ql :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nwem kok je to ql. dobr sej je fino, sam tko mu bi lahko dau ultimat, lazji kokr ce bi sa ga sam kupu. dobr da ma smex fotra k ve kaj je motociklizm ::>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... men so ze za 125ko tezil doma ..... pa mi se zdej ... fotr prave da tega poletja ne bom prezivu :hmm:

drgac pa te razumem da si zaskrbljen ce je blo tko kot si mi povedu ... samo itk zej si naredu generalno in te boli kurac ..... je pa res da polini .... mhm .... pickin dim ..... original celindr pa bi blo kul ... :)

mam pa en predlog ... gotovo se bi dobu kdo ko bi hotu zamenjat celindra ... ? :D tko da raj kot prodat ....... n wem no ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj, kaj pa zdaj. Povejte mi, če bi lahko še nekrat kupovali 125 motor, katerega bi izbrali, bi zamenjali sedanjega?

firma pa model isti...sam od drugega lastnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj, kaj pa zdaj. Povejte mi, če bi lahko še nekrat kupovali 125 motor, katerega bi izbrali, bi zamenjali sedanjega?

jst ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi kdo znal ocenit kolk je potrebno za menjavo:

1,2 prestava oba zobnika

plastični zobniki od črpalke

kromiranje cilindra

nov vertex bat

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom se je pisalo o nekem mojstru, ki šraufa aprilie in je baje v redu. Je pa iz Kamnika. A ima mogoče kdo kako mobilno številko od njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom se je pisalo o nekem mojstru, ki šraufa aprilie in je baje v redu. Je pa iz Kamnika. A ima mogoče kdo kako mobilno številko od njega?

to je pa moj soimejak jure...mal poglej par strani nazaj pa k boš vidu da tist k je reku da ga pozna mu PM pošleš pa ti bo povedu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi kdo znal ocenit kolk je potrebno za menjavo:

1,2 prestava oba zobnika

plastični zobniki od črpalke

kromiranje cilindra

nov vertex bat

?

mhm ma a tile plasticni zobniki res tko radi grejo ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni zobniki so sploh to..

si ne znam predstavlat..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni zobniki so sploh to..

si ne znam predstavlat..??

ma n alevi strani masine pridejo taki zobniki ki poganjajo vodno crpalko .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loool zakj je bijač :D Aja kok ste dal keša če ste menjal akumulator?

Ni treba menat, razn če ni res fuuul u kurci, js sm svojmu sam vodo doliv pa napolnu ga, pa zdj dela ko šus star je pa že 4 sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm jst tud že destilirano vodo naliu pa tud nafilu pa je enkrat še užgau zdj pa noče več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ...... tuki ce gres na uradn servis od aprilie je baterija 12.000sit (cena brez davka) ..... drgac gresh u italijo in jo dobis za neki kesa manj .... :)

aja pa bijac je zto k mi noce poslat obratomerja ..... :angry2:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ti ga noče poslat?

Mogoče ga pa sam rabi?

V glavnem če bi se šlo za to da ga je strah da nebi prevzel, dam jaz besedo zate, sem posloval z obema, pa sta oba ql kupca. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!